2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

amatistcim diyetin epeyce ağır senin
kilo vermen doğal canım
fazla kilo almamış olursun işte ne güzel

kaydirigubbakcemile3 hehe bakarsınız fıstık gibi çıkarım doğumdan. bana kalsa hiç fena değilde benim doktorum yoook diyooo her hafta 500 gr alacakmışım bundan sonra sırnaşık şey :roflol:

Merhaba Tatlışlaar

Keyifler nasıl? Dün 80. sf da bırakmıştım maş. 115 olmuş Sadece 112 den oitibaren okuyabildim.Herkes iidir ıNŞ.

Melekcim geçmiş olsun, canım...

çok teşekkür ederim geçmişi okudum geldim...............
beni merak etmiş bol ol iyi dileklerde bulunmuşsunuz................
yokluğumu aramışsınız teşekkür ederim tümmm topik arkadaşlarıma tek tekk sağolun

valla açamadım galiba.ilk merhaba'nın altında açıldı.yardım edin.teknoloji fukarasıyım ben

ilsu ben de tam kilo alacağım derken 3 gün hastalandım gene zayıfladım..............
26+4 günlükümmm hep yerimde sayıyorum 4 kilo aldım...aslında 5 ti......1 kilo vermişim.......................
ama benim doktorum artık kızmaya başladı az diye

selsini zorlamayın bilen biri açıversin canım amaç bir arada konu takip etmek hadi bakalım

Amatistcim cok iyi olmus insülin vermemeleri demekki bilincli bi diyet yapmıssın işe yaramış yaneeee, süper cok sevindimm, ben senin yerinede dlduruyorum tatlılarııı sınırdayım sozde yakında beraber yapcas diyeti sanırımm kaydirigubbakcemile3

ilsu ben de tam kilo alacağım derken 3 gün hastalandım gene zayıfladım..............
26+4 günlükümmm hep yerimde sayıyorum 4 kilo aldım...aslında 5 ti......1 kilo vermişim.......................
ama benim doktorum artık kızmaya başladı az diye

Alırsın cnmm nolcak melekcim bu haftalarda cok alcas üstelik, az alsan dert cok alsan dert bu doktorlarada yaranılmıyo cnmmm delikafadulden Bence gayet iyi, öykü bebekte iyi sonucta kilosu gayet yerinde masallah :nazar: Yararlı seyler yedikten sonra niye kilo alasınki hem, ben inadına kilo yapıcı seyler yiyorum benimki normal meselaaaa :roflol:

sen şimdi verdiğin bu 1 kiloyu 1 ayda alırsın artık:) ama dr un haklı 27 hafta için 4 kg gerçekten de az senin bulantın falan da hiç olmadı çünkü.
bende 5 kilo almışım canım şuana kadar . dr um hiç bişi demedi az diye. ama az olduğunu biliyorum.

ben alıyorum haftada 500 grmı geçiyorum bile geçen haftadan düne 700 gr almışım:eek:

Merak etme gaydınımmm ben yarın doktora gidicem hassas tartıma cıkcam bi bakcaammmm :1shok: 2 haftada beşşşşyüsss kilo almısımmm delikafadulden Ezicem gecicem seni deeeeee

X