2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çok kötü uykusuzlukk allahımm hiç bu kadar bunalmamıştımm :sinifsinif:

ayy artık yarında doğursamm hiç üzülmicemm çok şükür allhımaa diye yalvarcamm o derece:gitme:

canım hem uykusuzluk hem sancı hem sıcak ter bide ikidebir tuvalet öfffff bayılcam valla

merhaba dilara seni o kadar iyi anlıyorumki ben dün gece 6 ya kadar ayaktaydım resmen sıcaktan nefes alamıyodum

merhaba dilara seni o kadar iyi anlıyorumki ben dün gece 6 ya kadar ayaktaydım resmen sıcaktan nefes alamıyodum

vallahi canım artıkk ağırlaştım yaa iş güçte yapamıyorum nasıl zorumaa gidiyooo ayaklar desen davul uyku yokk :sinifsinif:

hadi kızlar ben bi duşa giriym bari buhran geçiriyoeum gene belkiii ii gelir

iyi geceler canım:gitme:

normal düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa.benim doktorumu işten çıkarmışlar.37.haftaya girerken yani ortada kaldım.şimdi hastane araştırıyoruz avrupa yakasında yani anlıycğın biraz canım sıkkın bu aralar

normal düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa.benim doktorumu işten çıkarmışlar.37.haftaya girerken yani ortada kaldım.şimdi hastane araştırıyoruz avrupa yakasında yani anlıycğın biraz canım sıkkın bu aralar

ayy canım yaa ne kötüü:KK43:( pekii nerde oturuyosunn avrupa yakasındaa

kocamustafapaşada.bu arada benim bilgisayar virüs kapmış aniden kilitleniyo.birden kaybolursam lütfen yalnış anlama canım

medicanaya baktım ethicaya gittim güzel hastaneler.medicanayı beğendik ama doktorlarına muayne olmadım.normalde bizim burda ermeni hast.oraya gidiyordum.ya kafam çorba gibi aslında bende ne istediğimi bilmiyorum galiba.sen hangi hast.gidiyosun

X