2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kıslar ev işi yapıcam diye yormayın kendinizi eşinizden ailenizden arkadaşlarınızdan destek alın çok az kaldı zaten olduğu kadar sonra çoküzülüyoruz baştan önlem almış olalım :eek:lmaz:

ıs yapmak sakıncalı galıba. benım bı arkadasım da erken dogum yaptı. o gun cok temızlık yaptıgını soylemıstı . temızlıkden sonra kanaması olmıus sonra dogum yapmıs. dıkkat edın kızlar ıs yapamayon

Kıslarrrrrrrr acil durum
zuzum aradı şimdi beni hastaneye yatırmışlar 3,5 saat süren sancısı tutmuş ve 10 dkda bir geliyomuş sancılar bu gece hastanedeymiş nst ye bağlıymış sürekli kontrol ediyolarmış sancıları
Suyu azalmış ondan sancılar başlamış olabilir demiş doktoru sizlerden bol bol dua istedi
Şuanda 35+1 de 2 hafta daha durursa çok iyi olur bebek için bol dua edin lütfen :Saruboceq:

Allah yardımcısı olsun inşallah sabreder onun bebeişide dualarımız onunla...bizdende geçmiş olsun dileklerimizi ilet olurmu

Kıslarrrrrrrr acil durum
zuzum aradı şimdi beni hastaneye yatırmışlar 3,5 saat süren sancısı tutmuş ve 10 dkda bir geliyomuş sancılar bu gece hastanedeymiş nst ye bağlıymış sürekli kontrol ediyolarmış sancıları
Suyu azalmış ondan sancılar başlamış olabilir demiş doktoru sizlerden bol bol dua istedi
Şuanda 35+1 de 2 hafta daha durursa çok iyi olur bebek için bol dua edin lütfen :Saruboceq:

ay canım dualarımız onunla inş 2 hafta daha bekler kuzusu

benim arkadasim da is yapti. banyo tasmis. 2 tane banyo temizlemis. o gun sancisi oldu. ertesi gun dogum yapti. 36 haftalikti.

kızlar yakın zaamanda taşınan var mı . tasınmak zor bı ıs mı . ben dogumdan 2 hafta once evımı tasıcam. oyle bı karar aldım bakalım hayırlısı ıns zor olmaaz

ben taşındım cnm 20 gün falan oldu hiç bişey yapmasan bile yoruluyosun cnm bu kaçınılmaz olabildiğince tanıdıklarını çağır ne kadar çok kişi olursa o kadar kolay biter şin bide son 2 haftaya bırakma bence daha erken hallet son hafta en azından yorgunluğunu atarsın.

ben haftada bir yarım gün bi yardımcı tuttum.. her gelişinde bişeylere sinir oluyorum o ayrı ama ben yapamıyorum annem hergün geliyo kadın yemeklerimizi zaten o yapıyo bide temizlik yapmasına dayanamıyorum ayarladım gitti birini ama her zman içime sinmiyo tabi.. doğumdan sonra ayda iki kez tam gün almayı düşünüyorum.
yatağımı düzeltirken bile müthiş baskı hissediyorum alt kısımda korkumdan çabuk çabuk 8 aydır bütünleştiğim koltuğuma gidiyorum :))

annecik_ annecik keske dogumdan sonrasini bekleme sansin olsaydi, cunku cok zor ya tasinmak. ne kafdar suya sbuna dokunmayim desen de olmaz. mutlaka yorulursun. ama lutfen kendini zorlama. bebeklerimiz bizim icin herseyden once su anda. insallah yardima gelenin cok olur.

ben haftada bir yarım gün bi yardımcı tuttum.. her gelişinde bişeylere sinir oluyorum o ayrı ama ben yapamıyorum annem hergün geliyo kadın yemeklerimizi zaten o yapıyo bide temizlik yapmasına dayanamıyorum ayarladım gitti birini ama her zman içime sinmiyo tabi.. doğumdan sonra ayda iki kez tam gün almayı düşünüyorum.
yatağımı düzeltirken bile müthiş baskı hissediyorum alt kısımda korkumdan çabuk çabuk 8 aydır bütünleştiğim koltuğuma gidiyorum :))

canim az kalmis ama lastikli hamilelik kemerleri iyi geliyor baskiyi azaltmaya. bulabilirsen bir dene istersen. yukardan tutuyor bebekleri baski yaratmiyor.

evet kızlar ıs yapmayın bırakın :)) ben elektrık supurgesı tutuyrorum kendımı zorlamadan bır de yemek yapıp bulasıkları makıenuye dolduruyyorum baska da yaprtıgım bır sey yok. annem gelcek onu beklıyorum. zaten tasınıcam 2 hafta sonra

annem ve kayın valıdem sen oturursun sandalyede hıc bır seye dokunmazsın dıyıp esım de dahıl olmak uzere ıkna ettıler. ben de ok dedım bakalım nolcak. 2 gunluk ıs dıyorlar

daha ben bebegın ve kendı kıyafetlerımı bıle yıkamadım. hepsı posetlerıyle duruyo. besık bıle almadım. hepsını 1 ay da halledıcem. nur senmıydın bana besık gosteren kımdı hatırlayamıyorum. mavı portatıof bı besık almıstı

canim az kalmis ama lastikli hamilelik kemerleri iyi geliyor baskiyi azaltmaya. bulabilirsen bir dene istersen. yukardan tutuyor bebekleri baski yaratmiyor.

biliyorum kibele dilara da almıştı ondan eşime söyledim alacaktı eczaneden.. dışarı hiç çıkamayınca herşeyimi birilerine sipariş ediyorum ya anneme ya eşime onlarda bazen unutuyorlar tabi.. ama hatırlattığın iyi oldu..yarın söyliyimde alsın

teşekkür ederim kibelecim sağol canım
demir içerikli kan hapı kullanıyorum dr um söyledi 1-2 saat öncesinde sonrasında süt.çay yoğurt peynir yeme diye sağolsun
şimdi akşamları alıyorum bakalım
bidahaki gidişimde değer yükselmezse sabah akşam alcam

X