2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydınnn gusel temmuz annelerii ve onların tatlı bebişleriii.... bis geldikkopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dün akşam doktordaydıkk... bakmayın neşemizee öle çok gusel haberlerle dönmedik aslındaa... nstye baglandık. kalp atışımız iyiymiş. sancımızda yok çok şükür...
sevısk uzunluğumuz 28.5 mm. doktor teyzemis ''gördüğün gibi bize guven vermio hiç'' dedi. yatmaya devam yani.. suyumus da iyi. ancak plasentamıs da hafif kireçlenmeye başlamışş.. her gun 3 bardak süt bir yumurta zorunlu dedi. kızımı iyi beslemeliymişim. vaktimiz daralıyo maleseffmafoldumben

kilo ve boyu haftaya kontrolde söleyelim dedii... bizden haberler bu kadarr..şakkıdı

hoş geldin canımm bunada şükür sen dinlenemye devam ett tatlım doktorun dediklerinide yaptaa elinden geldiği kadar kuzucuğunaa bişey olmucak inşallah zamanında gelirr:teselli:

günaydınnn gusel temmuz annelerii ve onların tatlı bebişleriii.... bis geldikkopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dün akşam doktordaydıkk... bakmayın neşemizee öle çok gusel haberlerle dönmedik aslındaa... nstye baglandık. kalp atışımız iyiymiş. sancımızda yok çok şükür...
sevısk uzunluğumuz 28.5 mm. doktor teyzemis ''gördüğün gibi bize guven vermio hiç'' dedi. yatmaya devam yani.. suyumus da iyi. ancak plasentamıs da hafif kireçlenmeye başlamışş.. her gun 3 bardak süt bir yumurta zorunlu dedi. kızımı iyi beslemeliymişim. vaktimiz daralıyo maleseffmafoldumben

kilo ve boyu haftaya kontrolde söleyelim dedii... bizden haberler bu kadarr..şakkıdı

gecmis olsun canım..azcık daha dikkat ediceksin annesi az kaldı zaten sık disini..yalnız plasenta kireclenmesini ilk defa duydum..sutu bol ic tatlım..ozellikle gece icin demisti dr um..

dilara ben iki tane hasta bezi 6-7 tanede hijyenik ped koydum o kadar çok hasta bezi lazım oluyomu ya anlamadım paketin hepsinimi koyayım yani:1shok:

gecmis olsun canım..azcık daha dikkat ediceksin annesi az kaldı zaten sık disini..yalnız plasenta kireclenmesini ilk defa duydum..sutu bol ic tatlım..ozellikle gece icin demisti dr um..

sagolasın karencimm...a.s. valla büyük bi sabırla yatmaktayımm.. inş en azından 37 yi tamamlasamm....:Saruboceq: bende ilk defa duydum canımm.kafamçokkarıştı nette bakındım da birazz. eger tamamen böle bi durum olursa bebek beslenemediğinden sezeryanla alınıyomuş bebekk... inş idare eder bikaç hafta dahaa...mafoldumben

Sılacım canım dinlenmeye bol bol protein almaya devam o zaman tatlım moralinn yüksek olması ayrıca güsel sağlıkla gelicek yavrun ya bi ticker yapsana hangi haftadasın görelim sürekli sana soruyoruz bu şekilde:eek:lmaz:

dilara ben iki tane hasta bezi 6-7 tanede hijyenik ped koydum o kadar çok hasta bezi lazım oluyomu ya anlamadım paketin hepsinimi koyayım yani:1shok:

vallahi canım kimden duydumsa normal doğum yapacak olanlara hasta bezi çok gidiyomuşş benim yeğenim normal doğum yaptı 10 adet bezden 3 tane kalmıştı geriyee sende normal doğumu düşünüyoun bence yanına al fazladan ne çıkar yani dimi benim sezaryan ben 3 taneyi geçmez benim ama belli olmaz aksi bi durumda hastanede kalmam gerekir felann yanımda bulunsun hepsizemuszemus

canım ya ben paketin hepsini koymadım ama normal dogum yapanların biraz daha fazla koyması tavsie edilio..ben sezeryan ve 2 adet koydum..

sılacım yatışa devam canım az kaldı sabret
plaseta kireçlenmesi genellikle son aylarda oluyor
bebek -anne arasında ki besin alışveriş azalıyormuş bebek kilo alamıyormuş

aaa bakın doktorum söledi bana da cok ilginç geldi. paylaşayım sizinle dee...

biliyosunuz benim yaramas kızım fırsat buldukça aşağılara iniyoo.. hatta bıçak kemiğe dayandı şimdidenn..:eek:lmaz: doktorum idrarım geldiğinde biraz ama fazla abartmadan tutmamın benim için iyi oldugunu söledi.kaydirigubbakcemile3 ıdrar kesesi asağıya inmeye calışan yaramas kızıma :emir_bebek:yastık görevi yapıp engel olacakmış böleceeedelikafadulden

sılacım yatışa devam canım az kaldı sabret
plaseta kireçlenmesi genellikle son aylarda oluyor
bebek -anne arasında ki besin alışveriş azalıyormuş bebek kilo alamıyormuş

sagolasın canımm... evet aynen öleymiş... 4 hafta daha idare eder inş bizi:gitme:

Sılacım gÖzÜn aydınn herŞey yolundaymıŞ ne gÜzell
sagol hürremcimm.. senin de cok az kalmış maşallahh..alkisalkisalkis heyecanlandım sizin adınıza valla:sm_cool:
Sılacım canım dinlenmeye bol bol protein almaya devam o zaman tatlım moralinn yüksek olması ayrıca güsel sağlıkla gelicek yavrun ya bi ticker yapsana hangi haftadasın görelim sürekli sana soruyoruz bu şekilde:eek:lmaz:

sagol gaydincim.. beslenmeme dikkat ediyordum da zaten. sütü cok az içiyodumm.. şimdiden soraa boooool booool sütkafamçokkarıştı

ayy ben o konularda ne kadar beceriksizim anlatsam inanmassınızz.. ay bi foto bile koymayı beceremedim:kedi::kedi: 33+0 bugun itibariylee..:CüvCüv:

kızlarr nur girmedi bugünn düün tansiyonu yüksekti aradım açmadı telefonu sanırım uyuyoo inşallah düzelmiştir düşmesse tansiyonum hastaneye gideriz demişti merak ettim :ecrin_bebek:

canım geldm kıyamam sana merak mı ettin beni tansiyonum düşmüyor canım allahtan 14-9ada çıkmıyor şimdi eczaneye inip tekrar ölçtürecem...
sen nasılsın

sagol hürremcimm.. senin de cok az kalmış maşallahh..alkisalkisalkis heyecanlandım sizin adınıza valla:sm_cool:

sagol gaydincim.. beslenmeme dikkat ediyordum da zaten. sütü cok az içiyodumm.. şimdiden soraa boooool booool sütkafamçokkarıştı

ayy ben o konularda ne kadar beceriksizim anlatsam inanmassınızz.. ay bi foto bile koymayı beceremedim:kedi::kedi: 33+0 bugun itibariylee..:CüvCüv:

sılacımm istersen son adet raihini yaz ben sana ticker yapayım ne dersinyerimseniben

meneksecim; az kalmis ya,ne heyecan vardir sizin evde simdi :))
Silacim; sabredicez canim,inan gun sayiyorum bende gunde otuz kere :KK43:(
Kiz dilossss;sez.olacaklarin da mi almasi lazim bu hasta bezinden :-/
Doktora gidecek olanlar guzel haberlerle donerler insallah..
Selsin de dun gidecekti dr.a,henuz bi sey yazmamis,insallah yolundadir hersey ..

canım geldm kıyamam sana merak mı ettin beni tansiyonum düşmüyor canım allahtan 14-9ada çıkmıyor şimdi eczaneye inip tekrar ölçtürecem...
sen nasılsın

ayy canım dikkat et kendinee duş al sık sık ve ayaklarını dizinin hizasında kaldır yükseye dinlen doktorum bana öyle demişti ayakların sarkık olmucak tansiyon yükseldiğindee inşallah atlatacaksın canım git ölçtür tansiyonun bişeyler yee ve kaldır ayaklarını yatt:teselli:

X