2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kizlar ben cikiyorum yoksa aksama kadar yazisiriz. hepinizi opuyorum.

bugun ben de yuzmeye baslamayi dusunuyorum. bebegin donmesinde cok faydaliymis. insallah.

selam kızlarr biz geldikkkk

kızım kocaman olmuş teyzeleri

46 cm 2400 gr:nazar::asigim::nazar:

veee kızım doğum şeklini almış çok şaşırdım tamamen ters yöndeydi dönmez diyordum artık

şu an kafası aşağıda poposu solumda ayakları sağımda nası oluyorsakaydirigubbakcemile3

veee kızım doğum şeklini almış çok şaşırdım tamamen ters yöndeydi dönmez diyordum artık

şu an kafası aşağıda poposu solumda ayakları sağımda nası oluyorsakaydirigubbakcemile3

maşallah öyküme maşallah çok iyi canım hadi bakalım hayırlısı
onların tek bi iyi haberini almak dünyalara bedel
maşallah kuzuma:nazar:

kizlar ben cikiyorum yoksa aksama kadar yazisiriz. hepinizi opuyorum.

bugun ben de yuzmeye baslamayi dusunuyorum. bebegin donmesinde cok faydaliymis. insallah.

kibelecim bak benimki dönmüş benimde suyu azdı bir ara o günden beri 2-3 lt içiyorum hele şimdilerde iyice çok içiyorum sıcaklardan valla suyuda gayet iyi ve kızımda dönmüş tatlımmm:lepi:

bol suyunu iç ihmal etmevereliniortak

ütü yapıyorum bende oturduğum yerden sıcak bastı
size bi bakayım dedim
pek kimsecik olmuyo gerçi bu saatte

maşallah öyküme maşallah çok iyi canım hadi bakalım hayırlısı
onların tek bi iyi haberini almak dünyalara bedel
maşallah kuzuma:nazar:

teşekkürler teyzoşuuuuŞeniz

sanada kolay gelsin canımmm

bu arada ben acaip kilo almışım kızlar 15 gündür hareketsizdim çok bu hemen yansıdı kiloma 21 kilo oldu aldığım toplamda:lepi: bakalım doğumda kaç olacamdelikafadulden:hooray:

ay demetim bende bu ara baya hareketsizim ama:KK43:
bakalım kiloma nasıl yansıyacak
şimdilik toplamda 8,5 kilo aldım bakalım kaçla gircem doğuma

ay demetim bende bu ara baya hareketsizim ama:KK43:
bakalım kiloma nasıl yansıyacak
şimdilik toplamda 8,5 kilo aldım bakalım kaçla gircem doğuma

kızz suss benim yanımda söyleme aldığın kiloyu bak kovalarım seniiiiiiiiiiiii:eek:klava::roflol:

utanmıyon demi :dilcikar:

merhaba tatlı annişler
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim dün biraz karamsardım bu gün daha iyi gibiyim ama yine de kasılmam ve sertleşmelerim var.........
karnım taş gibi özellikle ayağa kalkınca serleşiyo yatınca biraz yumşuyo
aklım hep sizde ama klakıp yazmaya halim olmuyo...
midem bulanıyo sürekli
başım dönüyo kanım da düşük çıkıyo malesef
9 çıktı kanım....kan hapı içiyorum ama bakalım inşallah yükselir
9 çok mu kötü bi değer acaba ilk defa bu ay düştü çünkü kanım hep 11-12 çıkıyordu
geçmi,ş olsun canım kanın baya düşmüş bence sabah akşam alki yükselsin çünkü sen sezeryan olacaksın
Kıslarrrrrrrr acil durum
zuzum aradı şimdi beni hastaneye yatırmışlar 3,5 saat süren sancısı tutmuş ve 10 dkda bir geliyomuş sancılar bu gece hastanedeymiş nst ye bağlıymış sürekli kontrol ediyolarmış sancıları
Suyu azalmış ondan sancılar başlamış olabilir demiş doktoru sizlerden bol bol dua istedi
Şuanda 35+1 de 2 hafta daha durursa çok iyi olur bebek için bol dua edin lütfen :Saruboceq:
ay inşallah durdururlar sancılarını yaa
ama allahtan bebişin kilosu boyu posu iyiydi ama genede durabildiği kadar dursun işte bizimde iyi dileklerimizi iletirsen seviniriz canım
ıs yapmak sakıncalı galıba. benım bı arkadasım da erken dogum yaptı. o gun cok temızlık yaptıgını soylemıstı . temızlıkden sonra kanaması olmıus sonra dogum yapmıs. dıkkat edın kızlar ıs yapamayon
diyenede bak heleeee ev taşıcak:eek:klava:
arkadaslar kansizlik hapi alanlar, demir ilaci icenler bu yaziyi okuyun lutfen. konu sahibi ozelden mesaj atinca yanitliyor da sagolsun.

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...259425-gebelikte-demir-tedavisinin-onemi.html
saol paylaşımın için
kafam çok karıştı vallaa
merhaba arkadaşlar. ben de bugün nst ye bağlandım. her şey normal çıktı ama doktor hanım bebeğime bakmadı. aylardır kafası büyük normal doğum yapamayacaksın diye beni korkuttu şimdi de ayın 29 una randevu verdi. hanım efendi izne ayrılıyormuş herkesi bugüne çağırmış. zaman olmadığı için de bebeğime bile bakmadı. çok sinir oldum. iyi de dedim belki ben o tarihe kadar bir sorun yaşayacağım. o da eğer suyun felan gelirse buraya gelirsin dedi. herhalde hastaneye gideceğiz evde doğurmayı beklemeyeceğim. verdiği tarih 38 bitmiş 39. haftadan gün almaya başlayacağım. yani riskli bir dönem. çok kızdım ya.
ya bencede saçmalık bebeği kontrol etmeden göndermesi ve gayesiz cevapları
sen neolur ne olmaz bi doktor daha bul doğumda kafanız karışmasın

maşallah canım analı kızlı baya kilo almışsınızkaydirigubbakcemile2

oy oy maşallah demetcim öykümüze ne kadarda büyümüş:nazar: canım kiloyu dert etme nasıl olsa sonra koştururken vericez kilolarıopuyorumnanaktan

ay zuzuuuum canım allah yardımcın olsun inşallah vaktinde gelir kızçen inş gerçi kilosu yerindeydi doğsa bile sorun olmaz heralde:Saruboceq::nazar::nazar:

demetçim maşallah çileğinee gayet güzel canım boyu kilosu yerinde tam pıtırcık ısırmalık bi çilek olacakkkk kocaman maşallah ikinizedee herşey yolundaa şükürr:nazar:opuyorumnanaktan

demet maşallah çileğine :nazar:

allah sağlıkla kucaklarımıza almyı nasip etsin imşallah

canim masallah,cok sevindim. bana umut oldu bebeginin donmesi. darisi benim kizima.

kibelecim bak benimki dönmüş benimde suyu azdı bir ara o günden beri 2-3 lt içiyorum hele şimdilerde iyice çok içiyorum sıcaklardan valla suyuda gayet iyi ve kızımda dönmüş tatlımmm:lepi:

bol suyunu iç ihmal etmevereliniortak

canim supersin inan cok cok cok mutlu oldum. kendi bebegim donmus gibi sevindim desem. ben de suyu abarttim. cok iciyorum.

tekrar masallah kizina. senden bir hafta gerideyim. insallah benimd e bu aralar doner.

caqnim en son ne zaman tersti?

merhaba tatlı annişler
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim dün biraz karamsardım bu gün daha iyi gibiyim ama yine de kasılmam ve sertleşmelerim var.........
karnım taş gibi özellikle ayağa kalkınca serleşiyo yatınca biraz yumşuyo
aklım hep sizde ama klakıp yazmaya halim olmuyo...
midem bulanıyo sürekli
başım dönüyo kanım da düşük çıkıyo malesef
9 çıktı kanım....kan hapı içiyorum ama bakalım inşallah yükselir
9 çok mu kötü bi değer acaba ilk defa bu ay düştü çünkü kanım hep 11-12 çıkıyordu

ay canım benim dikkat et kendinee:gitme:
o kanının düşmesinin de suçlusu kim biliyorsun biz sana hep söyledik ama dinleyen kimmm:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile
hapını 2 ye çıkar tatlım hatta doktorunla konus serum yada iğne al çünki çok vaktimiz yok ve de sen sezeryan olacaksınnn:sinifsinif:

Kıslarrrrrrrr acil durum
zuzum aradı şimdi beni hastaneye yatırmışlar 3,5 saat süren sancısı tutmuş ve 10 dkda bir geliyomuş sancılar bu gece hastanedeymiş nst ye bağlıymış sürekli kontrol ediyolarmış sancıları
Suyu azalmış ondan sancılar başlamış olabilir demiş doktoru sizlerden bol bol dua istedi
Şuanda 35+1 de 2 hafta daha durursa çok iyi olur bebek için bol dua edin lütfen :Saruboceq:

inanamıyorum yaaaaaa:1shok:
Rabbim yardım etsin ve de minik tosbamız en az 2 hafta daha sabretsinnnn:Saruboceq:
gamzecim özelden zuzumun telefonunu atarsan sevinirim yarın bi sesini duyayım.
dualarım zuzumlaaaa:Saruboceq:

bayıldım bayıldımmmmmm o kadar yakışmışki tül odayaaopuyorumnanaktan

öykümüz sağlıkla uyusun büyüsün bu güzel odasında inşallahhhŞeniz

zevkli meleğim:nazar:
merhaba arkadaşlar. ben de bugün nst ye bağlandım. her şey normal çıktı ama doktor hanım bebeğime bakmadı. aylardır kafası büyük normal doğum yapamayacaksın diye beni korkuttu şimdi de ayın 29 una randevu verdi. hanım efendi izne ayrılıyormuş herkesi bugüne çağırmış. zaman olmadığı için de bebeğime bile bakmadı. çok sinir oldum. iyi de dedim belki ben o tarihe kadar bir sorun yaşayacağım. o da eğer suyun felan gelirse buraya gelirsin dedi. herhalde hastaneye gideceğiz evde doğurmayı beklemeyeceğim. verdiği tarih 38 bitmiş 39. haftadan gün almaya başlayacağım. yani riskli bir dönem. çok kızdım ya.

sinir oluyorum böyle doktorlarakötükedihüso
neyseki nst de herşeyin yolunda gitmesi güzel canım
ama doktoruna sinir oldum seni yarı yolda bırakır bu kadınnn:eek:klava:

bunlar da bebek şekerlerimizzzzzzzzzz

şekerlerinizi yerizzzzzzzcokacimcoookopuyorumnanaktan
çok şekerler şekerlerinizzzzzzzŞeniz

geçenlerde ağrı pompasını sordum ama kimse cevap vermedi devlet hastanelerinde varmı ?

ağrı pompası ne canım acabaa:uhm:

geçmi,ş olsun canım kanın baya düşmüş bence sabah akşam alki yükselsin çünkü sen sezeryan olacaksın

ay inşallah durdururlar sancılarını yaa
ama allahtan bebişin kilosu boyu posu iyiydi ama genede durabildiği kadar dursun işte bizimde iyi dileklerimizi iletirsen seviniriz canım

diyenede bak heleeee ev taşıcak:eek:klava:

saol paylaşımın için
kafam çok karıştı vallaa

ya bencede saçmalık bebeği kontrol etmeden göndermesi ve gayesiz cevapları
sen neolur ne olmaz bi doktor daha bul doğumda kafanız karışmasın

maşallah canım analı kızlı baya kilo almışsınızkaydirigubbakcemile2

oy oy maşallah demetcim öykümüze ne kadarda büyümüş:nazar: canım kiloyu dert etme nasıl olsa sonra koştururken vericez kilolarıopuyorumnanaktan

ay zuzuuuum canım allah yardımcın olsun inşallah vaktinde gelir kızçen inş gerçi kilosu yerindeydi doğsa bile sorun olmaz heralde:Saruboceq::nazar::nazar:

demetçim maşallah çileğinee gayet güzel canım boyu kilosu yerinde tam pıtırcık ısırmalık bi çilek olacakkkk kocaman maşallah ikinizedee herşey yolundaa şükürr:nazar:opuyorumnanaktan

demet maşallah çileğine :nazar:

allah sağlıkla kucaklarımıza almyı nasip etsin imşallah

oyyy teyzoşlarımızzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

çok teşekkür ederizzzzŞeniz

bizde çok şaşırdık 15 günde 550 gr almış minik çileğimmmmm:nazar::asigim::nazar:

ee annesi dünya kilo alıyor oda alsın demi ama tesellim olsunnnndelikafadulden

aminn hepimizz sağlıkla kucaklar koklarız inşallahhhhh kuzularımızıııııııı:Saruboceq:

dizi başladı galiba reklam arasında gelerimmm:gitme:

X