2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

karen 1,5 saat çok iyi yürümüşsün tatlım ben yarım saat yürüyorum oda bu ara aksattım biraz :kedi:

dun toplam 1.5 saat yurudum ama hic yorulmadım ilk defa kızlar.normalde 30 dak falan yuruyodum dr un demesine gore...son b kac eksigimiz vardı on ları da aldım..

siz ne kadar yuruyebiliyorsunuz?..

bende 2 saate yakın yürüyorum ama arada oturma yeri bulursam bi 5 dakika mola veriyorumm dün benimde bi kaç eksiğim vardı hasta bezi almamıştım onuda aldımm koydum valizimee sositososito

evet gaydincim ben cabuk yorulurdum walla..dun ii b performanstı benm icin ..

dilos bu konuda masallahın varmıs canım..2 saat cok iyi..

bende camı açıyorum eşim üşüyo hergece tartışıyoz cam yüzünden benimde boğazım yanıyo hafiften sıcak bişeyler içtimmi geçer

benim eşimde cam açıkken uyuyamazz hayatta huylanır bende diyorum 4 katta seni kaparlar camdan giripte diyorum nasıl kızıyookaydirigubbakcemile3 diyorum sen yat ben zaten zombi gibiyim saat başı kalıyorum öyle uyuyoo tik olmuş cam açık görünce uyuyamıyo yada kapatıyorum o uyuyunca açıyorum bi güzel esiyoo cam tarafına ben yatıyorumm göbişte ortada zatenn iyi oluyookaydirigubbakcemile3

evet gaydincim ben cabuk yorulurdum walla..dun ii b performanstı benm icin ..

dilos bu konuda masallahın varmıs canım..2 saat cok iyi..

kızz tabikii 2 haftadır yürümedimm:) bakalım bu hafta sonu düğün var mecbur çıkıcamm yürücem biraz kasıldım evde iyiceekaydirigubbakcemile3

nurcum o kasık agrısı bendede oluyo ara ara..senn 37.haftada daha normal..dikkat et tatlım zorlama kendini..

ya hasta bezi olarak ben 2 adet koydum ve 1 tane de yatak koruyucusu koydum cantama..yeter mi diloss?

nurcum o kasık agrısı bendede oluyo ara ara..senn 37.haftada daha normal..dikkat et tatlım zorlama kendini..

ya hasta bezi olarak ben 2 adet koydum ve 1 tane de yatak koruyucusu koydum cantama..yeter mi diloss?

canım ben kızımda yatak koruyucuyu hastanede koymuşlardı o yüzden ben almadım 10 lu hasta bezi aldım yeter odaa zaten büyük oluyo onuda yatak koruyucu yerine sererlerr gerekirsebuyrunnnnnnnnn

kızlar ben hasta bezini orta boy aldım sizlerr hangi boyda aldınızz kızımda almıştım ama hangi boyda aldığımı unuttum gitti:gitme:

çok heyecanlıyım çok hep aklımda doğumum nasıl geçicek kızım kime benziycek diye kaydirigubbakcemile2

Ben daha almadım normal olacak dıye ama sezeryana dÖndÜ artık almam lazım bende orta boy alırım herhalde tecrÜbelı olan sensızn dıloŞum senden kopya Çekıcez

evet yatak koruyucuyu hastane veriomus ama tedbir olsun dedim..

hasta bezide dedigin gibi yeter sanırım..saol canım..

günaydınnn gusel temmuz annelerii ve onların tatlı bebişleriii.... bis geldikkopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dün akşam doktordaydıkk... bakmayın neşemizee öle çok gusel haberlerle dönmedik aslındaa... nstye baglandık. kalp atışımız iyiymiş. sancımızda yok çok şükür...
sevısk uzunluğumuz 28.5 mm. doktor teyzemis ''gördüğün gibi bize guven vermio hiç'' dedi. yatmaya devam yani.. suyumus da iyi. ancak plasentamıs da hafif kireçlenmeye başlamışş.. her gun 3 bardak süt bir yumurta zorunlu dedi. kızımı iyi beslemeliymişim. vaktimiz daralıyo maleseffmafoldumben

kilo ve boyu haftaya kontrolde söleyelim dedii... bizden haberler bu kadarr..şakkıdı

kızlarr nur girmedi bugünn düün tansiyonu yüksekti aradım açmadı telefonu sanırım uyuyoo inşallah düzelmiştir düşmesse tansiyonum hastaneye gideriz demişti merak ettim :ecrin_bebek:

ooo top5 belirlenmiş bilee maşallaaahhh..... alkisalkisalkisalkisalkisalkisaman arada süprizler olmasın inş. vaktinde gelsin inş tüm bebişlerr:eek:lmaz:

X