2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum sen medical parka gidiyordun sanirim
bir topic acmışlar sürekli zam yapıyorlarmış doğum ücretlerine bilgin vardir inş ..

Menekşe süper canım ya
ılk 5 te bi tane normal doğum var diğerleri hep sezeryan sanırım dimi
Umarım acele eden bebek olmazda zamanlı gelir hepsi paylaşımlarda bulunursunuz menekşe çok gecikme emi tatlım foruma girmek için birde telefonun varmı kimsede nasıl haber alıcaz senden canımcımCADIARZU

Kızlar günaydınnnn.. Şafak 7 benim çok heycanlıyımmmmm

Ayy çok az kalmış canım ya bir hafta.Heyecan dorukta olmalıkaydirigubbakcemile2Allah sağ salim kavuştursun.

benimde 13 günüm kaldııı heyecandan ölcemmm vallahii:lepi:

Seninde az kalmış canımmmm.Benimde günüm belli olsa bende heyecandan ölürdüm heralde.Allah sağ salim kavuştursun.

herkese gunaydın. sıze bır sey sorucam. bebek bazen karnımda cok rıtmık hareket edıyo. kalp gıbı pıt pıt atıyo bıkac dakıka. sıze de oluyo mu normal mı acaba. ozellıkle kahvaltıdan sonra oluyo sankı

herkese gunaydın. sıze bır sey sorucam. bebek bazen karnımda cok rıtmık hareket edıyo. kalp gıbı pıt pıt atıyo bıkac dakıka. sıze de oluyo mu normal mı acaba. ozellıkle kahvaltıdan sonra oluyo sankı

Bende de oluyor canım bazen ben hıçkırdığını düşünüyorum.2-3 dakika sürüyor.

Menekşe süper canım ya
İlk 5 te bi tane normal doğum var diğerleri hep sezeryan sanırım dimi
Umarım acele eden bebek olmazda zamanlı gelir hepsi paylaşımlarda bulunursunuz menekşe çok gecikme emi tatlım foruma girmek için birde telefonun varmı kimsede nasıl haber alıcaz senden canımcımCADIARZU

Cnm yok ben özelden sana gönderiym telefonu..Gecikmem cnm merak etme eve gelir gelmez yazarım..

herkese merhabaopuyorumnanaktan
dun hıc gıremedım sanırım bu gunde gıremıcem mısafırlerım var cunku teyzemler geldı dun
bıde 1 haftaya kadar taşınıyorum sanırım üst katta annemın daıresının yanındakı kıracı cıkıyormus bu hafta orası daha buyuk oldugu ıcın oraya tasınıcam
aslında kararsız kaldım cunku eylul-ekım gıbı daıre alıcaz okadar ıcın zahmete degmez dedım ama olsun gelenım gıdenım olucak bebek dogunca ust kat benım ıcın daha ıyı
uzunca bır zaman gıremıcem hepınızı öpuyorum :gitme:
canım son aydasın bence otur oturduğun yere allah korusun ya sen dikkat edersinde kaza bu işte bellimi olur
günaydınn

bugün nst ye gideceğiz oğluşumla birlikte kahvaltı yapıyorum

gelince görüşürüz opuyorumnanaktan
günaydın canım hayırlı haberlerinle dön inşallah
günaydın güzel anneler
artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz.ç.
bende gaydin gibi bu hafta son inşallah.
ama ben cumarteside geleceğim inşalalh.
yarın saat 3 te doktor kontrolum var.
en son ayın 3 de gitmiştim.
bakalım ne çıkacak.sancımız var mı yok mu .?
faakt 1 haftadır mide ağrısı ve baskı ve mesaneye baskı çok olmaya başladı.kızım artık galiba sağdan soldan yol arıyor kendine .:))))) ama kapıyı henüz bulamadı fırlama .dün sol böbrekten çıkmaya karar vermişti.ama olmadı :))))))
fırlama seniiiiiidelikafadulden demek karar veremedi nerden çıkacana delikafadulden
Kızlar günaydınnnn.. Şafak 7 benim çok heycanlıyımmmmm
allah kolaylık versin
ikinizde sağ sağlim dönersiniz inşallah
benimde oluyo bazen.ama ben ozaman çok rahatsız oluyom tekmelese dursa okadar olmuyomda o öle düzenli pıt pıt yapınca gıdık alıyom sankikaydirigubbakcemile3

Tamam menekşecim at bana haberlerini alalım ararım ben seni
Annecik hıçkırıyo canım ritmik olan hıçkırıktır sürebilirde 2-3 dk hıçkırması iyidir derler :ecrin_bebek:

kızlar çok kötüyüm yaaaaa
gece 4 gibi uyudum gene ve sabahın 7.30 unda uyandım
aksilik o ki kızımda uyandı onu yalnız bırakıp yatmak işime gelmiyo ama dayanamıyom allahım güç ver neolur

X