2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya benim oğlum dünden beri sanki hareket etmiyor.korkuyorum.bazen yükseğe uzanıyorum dolaba filan.birşey olmamıştır dimi.ay gene salak salak düşüncelere dalıyorum.böyle uzun zaman görmeyince sapıtıyorum ben.

sen götür tatlıları zuzum yarasın yarasın :))) bir hafta azalt onları öyle yaptır testini
ben yarın müsait olursan sabahtan yaptırabilirim

Yarın doktora gitcem sora müsaitimm ama ben yapamamki şeker testiii :roflol:

Ay selsin yahuuu artık uzanma oyle uzaklara bu 1, merak etme aslan gibidir oglunnn bu da 2

selsin benimde pazar günü öyle olmuştu uzanıyorum kalkıyorum hareket yok ağlıycaktım sinirden en sonunda tekrar uzandım sırtüstü konuştum karnımı sevdim tekme attı .ben de uzanıyorum canım bir şey olmaz ama dikkatli olmak lazım yinede içini ferah tut birazdan hareket eder.

Yarın doktora gitcem sora müsaitimm ama ben yapamamki şeker testiii :roflol:

Ay selsin yahuuu artık uzanma oyle uzaklara bu 1, merak etme aslan gibidir oglunnn bu da 2

doğru söylüyorsun.ama engel olamıyorum.uzandıktan sonra aklıma geliyor.ben bu akşam yatim onunla konuşim biraz.konuşunca hareket ediyor kuzucım benim

selsin süt iç tatlım süte hayır diyemiyolar bizimki sütü çok seviyo öyle uzun zaman hissedemezsem hemen süt içiyorum
Ya uzanmamak lazım ama bende uzanıyorum eşim çok kızıyo ben niye burdayım diyo ama o yapana kadar ben 3 kere yaparım yaa

genelde zaten akşamları hareket ediyor.bu akşam onunla ilgilenicem.dün akşam kuşumla ilgilenemedim hiç.babası hastaydı onunla ilgilendik.bu akşamda oğluyla ilgilenelim

yazdıklarının her harfıne bıre bır katılıyorum gaydıncımkaydirigubbakcemile3

evet işte sabırsızım napim.gerçi şimdi evde yok.geç geliyor.ama olduğundada şunu kaldırsana dediğimde hep 5 dk diyor o 5 dk 1 saat oluyor.bazen kalkmıyor.bende sinirlenmiyeyim diye kendim yapıyorum.sonra görünce kızıyor.

dilaracım eçmiş olsun eşim küçük bi operasyon geçirecekmiş..
acil şifalar
allah yardımcınız olsun

bennn baya geriden geliyorum konuyu bölüyorum ama diloşuma geçmiş olsun demek istedim
umarım önemli değildir

Selsincim aslında yumurcak içinde oynuyordur da tekme atmıyorur belki .
bugun oğluşunla konuş yat bak nasıl hissettirecek kendini

hıım anladım. sıkma canını am 141 çok yüksek değil. sınır zaten 140 aşmamış sayılırsın. tabii önlem olsun diye baktırmak istemiştir doktorun. biraz yediklerine dikkat edersen hemen düzelir. benimki düzeldikten sonra. düşün bak benim 50 gr lıktan sonraki değerim 217 diydi.100 gr dan 3 saat sonraki değerim 190 dı. ama diyetle hallediyoruz benimki çok ağır tabii. zuzuumada dedim allah kimseye göstermesin herkes sağlıklı olsun.

Benimki bir babasıyla konusurken, ikincisi de televizyonda yüksek sesle birşeyler dinleniyoken inanılmaz tekmeliyooo, oyyy kuzucumuuu yirimmm ben cokacimcoook

kızlar birde alyanslarınızı takamadığınızdan bahsetmişsiniz...........
benim hiç değişmedi...........hala takıyorum alyansımı arada çıkarıp bakıyorum ama hala aynı o yüzden takıyorum bi problem yok şimdilik

Eminimm oyledir cnmm umarım sende bi an once atlatırsın bu durumu cnmm, sonucta gebelik sonrası düzelebilir hersey dimiii

ay ben bir iki iş yapıp dönüyorum kaçııryorum yazılanları .evet tamamen geçme olasılığı yüksek. 3 ay zorlanacağız biraz sende dikkat et fıstık çok yüklenme kendine.:CüvCüv:

beyaz melek geçmiş olsun seni tekrar aramızda görmek çok güzel kaydirigubbakcemile5

benım kızım Çok hareketlı maŞallah Çok ŞÜkÜr o konuda ÜzmÜyo benı ama Çok yaramaz olacak heralde...

O 5dklar yüzünden bir gün sinir oldum mini fırını paketli hemde odadan aldım mutfağa taşıdım birde mikrodalga taşıdım aynı şekilde görünce şok geçirdi senden korkulur diyebildi sadece ama napıyım sinir etti beni bilgisayarın başından kalkamıyo yarın yaparım sonra yaparım senmisin diyen kendi işimi kendim hallettim şimdi hemen yapıyo ama erkek işte eli ağır genede :jeyyar:

ben mini fırını buzdolabnın üstüne 2-3 güne bir indirip kalıdırıyorum çok ağır değil gerçi benim fırın ama yapmasammıki ama dikkat ediyorum eşime bıraksam o gelip yapana kadara mevsimler değişir.fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…