2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

arzumelce bol bol takıl bize canım pişman olmazsın kaydirigubbakcemile3 Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin cinsiyeti bellimi yavrunun

Zuzum benim kociş kendini biliyo ve platstation almıyo alırsam başından kalkamam zaten işim yoğun sana vakit ayıramıyorum birde onu sokmayalım eve diyo kendini bilmesi güsel dimi :roflol:

İşin kötüsü onu ben aldımm :eek: Simdi tek rakibimmmm Playstationn ama cok hevesleniyo gidiyo oyunlar alıyooo kıyamıyormmmm :asigim: Tabi play oynamak icin yaptıgı katakullileri anlıyorumm

şaka maka çıkmamada 45 dk kalmıiş.yatcaz kalkcaz cuma olucak ve tatil.zuzuucum.ama senin yatıp kalkmana gerek kalmadı

Napcam selsiniiim ben uykusuz mu kalcam yatmıcam diyeeee delikafadulden Bende yatcam kalkcam bedenim burda olmasada ruhum burda olcakkkk kaydirigubbakcemile3

Hosgeldin arzumelceee, hep gel sende emii :içelim:

benim eşim bu konularda çok iyi. evde neredeyse her şeyi o yapıyor. benim bir tek boş günüm bile olmadığı için temizliği de o yapıyor. bir tek yemek konusunda yeteneği yok. o da ben yemek yaparken salata yapıyor ya da bana yardım ediyor. bu konuda çok şanslı hissediyorum kendimi kaydirigubbakcemile5

Napcam selsiniiim ben uykusuz mu kalcam yatmıcam diyeeee delikafadulden Bende yatcam kalkcam bedenim burda olmasada ruhum burda olcakkkk kaydirigubbakcemile3

Hosgeldin arzumelceee, hep gel sende emii :içelim:

ay canımcım.inşallah yarın güzel haberler alırsın.meleğinle hasret giderirsin.izin olayınıda iyice bir öğrenirsin.pazartesi hayırlı haberlerini bekliyoruz.kızçenin fotosunuda.eklersin inşallah pazartesi.

Oo konu en hassas konuya gelmiş erkeklerin marifetleri.
Valla benimkinde hiç marifet yok........senağlama
bir tek msayaı kurmaya yarıdm eder.
birde elektirk süpürgeis ile süpürmeye oda canı isteyene kadar ben verem olurum.ki sadece hamile olduğum için yapıyor.
eskiden asla Çok üzgünüm çoook
birde çamaşırları makineden çıakrıp asarken yardım eder.
işte o kaaaaaaaaaaa
hatta makineye bulaşıkalrı koymayı yeni öğrendi.
tek iyi tarafı dağıtmaz.
işte o nuda marifet sayıp övünür of allahım.aklıma geldi , yien annesinin suçu çok nazlamış çokkkkk:nazar:

zuzuzm en güzel haberler ile bekliyoruz seni.
hadi bakalım kızımıza selam söyle olur mu?
tontişimize .
bzide kısmetse salı gideceğiz.sizden selam söylerirz tembel kızımıza
görüşemezsek iyi akşamlar ,iyi TATıLLERRRRRRRRRRR

benim kocamda sağolsun yapar eli biraz ağırdır ama ne yapalım o kadar kusur olur tabiki nöbetçi olmadıı zaman genelde ben çoooook yanlızım
senağlama of mesleğini hiç sevmiyorum oğlumuda yanlız büyüteceğim

kızlar benim canım felaket tatlı istiyor acaba kan şekerim çok düşük ondanmı

hadi herkese iyi akşamlar benden bugünlük bu kadar.yarın görüşmek üzere.kendinize ve bebeklerinize iyi bakın.hoşçakalın

Gülüüü gülüüü selsinimmm görüşemicisss 3 gün, iyi bak cağın beraya annesi ilgilen onunla artık bugün :emir_bebek:

ılsucummmmm ben yarın insallah bi terslik olmazsa izinliyim, doktora gitcem, 10 dakka tartıya cıkmamak icin direncem, tartıya cıkcam korkunc gercekle karsılascammm, doktorummm yuhh zuhal dicek hatta kaydirigubbakcemile3Ardından ultrasona girip mini mini kısımın fotolarını cekicesssss, hepsini getiririm insallah cnm pazartesi ve tabi doğum izniyle ilgili bilgi alcammm, waowww cok işim varmıs yahuu delikafadulden Hadi arkadaslar benden de bugünlük bu kadar, yatcanıs kalkcanıs cumaaaaa olcakkk :teytey::teytey::teytey: Öpüyorum hepinisi, kendinise dikkat edin 3 günnn, banada dua edinnnn... :hooray:

canım benim yarın dr a gideceğini biliyordum ama onun için gelmeyeceğini bilmiyordum
bak bu sefer resim isteriz
tontiş kaç gr olmuş bakalım

ılsum benim evimle işim arası 65 km., bole durumlarda izin almak zorunda kalıyorummm kaydirigubbakcemile3 Bende merak içerisindeyimmm, umarımmm iyidir cokkkkk

zuzum hayırlı git hayırlı gel canımcım güsel haberler getir bize
bakalım kaç kilo almışsın :jeyyar:

X