2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

GerÇek mİ demet.
DoĞum habercİsİ mİdİr.kİ.
BugÜn doktora gİdİnce sorayım.
Ay aklıma hemen aĞdacı gelİyor yav alınacaks gİbİ deĞİl.ayy ev temzİlenmedİ daha ne yaapcaĞız ya
.ben hala İŞyerİndeyİm.
P.teİ salı ev temzİlencek.
Ama dÜzenlİ aĞrıalr deĞİller gerÇİ.ya panİk panİk oldum .hele de zuzumu duyunca allahım zuzuzmuza en ahyırlı Şekİlde kucaĞına lamak nasİp etsİn.bebeĞİnİ.
Ya nasıl panİktİr o Şİmİd.

canım cam açık yatıyosan üşütüyoda olabilirsin sen yinede herşeyini hazırla ihmal etme ve doktorunada anlat belki tahlil felan ister için raaht olur en azından:teselli:

canım hoşgeldinn
çok geçmiş olsun
aslında doktorunun onu baştan vermesi gerekiyordu çünkü onun yan etkileri belli ve genelde ikisini birarada başlatması gerekir
neyse şimdi iyisin ya önemli olan da oŞeniz
bizde artık 10 günde bir gidicez bakalımmm
aslında 15 günde bi daha iyiydi yahuuuu

sağol demetcimmmmmmmmm Şeniz
sanırım çok fazla ilaç yüklemesi yapmak istemediğinden vermedi , unu bile verirken biraz yarım ağızla verdi diyeyim .. oturduğum sürece iyiyim , yattığım yada hafiften kaykıldığımda dahi daralmalar başlıyor , sani biri oğazımı sıkıyor gibi oluyorum :bbo:

geçmiş olsun star cım

oğlunada maşallah canım neyseki biraz dolaşmana izin var

teşekkürler neslicim Şeniz
ya sanırım dr.un kastetdiği evde kısa yürüyüşlerdi ama ben başka türlü almak istedim mesajı :)))))))))

günaydın canımmm.. hoşgeldinn...opuyorumnanaktan ayyy ne kadar sevindim senin adına anlatamamm. sankii ben tahliye oldummalkisalkisalkisalkisalkisalkis darısı başımaa diyim boş geçmiyim bariisositososito

hoşbuldum canım , valla dün dr.dan çıktıktan sonra aklımdaydı , inşallah o da benim gbi yırtar bir an önce yatak hapsinden dedim kaydirigubbakcemile5
az sabret caım .. bak ben hiç aralıksız 1 ay yattım , ondan önceki dinlenme ve yatak istirahatlerimi saymıyorum bile . istirahat çok önemli ve dr. nasıl dediyse o şekilde davranmalısın .. işe yarıyor neticede yerimseniben

stardust cım kısmen tahliyeniz hayırlı uğurlu olsun güzelim :)))
dr un dediği gibi sağlıklı bebek cok hareketli olurmuş ,tabi bu hareketlerin hepsini biz hissedemiyoruz :)

teşekkürler canımmm Şeniz
ben bütün gün yattığım ve artıkın oturduğum , kısacası gezinmediğim için çok hareketli benim küçük tosbikim ve sanki hiç durmuyor gibi geliyor bana , duracell pil var bunun bi tarafında , kesin kaydirigubbakcemile3

bütün tatlı annelere günaydın herkes negüzel iyi çok şükür.burası çok sıcak klima ve vantilatörle uyuyabiliyorum inşallah üşütmem.dünde biz doktordaydık kızımla nst ye bağlandım iyi bir sorun yok dedi kasılmaları sordum düzenli olmadığı sürece iyi dedi.hatada bir gidiem artık.1 temmuz sezeyan tarihimiz kesin gibi.kızım denizcilik kabotaj bayramında doğacak::):ecrin_bebek: allah kısmet ederse

hayırlı olsun , temmuzun ilk annesi sen olacaksın demekki ..
ah canım beniiim..ama sukur ki artık sartlı tahliyesin tatlım yupppiii..bu cok ii haber..:)guzel haberler getir ins 20 sinde arasımızdan ve senden..ama bak tahliye oldum die salma kendini..işe falan dalma yani..:)

bu da bi şeydir diimi canım kaydirigubbakcemile5
inşallah 20sinde 33+6 olucak oğluşum ve şöyle 2500 ve üzerini göresek daha ne isterimmm :asigim:
yok güselimmm , ben bırak kendimi iyi hissediğim bundan önceki dönemleri nerdeyse tedaviye başladığım günden beri ev işiyle haşır neşir olmadım diyebllilrim .. benim yapabileceğim tek ekşın 10 günde 1 gidilen kontrolden sonra belki kordonda yürüyüp bi yerde oturmak ve o akşam dışarda yemek yemek olur .. ve yatmaktan ziyade oturarak gün geçirmek ...
ne yalan söyliiiim , özledm evim işni kendim yapmayı , eşimin ütülerini yapmayı .. olaya bak , hamilelik doğru düşünme çiplerini de cozlatıyor galiba , hadi bakalım :))

kızlar bebşniz hareketliyken rahminiz hiç kasıldımı

benim zavallı oğluşumun başına çok geliyr da sıkışıp kalıyor canım benim

oluyor caım bende de genelde .. özellikle yemek yerken yada yemek sonrası . kasılmayla paralel oluyor oğluşumun hareketleri ..
Kızla r adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı oluyor ve belimd eağrıyor bir kaç gündür.
Gece uyanıyorum ,sonra uyuyamıyorum bu ağrı hafifleyene kadar dolaşıyorum.tabi bu arada 100 kere wc ye gidiyorum
sizinde başınızda var mı bu
dün gündüz de olmuştu
ama gece kızıma babası anneyi üzme deyip durud ama kızımdan değildi sanki bu ağprıalr bilmiyorum ama üşütütm mü ki?

korkutmak istemem ama benzer belirtiler 2 hafta önce bende de olunca dr.um acilen çaırmıştı bunların hepsi doğum belirtileri diye .. dr.unu bu durumdan mutttttttlaka haberdar et canım .. umarım başka ebeptendr ..

tabii çocuk nerden bilcekk haklıı sende niye yuttun oğlunu:roflol::roflol:

kızlarr bana müsade sabah 10 dan beri pcde başındayımm birazcık iş biraz dinleneyemi arada gelirim öptüm hepiniziiŞeniz

ayy ben 9 dan beri burdayım valla diloşşşş-tatlicadiarzu-
ama bugün işim yok yapacak bişi de yok napiimmm
arada toparladım evi
ayaklarım tepede yatar vaziyetteyim valla:roflol:
hadi azcık izin sana ama sonra gel tamam mıııııŞeniz
kolay gelsin:teytey:

dılaracım sorma yıne sız sanslısınız erkenden gelıcek prenses bızımkı normal doğum olduğu ıcın 9temmuz dedı dr. bakalım ınsallah nazlanmadan gelır .....
demetcim aynen oule kasılmalar cok fazla oluyor ama napalım gelen gıden oluyor haftada ıkı gun artık zar zor ıdare edıyoruz :KK43:bıde ben salonu kullanıyorum bı supurge actımı her tarafı sılıp supurmk zorunda kalıyorum ama bu hafta burayı kapatıp artık arka odaya gecmeyı dusunuyorum zorlanıyorum cunku

ya bugün öğleden sorna gidiyorum doktora inşallah.
anlatacağım.
birde yarın işe gelirsem bir daha da gelmeyeceğim .
ama artık kızım 37 .haftayı bitirdi.
birde doktorumuz gelişimi iyi artık her an doğsa erken dedem demişti.10 dün önce ama sorun görüğnmüyordu işin açığı.
starım canım. bende anlatayım bakalım ama dediğim giib eğer doğarsa sorun yok bir hafta önde gelişimi dedi bakalım bugün nedurmda kıızmcığım ay yerim ben onu yerrr

nazlı bahr sen süpürme canım evei.
o çok riskli bak ben herşeyi yaptım ama onu yapmadım.
o kasılmayı etkiliyormuş.
bebeğe zararı varmış ev süpürmeinin
dikkat et canım

merhaba arkadaşlar bende temmuz annesiyim sizleri sürekli takip ediyorum hepinizi tanıyorum hamileliğimin başında bende burdaydım bende kız annesi olacağım inşallah 37+3 günlüğüz ama doğum sezaryan olacak benim yaramaz kızım hala dönmedi ve dönmeyeceğini düşünüyoruz bu vakitten sonra yeri daraldığı için o nedenle doktorum sezeryan yapacak hepinize kolay doğumlar diliyorum inşallah hepimiz sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız

selam güzel anneler bugün nasılsınız...

ben geceyi yine ağrılı geçirdim sabahta öyleydim doktora pazartesi gidecektim bugün gidiyim diye düşündüm ama şimdi bişeyim yok vazgeçtim gitmekten..

doğum yPn yok dimi sıkmaya devam :))

selam herkesee;

stardust sevindim adına çok hemde. Bu kadarı bile iyidir sürekli yatmaktansa, bişey kalmadı zaten :CüvCüv:

karencim evet seninle aynıyız canım bebeklerimizin doğum günü aynı olacak kısmetse tabi ondan önce hızlı dvranmazlarsa:)yavrular

star cım canım çok saol .az kaldı bu ayı bitirelim bir bir kavuşacak herkes meleklerine inşallah

nazlı bahr sen süpürme canım evei.
o çok riskli bak ben herşeyi yaptım ama onu yapmadım.
o kasılmayı etkiliyormuş.
bebeğe zararı varmış ev süpürmeinin
dikkat et canım

cnm haklısın aslında ama .........:KK43: kızım var 5yasında toz ıcınde kalsın ıstemıyorum zaten alerjisi var :KK43: ama dıkkat etmeye etmeye calısıyorum

günayyyyyyyyyydınnnnnnnn hihoyyyt
bütün gün geçmeyen br nefes darlığı neticesinde dün akşam dr.a gittik ..
tansiyoum iyi çıktı , malesef bu nefes darlığı ve çarpıntıya kullandığı nidilat isimli ilaç sebep oluyor ve kasılma önleyici olduğu için onu kesemiyoruz . daflon 500 mg isimli rahatlatıcı bir ilaç verdi dr.um , bu nefes darlığı , çarpıntı ve ödem şikayetlerime iyi gelecekmiş , görces bakalım :-/
dün fitil yaptığım zamanlar hariç btün gün oturdum :teytey:
dr.a da söyledim o da " sızıntın yoksa , kendini öyle daha iyi hissediyorsan naapalım oturcaksın o zaman , hatta iyi hisedersen ki sanmıyorum yürüyebilirsin de " dedi . tabi kendimi dinlemeye devam edecekmişim . eğer bi arıza hissedersem otururken yada yürürken hemen dinlenme yada yatış pozisyonna geçecekmişim .. baa her zama baktığı usg bakıma gitmiş ve ctesi geleceği için çıkan ölçümü kaale almamammızı söyledi , çünü 15 günde sadece 90 gr almış görünüyor o usg ye göre . çok hareketliydi oğluşum , ölçümleri dikkate almamamızı hareketli bebek sağlıklı bebek senn ki de çok hareketli , o yüzden sakın boyuna kilosuna takılma dedi ve bundan sonra 10 günde 1 gelecekmişiz kontrole .. yani haftaya ctesi 20 haziranad gidicez bi aksilik olmazsa ..
kısacası yatak hapsinden kısmen kurtuldum sayılır , yani " şartlı tahliyeee " :roflol:

canım çok sevindim ...geçmiş olsun tekrar yatırmaz inşallah..benim için böyle bişey imkansız tuvalete bile zor yürüyorum...hadi bakalım 10 gün sonra daha da güzel haberlerini alırız inşallah

vallahi tatlım sağ ayağımın parmaklarını kıvırabiliyokenn sol ayağımın parmaklarıı kıvrılmıyoo kas katı duruyookaydirigubbakcemile3 neden böyle anlamış değilimm:sinifsinif:

canım sürekli soluna yatıyorsan ondan olabilir ben soluma yatamıyorum sürekli sağ tarafa yatıyorum aynı şeklde benimde sadece sağ bacağım şişiyo

slm kızlar . geçmişi okumadan yazıyim dedim dr dan geldim şimdi nst ye bağlandım çok şükür herşey iyi çıktı kızımda iyiydi çatı muayenesinden falan bahsetmedi heralde doğuma yakın yapar bizden haberler bu kadar

slm kızlar . geçmişi okumadan yazıyim dedim dr dan geldim şimdi nst ye bağlandım çok şükür herşey iyi çıktı kızımda iyiydi çatı muayenesinden falan bahsetmedi heralde doğuma yakın yapar bizden haberler bu kadar

ne güzel annesi bak kızın seni üzmüyo...zaten 37 olmuşsunuz doğumada bişey kalmadı hayırlısıyla gelsin bebişin
bu çatı muayenesini sezeryan olacaklara yapmıyorlar değilmi

nurcum masallah kuzuna canım..hersey yolunda yola devam..zaten azcık kaldı ins canım:)

X