2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sorma canım bende çok çekiyorum.valla.herşeyi bırakıyor.ondan sonra eve gidip topluyorum.bana diyor yavaş hareket et bilmem ne.gerçi 1 iken 2 olucaklar.allah kısmet ederse.oğlum inşallah annesine çeker.babası gibi dağınık ve üşengeç olmaz

Slm kızlar sohbetiniz çok güzel. Bir ara selamverip çıkmıştım. Birdaha giremedim. Hepkatılmak istiyorum ama sizi ancak okumaya yetişebiliyorum. Benim kocişde aynı bir şey istiyorum. O yapıcak diye beklemekten kendimi heba ediyorum. Sonrada aşkım sen hamilelikten dolayı çok streslisin deyip işin içinden çıkıyo.:CüvCüv:

esım sagolsun her dedıgımı hemen yapar ama bazen tv ye takılıyo tamam aşkım 5 dk dıyo 5 dk gectıgı anda elımın altında ne varsa ordan oraya fırlatıyorum sınırden ısterse kalkmasın:1closedeyes:

hoşgeldin canım.işlerine gelmiyor bazılarının işte.zeytinyağı misali

ıyi akşamlar amatistcimmm şutarafagitti

Benim eşimde playstation konusunda hassas, aksam esniyo esniy uykumu getiriyo sora beni yatırıp playstation oynuyo bi uyanıyorum yok icerde maç yapıyoo, sorada uykum kacmıs numarası yapıyo ama yermiyiz bis kızımlaaa kaydirigubbakcemile3

Ama allah için eşim cok yardım ediyo bana bulasık, çamasır, temizlik konusunda yirim aşkımıııı yirim tek kusuru playstationnn :asigim:

Bizimkilerde yapıyo canım kocişimin hakkını yiyemem ama işte erkek adam bizim gibi olmuyo daha yavaşlar sankim vakit alıyo bi iş yapmaları daral geliyo banada yapsın hemencecik dimi ama kaydirigubbakcemile3

Ama allah için eşim cok yardım ediyo bana bulasık, çamasır, temizlik konusunda yirim aşkımıııı yirim tek kusuru playstationnn :asigim:

Zuzum benim kociş kendini biliyo ve platstation almıyo alırsam başından kalkamam zaten işim yoğun sana vakit ayıramıyorum birde onu sokmayalım eve diyo kendini bilmesi güsel dimi :roflol:

eli maşalısın hüzüncüm .afferin sana :))

ben cok asabıyım ılsucum yapım geregı böyleyım ıste:1ninca:
aslında herseyı yapıyo bazen 5 dk gecınce cok sınırlenıyorum
bana dedıgı laf su oluyo senı kırk yıl sırtımda tasıyorum bı gun bırakınca kötumu oluyorum dıyo adamda haklı:roflol:

Evet hayat müşterek ama.Eşim bilgisayarın başına geçince herşeyiunutuyo. Bu arada bende 25+4 haftalık hamileyim.Hepimize allah yardım etsin

valla benim eşim yapmıyor.çok nadir.toplasan 3-5 yardım etmiştir.içinden gelirse.genelde de gelmez zaten.eskiden çok takardım.ama artık takmıyorum.bir kere çok dağınık.ama gene biraz eğittim dağınıklık konusunda.çok azcık

şaka maka çıkmamada 45 dk kalmıiş.yatcaz kalkcaz cuma olucak ve tatil.zuzuucum.ama senin yatıp kalkmana gerek kalmadı

benim eşim bu konularda çok iyi. evde neredeyse her şeyi o yapıyor. benim bir tek boş günüm bile olmadığı için temizliği de o yapıyor. bir tek yemek konusunda yeteneği yok. o da ben yemek yaparken salata yapıyor ya da bana yardım ediyor. bu konuda çok şanslı hissediyorum kendimi kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…