2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hüzünyılı dün aklıma koydugun şeyi yapıcaktım ama eşime sölememiştim.eşim eve geldiğinde yemekten sonra sana dondurma ısmarlıyayım hadi çıkalım deyince, içimi okudu dedim.gittik dediğim yere, sende ugra canım..:)

gitme canım sende oraya
eşinle bas basa olun
inş yarında güzel olur da hava
dediğin gibi bende çabucak yoruluyorum artık hemen uzanmak istiyorum

canım bazen çok sakin oluyorlar bazende çok hareketli korkma canım hepimizin bebişleri aynı şekilde.:CüvCüv:

sağlıklı olsun da sessiz kalsın kuzum... napimm işte hemen telaş yapıyorumm ben istediğimde hemen yuvarlanması gerekiyormuş gibi...

kızlar günaydın bizde önce pazara sonrada görümceme gidecez pazardan yiğenime cicişlere bakacam sizlerede bi bakayım dedim

bak canım güzel ciciler bulursun inş
aldığın giysiler ve oyuncaklar cok güzel baktım hepsine
günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri..

biz bugün babamızın hazırladıgı kahvaltıyı bekliorus..b bakiim dedim ne var ne yok ama haftasonu sessizliği hakim topiğimizde:=)

Günaydın Karencimmm, anaaaam hala kahlvatı etmdeniz mi kız siz bişler atıştır açıkmayın
benim bebeğimm bugün çok sakinn böyle olunca çok korkuyorummm benn

canım korkma öyle benimkide yatıp uzanınca çok sert vuruyor işteyken sessizleşiyor

evet ilsucum benimki de normalde öyle.. ama dün bu saatlerde çok hareketliydi akşam sessizdi.. bugün yine sessiz olunca merak ettimm işte..
bi de bacaklarım acayip kasılıyor dünden berii çok zorlanıyorumm ne berbat bişeyy bacakların uyuşması ve kasılmasıı

benım esımde her aksam hadı sana dondurma alım derdı ama bırkaç kere ust uste mıdeme kıramplar gırınce artık almıyo mayıs sonunu beklıcekmısım:1shok:

gitme canım sende oraya
eşinle bas basa olun
inş yarında güzel olur da hava
dediğin gibi bende çabucak yoruluyorum artık hemen uzanmak istiyorum

gıtmek ıstemıyorum bu sefer esım senın yuzunden hıcbıyere gıdemıyorum dıye söylenıyo bende dogurana kadar kımseye gıtmıcem dedımkaydirigubbakcemile3

kötü bakışlar olunca malesf bana da nazar değiyor ,direkt basım ağrımaa baslıyor ve uyumadan da o ağrı geçmiyor canım:)

emel bende dün hep oturdum işyerinde otobüstede 1 saat oturarark gittim
eve gittiğimde bacaklarım dolma gibiydi:)))
ya biz napcaz böyle bu aylarda böyleysek son aylardaki halimizi düşünemiyorum
magnezyumunu ihmal etme o uyuşma ve krampı engelliyor tatlım

teşekkürler ilsucum ablam almanyada orda yazlık kıyafetler çok pahalı bende yeğenime burdan bakacamm artık

dun gece benım ıcın bır ıskenceydı adeta
sureklı mıde yanması ve bulantılarla uyandım hep döndum durdum ustumude acmısım
hatta esımın ustunu bıle acıp uyku setını bacaklarımın arasına almısım esım donmus butun gecekaydirigubbakcemile3

Evet ılsu kraft bu................
Fıyatları da uygun 500-600 cıvarı................
Tabı yarın gıdıp yakından bakÇaz....
Alınca eklerım bakalım

evet cnm bırakmıştım magnezyumu dün akşam içtim yine.. sağ -tarafım kalçamdan başlayarak topuklarıma kadar berbat sızlıyor.. oturamıyorum bile uzun süre dolaşıyorum arada...

Evet İlsu kraft bu................
Fİyatları da uygun 500-600 cİvarı................
Tabİ yarın gİdİp yakından bakÇaz....
Alınca eklerİm bakalım

canım bende rengini çok beğendim ama 3 tekerlekli olması ne kadar kullanışlı olur kii.. yanii ben okumuştum bi yerde 8 tekerlekli tercih edilmeli falan yazıyordu..

emelcim aynisini 12 haftalıkken yasamıştım
gebelik siyatiği diyorlar anlattığın şeye
kalcandan baslıyor ya
gebelik bitince de onlarda sona eriyormuş
aman sen iç ilaclarını
bende kaçıyorum kendinize çok iyi bakın iyi haftasonları

kızlar hepinizi öpüorum, iyi haftasonları dilioruuummm..biz biraz dışarı çıkıcas gesces:)

hava süper kaçırmayın , temiz hava ve açık..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…