2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kızlar oğluşum için Kuzey ismini düşünüyoruz ama daha karar veremedik sizce nasıl kulağa nasıl geliyor?

bence çok güzel canım.ne kadar düşünürsen o kadar aklın karışır..bence karar ver ve bebeğin adını koy şimdiden ona da dıyla hitap et...
kuzey çok güzel isim:CüvCüv:

masallah katılım cok guzel.
herkesın pozıtıf enerjıyle dolu olmasına cok sevındım.hihoyyyt

dun aksam maalesef cok tatsızdı yorum yapmak ıstemıyorum.:çok üzgünüm:

huzun yılı,canımcım doktorum banada ası konusunda bırsey demedı yalnız bıldıgım kadarıyla tetanos asısı sanırım dogum esnasında herhangı bır kazaya,enfeksıyona karsı onlem olarak vuruluyor.
banada saglık ocagından 4,5 aylıkken sonra gelmen gerekıyor dedıler.

Sağolun arkadaşlar böyle yorumlar almak çok güzel. Benimde içime sindi aslında ama bir iki kişi beğenmedi kararsız kaldım. Ama bencede çok karizmatik bir isim

bence çok güzel canım.ne kadar düşünürsen o kadar aklın karışır..bence karar ver ve bebeğin adını koy şimdiden ona da dıyla hitap et...
kuzey çok güzel isim:CüvCüv:

kesınlıkle katılıyorum sana ne kadar sonraya atarsan okadar karısıyo ınsanın aklı
bızde bulduk bebısımıze bır ısım
erkek olursa eymen bera
kız olursa nil erva
sızce nasıl bu ısımler
:asigim:

selam kızlarr yeni topiğimiz hayırlı olsun hihoyyyt
lütfen gereksiz tartışmalardan uzak duralım bende 2 gün yokdum bi girdim darmadumna olsuş sayfa:1no2:
neyse tekrar buluştuk burda hihoyyyt

anneler sizdede oluyormu ben artık geceleri uyuyamaz hale geldim benim bebeğim sol tarafımda onun olduğu yerde bıçak saplanması gibi acılar hissediyorum gece yattığımda özellikle ayaklarımda karıncalanıyor arada sağımdan soluma dönerken bile uyanıyorum bide tap kalçalarımın üstünde çatlamalar oluşmuş ama damar gibi kırmızı değil göbeğime baktım orda bişiy yok badem yağı kullanıyordum ben kaşçalarımda ve göğüslerimde de kaşıntılar başladı sanırım geriliyorum artık kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sizlerde de oluyormu bunlar

çenem düştü şubatın 3 çünde gidicektim dr ra çatladım dayanamıycam artık yarın gitmeye karar verdim yarın bende meleğimi görücem :ecrin_bebek:
belki cinsiyetinide söyler bana :asigim:

canım gunaydın senı burda görmek cok guzel:1hug:
bu arada aşı ıcın benım doktorum bana bılgı vermedı acaba bu ası mecburımı?

canım cok guzel ve degısık olmus.
benım ıkısıde cok hosuma gıttı.

okadar serum yedım kan alıdırdım ama aşı deyınce ödüm kopuyo nedense bide diş:bbo::1no2:

eyetkinerr aşıyı oldunmu canım sen merak ettim benim doktorumda 20. haftada yaptır aşını sağlık ocağında demişti

uyuyamama ve sagdan sola donerken bile agri ile uyanma bende de oluyor. hatta oturdugum yerden ayaga kalkarken bile agrim oluyor zaman zaman. herhalde normaldir diye dusunuyorum. sol tarafima yatinca rahat ediyorum. ama uykum cok bolunuyor gece.....

star dust catlaklar ıcın bana doktorum madecassol verdı.
gogus uclarındakı yaralara,catlaklara ıyı gelıyormus.
karnına da surebılırsın dedı.
ben henuz karnıma surmedım ama ıstersen doktoruna danısıp deneyebılırsın.

sevtapcım malesef bende gecelerı uyuyamaz oldum
sagıma donuyorum bebış rahatsız oluyo soluma dönuyorum bebıs rahatsız oluyo
yanı bana öyle gelıyo sankı ona zarar verıcekmısım gıbı hıssedıyorum her an gece oturup gunduz bır kaç saat uyumaya calısıyorum
:çok üzgünüm:

kızlar yeni topik açtım liste için... siz bilgilerinizi girin ben sonra düzenlerim. malum acıktım:))

Son düzenleme:
merhaba kızlar 45 dk bakamadım bayağı ilerlemiş konular....

sibelcim çok geçmiş olsun...
akdaş yeni liste daha güzel olacak bence de eline sağlık canımm...
sevtapcım ben henüz gidemedim sağlık ocağına bi de herkes 20. hafta dediği için tekrar soraağım. yanlışlık olmasın...çok da korktuğum için ne kadar geç o kadar iyi :))))

demetcim aynen benimde göbeğim çıktı arkamdan bakan anlamıyor bile hamiş olduğumu önden bak top yutmuşum gibi oldu kaydirigubbakcemile3 bendede sadece kalçalarımda çatlamam var başka bi yerimde yok sanırım ırsi benimde çünkü annem diyorki bende sana hamileyken sırtımdan bakan bilemezdi hamile olduğumu aynıydım diyor sanırım bende öyle olucam

canım sen cınsıyetını ogrenmısmıydın bebegının?
sankı bana senınkıde erkekmıs gıbı geldı.:1hug:

sevtapcımmm

ağlattın beni yaaa :))) çok tatlısın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…