2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bende yemek ıcın masa hazırlıgına baslayayım barı.cokacimcoook
hepınıze ıyı aksamlar kıslar..
kendınıze ve bebıslerınıze ıyı bakın.

Dilara bugün süt arttırmaktan bahsetmişsiniz. Yeni doğum yapan bir arkadaşım öyle herşeyi yedirmeye içirmeye çalışacaklar aman dikkat et, sonra çok kilo alırsın dedi. Ihlamur ve bulgur pilavı acayip sütünü arttırmış. Onları tavsiye etti. ışe yaramazsa senin önerini de dikkate alacam tabi. Ama bazı sabahlar atletimde süt lekesi ile uyanıyorum. ınşallah doğumdan sonra da böyle gider.

Hoşbuldum canım. Geçmişe bakayım dedim ama sayfalar çok ilerlemiş vazgeçtim.
Nasılsın?
ıyıyım canım cok sukur.tam gıdıyordum kı mesajını gordum cevap yazıp oyle cıkayım dedım.kaydirigubbakcemile5
sen bu aralar pek gozukmuyorsun merak etmıstım bende senı.
gögsunden gelen sut beyaz peynır gıbı mı?benden de arada bir gelıyor ama su gıbı degıl bıraz koyu.

İyiyim canım biraz yoğunum da ö yüzden görünmedim.
Atletimde kurumuş halde sütü görüyorum. Beyaz değil. hatta kahverengi lekesi oluyor. Önce ne olduğunu tam anlamadım. Göğsümü hafif sıkınca şeffaf gibi bir sıvı geldi. Fazla kurcalamadım. Herhalde süttür.

benden hiç bişey gelmiyo yaaa kızımdada süt gelmiyodu bundada gelmiyo yine sütsüzmü olcam nee:dilcikar:

canım benimde öyle bi gelme yokta göğsümün ucunda bi beyazlık oluyor temizliyorum yine oluyor peynir kesiği gibi oluyor

anladım canım ıyı olmana sevındım.
gögsu sıkmamak gerekıyormus dıye bılıyorum.gögüsten gelen ilk süt sanırım bebek ıcın cok yararlıymıs.gercı dılara daha ıyı bılır.nede olsa tecrubelı anne.Şeniz
benımkıde genelde kurumus oluyor.bana doktorum gögüs ucu ıcın krem vermıstı ozellıkle onu surunce gelıyor sanırım kanalları açıyor.

evet canım ilk anne sütü çok önemli süt gibi değil hafif kahve renkli su gibi bişey bebeğin bağışıklık sistemini güçlendiriyoyerimseniben

kızlar çaya misafirim geldi görürşüz iyi akşamlar herhalde ben gelene kadar kimse kalmaz:1no2:

Hoşbulduk canım. Stres yapma şimdiden. Neden gelmesin canım. Stres yaparsan yine gelmez.
Çay, ıhlamurla denersin bakalım ne olacak.

canım benimde öyle bi gelme yokta göğsümün ucunda bi beyazlık oluyor temizliyorum yine oluyor peynir kesiği gibi oluyor

Allah allah. Bendeki tam Dilara'nın tarif ettiği gibi. Rengine ben de şaşırmıştım. Ama göğüsten gelince süttür dedim geçtim. Çok sıkmak iyi değiilmiş. Erken doğuma bile neden olabiliyormuş. O yüzden sıkmıyorum.

Evet bebeğimin rızkını harcamak istemedim.

kızlar çaya misafirim geldi görürşüz iyi akşamlar herhalde ben gelene kadar kimse kalmaz:1no2:

Valla çok aktifsin maşallah. Kim der 7 aylık diye. Çaya misafir, komşularla toplantılar. Oh valla. Evde olmak varmış.:dance:

selam kislarr... nasilsiniz?? o kadar hizla ilerlemis ki sayfalarr sanirimm okumakla bitiremeyecegimm. vazgectimm:) biz iyiyiz sukurler olsun.

sutten bahsetmissiniz sanirim.. benim gelmesi icin daha erken mi bilmem ama hic bisi yok bende dee. zaten fazla ugrasmamak gerekli diye duydugum icin hicc ellemiyorum bilee.. ins sutumuz yeterince olur da iyi beslenir bebislerimiz:):)

ipeğimu ben sıkmıyorum zaten kendiliğinden oluşuyor normaldir herhalde yarın dra bi sorayım

kızlar ben yemekten sonra gelemedım kusura bakmayın yaaa :tomato:
esım tutturdu pc de fılm ızlıcem dıye bende bısey dıyemedım:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…