2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Gaydıncığım sana bişi sorcam bu konularda deneyimlisin .ben şimdi 50 liği yine yaptırcam ya aclık kan şekerime bakılmasa olur dimi . ilki 90 çıkmıştı normal sınırlar içindeymiş .

bende haftada 500 gr almıyorum şimdilik
dr umda hiç yorum yapmıyor kilomla ilgili:)))

benimki garip o zaman. ya adam beni çirkinleştirmek istiyordur belki kaydirigubbakcemile3 düşünsenize az bu kilo daha almalsın az bu kilo daha almalısın deyip 100 ün üsteüne çıkarmışım yürüyen wipe out topu gibi olurum artık :roflol:

Zuzum alemsin ya:))) harbiden de dr daki tartılar bir tuhaf oluyor .ince giyinip git ya da ayakkabılarını çıkart öyle tartıl , 500 gr gider öylecekaydirigubbakcemile3

Gaydıncığım sana bişi sorcam bu konularda deneyimlisin .ben şimdi 50 liği yine yaptırcam ya aclık kan şekerime bakılmasa olur dimi . ilki 90 çıkmıştı normal sınırlar içindeymiş .

niye tekrar yaptırıyorsun anlamadım ama zaten aç gideceksin yükleme için prosedürüde önce açlığa bakıyorlar sonra yükleme yapılıp bakılıyor. ya açlığın yüksekse o değeride bilmek istiyorlar. CADIARZU

Zuzum alemsin ya:))) harbiden de dr daki tartılar bir tuhaf oluyor .ince giyinip git ya da ayakkabılarını çıkart öyle tartıl , 500 gr gider öylecekaydirigubbakcemile3

Ne diyosunn ilsucumm ben tartıya cıkmadan bütün işlemleri yapıyorummm zaten delikafadulden Cantam, montum itinayla eşime veriliyo, bi kere bu hırka yün agırdır diye onu bilem cıkardımmm ama yemedi doktor tabiii, hırkada bisi yapmıyomus soradan gördümki, zaten her seferinde gidiyorum oturuyorum doktorumun karsısına ee kilo diyoo, iyi iyi masallahım varrr diyorummmkaydirigubbakcemile3 Anlıyoki tartılmamısımm, ama zuhal hanımmm bi tartılıp gelin hadi diyo bana ne gitmicemmm cok su içtim diyorummm sonuna kadar kasıyorummm cıkmamak icin olmuyooo resmen polemige giriyorum doktorla tartı yüzünden, randevumuzun ilk 10 dakkası boyle geciyoooo -tatlicadiarzu-

Amatistcim cok iyi olmus insülin vermemeleri demekki bilincli bi diyet yapmıssın işe yaramış yaneeee, süper cok sevindimm, ben senin yerinede dlduruyorum tatlılarııı sınırdayım sozde yakında beraber yapcas diyeti sanırımm kaydirigubbakcemile3

ay allah korusun kimse bana eşlik etmesin. sağlığınız hep yerinde olsun arkadaşlar çok zor bakmayın şaklabanlığa vurmaya çalışıyorum artık

geçen hafta yaptırmıştım amatist açlık 90 sekerli sudan sonra 141 çıkmıştı .dr sınırda olduğu için yine yaptırtmamı söyledi onun için dedim canım açlığa gerek var mı diye.zaten kanım yok iki kere kan alınsın istemiyorum:)))

ılsucum değerlerin normal çıktıysa açlıkta tekrar bakılması bence gereksiz sonuçta senin için önemli olan yüklemeden sonraki oran dolayısıyla hafif bir kahvaltı yaparak gidebilirsin doktorum 50lik için bana gün içinde yaptırsan olur açlığa gerek yok demişti ama açlığada bakılsın diye ben sabahtan kahvaltısız gitmiştim.
100lükte açlık hatta gece 12den sonra hiç bişey yeme demişti:kızgın:

ay allah korusun kimse bana eşlik etmesin. sağlığınız hep yerinde olsun arkadaşlar çok zor bakmayın şaklabanlığa vurmaya çalışıyorum artık

Eminimm oyledir cnmm umarım sende bi an once atlatırsın bu durumu cnmm, sonucta gebelik sonrası düzelebilir hersey dimiii

Evet tatlım bende öyle duydum da biyerden sana danışım dedim.
çünkü kan ve idrar tahlili de yaptırcam çok kanım gitsin istemiyorum.

Evet tatlım bende öyle duydum da biyerden sana danışım dedim.
çünkü kan ve idrar tahlili de yaptırcam çok kanım gitsin istemiyorum.

Ay canım benim ya zaten kanın yok bir tüpü bile düşünüyorum diyosun 100lükte benden tamı tamına 4 kez aldılar 2 sağdan 2 soldan süzgeç oldum ya inş. düşük çıkarda değerin yaptırmazsın 100lük canım ya:teselli:

inş canım şöyle 130 falan çıkca nasıl sevinicem bi bilsen.
hiç çikolata pilav tatlı yemedim bu hafta :KK43:

Ben bu hafta yaptırmam ama haftaya bende yaptırcam bakalım ne cıkıcak bilas düşmüş olsa 120 lere felannn, bi bakıyorum ki cıkmıs annecimmmmm :1shok:

sen götür tatlıları zuzum yarasın yarasın :))) bir hafta azalt onları öyle yaptır testini
ben yarın müsait olursan sabahtan yaptırabilirim

inş canım şöyle 130 falan çıkca nasıl sevinicem bi bilsen.
hiç çikolata pilav tatlı yemedim bu hafta :KK43:

Düşük çıkar canım bizimkiler anlık etkilenmeler çünkü gerçek şekerde 200küsürlere çıkıyomuş rahat ol streste yapma süprizzzzz

X