2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

doktorlar açarmı ki 31+0 da

Günaydın swetcimmm tansiyonunn düşmüştür bu haftalarda oluyomus, bende de oluyo biliyosunn, tuzlu bisiler iç ve yapabiliyosan azcıkk yatarak dinlennn toplantı odasında falann...

doktorlar açarmı ki 31+0 da

Benim doktorum önerdi bu fikri bana selsinimm, iznim yanmasın diye, sezaryen de acıyolarmıs oyle dedi 2 hafta once alcaı icinnn, yasal olmayan bisi yapmıyosunki kanun bu konuda acıklama getirmemis sende mevcut kosullarını uyduruyosunn zaten verdikleriii toplam 4 ay izinnn onun 2 haftasını da feda edemeyis dimiiiii

Mayısın 3 yada 4 ü gibi yazdır raporu, raporla aynı tarihte ssk ya gitmen gerekiyomus, benimle senin aranda 1 hafta var zatiii bende 10 yada 11 inde actırcammm...

tabi ya 2 hafta çok önmeli.o zaman benim 7 mayısta yani 31+0 ken 33+0 gibi istirahat açtırmam gerekiyor.doktora gidicem haftaya cuma.konuşurum bakalım

Mayısın 3 yada 4 ü gibi yazdır raporu, raporla aynı tarihte ssk ya gitmen gerekiyomus, benimle senin aranda 1 hafta var zatiii bende 10 yada 11 inde actırcammm...

aldığımız raporu sskda onaylatmamız mı gerekiyor.şimdi benim gittiğim hastanede ssk geçiyor.ay ne zor işler bunlar ya.birde bilmeyince

evet ya banada çok karışık geliyor bu izin işleri.Benim gittiğim özel hastanede ssk ile anlaşmalı.tekrar kuruma gitmek gerekiyormu acaba?zuzum seninle aramızda tam 1 hafta var bende 26+1 im.Demekki bende mayıs 17-18 gibi izin açtıracağım...

mrb arkadaşlar ben de şuan 28+5 günlük hamileyim ne zaman rapor almam gerekir acaba
biliyomusunuzuz

Canım bende baya bi yerde okudummm, ozellikle 33+0 diyolar cunku 40 haftayı 40+0 da bitiyo gibi düşünmüyolar 41+0 da bitiyo gibi ele alıyolarmısss...

aldığımız raporu sskda onaylatmamız mı gerekiyor.şimdi benim gittiğim hastanede ssk geçiyor.ay ne zor işler bunlar ya.birde bilmeyince

Onda da eger ssk anlasmalı bi yre gidiyosan oranın onayı yeter diye biliyorum, anlasmalı diilse ssk ile anlasmalı bir hastanede onaylatıyosun diye biliyorum cnm, bizim hastaneye sorcam ben yarın herseyi sizi de bilgilendiririmm...

Evet sehercimm benden tam 1 hafta sora actırcan sende sezaryen olursa, zaten yarın ben iyice bi konuscam hastaneninn bu işlere bakan departmanıyla sizede yazarımm herseyiii...Benimki de Yeditepe Üni. Hast. ssk ile anlasmalı bakalım nası yapıyolar

Oyyy bende iş kanununun gebelikten sorumlu bakanı gibi oldummm kaydirigubbakcemile3

Oyyy bende iş kanununun gebelikten sorumlu bakanı gibi oldummm kaydirigubbakcemile3

Olsun zuzum aramızda bilen birinin olması çok güzel.ben hergün takvime bakıp hesap yapıyorum ya alışkanlık oldu herhalde doktora gidinceye kadar böyle süreceksırnaşık şey

gerçekten ne güzel herşeyi biliyosun. benim doktorum devlet hastanesinde görevli aynı zamanda. yine ssk ya onaylatmam gerekiyormu. çok soru sordum dimi:)

Bende baya bi okudum cnmm ama yinede sormadan güvenemiyorum hicbi bilgiye en iyisi senden oncekilerin izledigi yolu devam ettirmek, yarın hastaneyle etraflıca konuscam, size bilgilerimi aktarcamm az bi zamanımız kaldı valla kaydirigubbakcemile3

en iyisi doğum şekliniz nasıl olacaksa tarihi belirleyip mağdur olmayacak şekilde doktorunuzla konuşmak ve kaçıncı hafta uygunsa doktorun dediği tarihte gidip raporu almak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…