2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu gün perdelerimiz de geldi kızlar çok şükür o iş te bitti çok şeker oldu kızımın odası biiti sayılır artık

evet kızlar ıs yapmayın bırakın :)) ben elektrık supurgesı tutuyrorum kendımı zorlamadan bır de yemek yapıp bulasıkları makıenuye dolduruyyorum baska da yaprtıgım bır sey yok. annem gelcek onu beklıyorum. zaten tasınıcam 2 hafta sonra

canim ben supurge yaptigim zaman esim kiziyor. burada yardimci almam da imkansiz. esim yapsa icime sinmiyor. ben de sapini cikariyorum supurgenin, oturark supuruyorum.

bulasik yikamamak icin- ev 1+1 bulasik makinam yok malesef- kagit tabak, plastik bardak aldik. onlari kullaniyoruz. sifra toplamasi da gayet pratik ama tabi tencereler kasik catallar, gene de gunde 1 defa yikiyorum. ama cabuk oluyor.

neyse insallah 2 aya kendi evime tasiniyorum. ben ki annemin evinde bile bulasik yikamamisimdir. calismaya basladim. ilk isim camasir mak, ikinci isim bulasik mak almak oldu. elimde bir bardagi yikayan adam degildim. cok zor coookkk.

merhaba arkadaşlar. ben de bugün nst ye bağlandım. her şey normal çıktı ama doktor hanım bebeğime bakmadı. aylardır kafası büyük normal doğum yapamayacaksın diye beni korkuttu şimdi de ayın 29 una randevu verdi. hanım efendi izne ayrılıyormuş herkesi bugüne çağırmış. zaman olmadığı için de bebeğime bile bakmadı. çok sinir oldum. iyi de dedim belki ben o tarihe kadar bir sorun yaşayacağım. o da eğer suyun felan gelirse buraya gelirsin dedi. herhalde hastaneye gideceğiz evde doğurmayı beklemeyeceğim. verdiği tarih 38 bitmiş 39. haftadan gün almaya başlayacağım. yani riskli bir dönem. çok kızdım ya.

sağol annecik evet yıkadım tüm kıyafetlerimizi ütüledim
annecik ben hem sepet hem de yatak aldım canımtam takım odasını aldım bide ayrı beşik sepet aldık
artık hangisinde rahat ederse hanfendi

canim cok guzelmis besik. gule gule yatsin bebegin. sallaniyor mu bu? sonra karyola falan oluyor mu? zahmet olmazsa ozellikelrini yazar misin?

bir de nereden aldigini ve ayip olmazsa fiyatini da yazar misin?

canım ben bunu memleketten aldım...
sallanıyor 1 yaşına kadar rahatlıkla kullanılıyormuş...
75 liraya aldım memleketten oda yaptığım için uygun bişey olsun istedim

annem ve kayın valıdem sen oturursun sandalyede hıc bır seye dokunmazsın dıyıp esım de dahıl olmak uzere ıkna ettıler. ben de ok dedım bakalım nolcak. 2 gunluk ıs dıyorlar

canım seni kandırmışlar..:)) nerdeeee ben geçen yaz taşındım herşeyin yerleştirmesini hemen hemen ben yaptım nerdeyse 15 gün sürdü ki ben kolilerimin üzerine içinde neler olduğunu yazmıştım aradığımı hemen bulayım diye buna rağmen o kadar sürdü..şimdi bu evimden yeni bi ev alana kadar çıkmayı düşünmüyorum.. hiçde kolay değil eğer yardım edeceklerse sorun değil ama yinede yerleştirirken sana soracaklar ister istemez ayakta kalacaksın..sonraya bıraksan en güzeli ama yinede sen bilirsin

melekcim perdeleriniz çok güzel olmuş bende böyle bişey istemiştim ananesi memleketten alıp gelecekmiş bizde tamam dedik odamızın şeklini söyledik ona göre alacak artık

X