2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bitek sen cevap vermişsin çok teşekkür ederim.
kolay doğumlar şimdidena.s.

Sayfalar çabuk ilerliyo atlamamaya çalışıyoruz ama arada atlanılan sorular oluyo canım rica ederim.
Sanada hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

zuzum evet bencede canımcım resmini gönder altınada yaz torunun ellerinden öper diye sende rahatlamış olursun accık canımcım

Evet bencede ama bu seferde duygulanıp aglarrrr, aksam bi konusurummmm şişko ne kadar agladın bakiim derim, ben ananemede babanemede isimleriyle seslenirimm, kücük cocuga kızar gibi kızarım aglamasın diye bi dahaaaa :kızgın:

ay keren çok geçmiş olsun.yazık fufuya
bir şey olmaması çk güzel.
verilmiş sadakası varmış
çocuklar hep böyle akzaya karşı oluyorlar.
allah korusun hepsin de

kızlar abimin oglu 1 yasında ve b abisi var 5 yasında..abisi ile oynarken kuçuk düşmüş ve sehpanın kenarına carpmış gözünü ..gözü patlamış aynen böle söledi annem..:=(..annem , annesi panik,kıyamet olmuşlar..yuzune bakamıolarmış çocugun..

hemen acile gtmişler neyseki gözde kayma-patlama vs olmamış ama ciddi b morarma ve şişme olmuş.Görme kusuru da yokmuş şükürler olsuuun..o kadar korktum ki o benm minicik fufum..adı furkan..halası olarak çok üzüldüm yani, b de hamilelik de ekstra duygu yukledii için bana etkilendm..

ay allah korumuş. canım benim ya. afacanlar işte.ama iyi olmasına çok sevindim geçmiş osun karenciğim

meraba kızlar ,
ben ağustos annesiyim ama size bişey sormak istiyorum şeker yükleme testi yaptırdınız mı benim bi dahaki kontrolüm 4 haftda sonra salı günü gitmiştim şeker testiyle ilgili hiçbişey söylemedi.
4 hafta sonra bi tarih verir belki.
siz test yaptırdınız mı yaptırmasak olmuyo mu bilgisi olan var mı?
herkese sağlıklı günler diliyorum

yok güzelim yaptırmaman tehlikeli ailende şeker olmasa bile gebelikle beraber hormon değişimiyle birlikte gebelik şekeri çıkıyor. bende öle oldu mesela. atlama 24-26 . hafta arasında muhakkak yaptır. umarım çıkmaz

karencim çok geçmiş olsun.yeni okudum.tüylerim diken diken oldu.allah korumuş canım.afacan oluyorlar işte.çok dikkat etmek lazım

Evet bencede ama bu seferde duygulanıp aglarrrr, aksam bi konusurummmm şişko ne kadar agladın bakiim derim, ben ananemede babanemede isimleriyle seslenirimm, kücük cocuga kızar gibi kızarım aglamasın diye bi dahaaaa :kızgın:

heh bencede akşama konuş ben sen üzül diye söylemiyorum mutlu ol benimle birlikte diye söylüyorum de konuş anlat canımcım sen bilirsin işinişakkıdı

Canım kızım sen sabah bisey sormustun ticker konusunda, ticker siteleri var cnm ordan hazırlıyoruz tickerlarımızı SAT tarihimize göre sora kullanıcı paneline giriyosun, ordan profili düzenle secenegnden kilo-doğum takip çizelgesine hazırladıgın ticker ın linkini yapıstırıyosunnn...

kızlar dün aksam benim ufaklık alttan bir tekmeyi salladı ki ne sallama idrar keseme doğru felaket sancilandım ve dondum kaldım .kese patlıcak diye yerimden kalkamadım
aranızda benim gibi olan var mı?

Kıslar ya farkında olmadan ağırlaşıyoruz benim hareketlerim kısıtlanmaya başladı dün odasını boşattık oğlumun haftasonu boya yapılcak diye ıvır zıvır vardı onları kaldırdık ama hemen yoruluyorum ay eşim hiç bişey yaptırmadı ama insan boş boşta duramıyoki işin ucundan tutmak istiyo ama yok yani çok ayakta kalamadım zaten mirmirmirmir

ılsu dün akşam benimkide çok hareketliydi resmen olduğu yeri hissettiriyo ayaktayken bile biraz yürüdüm dün akşam pek hoşuna gitmedi ağrım oldu hemen acaba sürekli yürüsek açılırmıyız ya korktum çünkü ağrılardanCADIARZU

Ufffff sayfalar Çok karıŞmıŞ bı tÜrlÜ konsantre olamadım konuyu toparlayamadım ı geÇmıŞ bı Şımdııı yı okumaya ÇalıŞırken geÇmıŞı okumamaya karar verdım.................
Umarım atladıĞım Önemlı bıŞey yoktur

zuzuum sıkma canını yaa
bişi dememişsin onlarda çocuk gibi şimdi. neye alınacaklarını bilmiyorlar. emin ol benim ananemde öle. geçende bende istanbul' a geleyim özledim sizi dedim tabii sen özlememişsinidr beni ddim göya şaka yaptım. ağladı. ee çoğu zaman böle konuşuyorduk birbirimizle ne oldu şimdi diye düündüm o an alınganlığına geldi iki gün sonra düzeldi. onlar yaşlı çok üstünde durma iki üç kere ara canım de yalakalık yap düzeliyorlar. dur arayayım bak bende onu ne zmandır aramıyorum onada küsmüştür şimdi

Bende bi garip oldum, son 3 aya girdigim gibi agırlasmaya basladım inanamadım, lavabo ihtiyacı uyku düzeni, su ihtiyacım hesey degisti, yokuş cıkarken nefesim tıkanıyo ve sancılarım arttı tabi, hergün yokluyo 1 kez, sasırıyorum bu kadar cabuk etkilenmeyeee

bu arada Çılek odasından aradılar............
AlmıŞ olduĞumuz ÜrÜnde kdv ındırımı olmuŞ...
Onu ıade edeceklermıŞ...
Gelın alın paranızı dedıler...................
Vayy be ŞaŞırdım hıÇ beklemıyordum da

Aksam bende arıcam Amatistcimmm, alınganlık diil durumu cok hassas cocukları konusunda, bende üzerine gittim farkında olmadannn, üzüldümmm ama gecicekkk :1no2:

X