2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar melek msj çekti şimdi daha iyiymiş sabah bi aksilik olmazsa işe gelcem bol bol konuşuruz dedi hepinize selamı var

50 gr.tarama testı sonucu 123 mg/dl yazıyo
gıcık laboratuarcı bana yanlısmı sölylemıs

canım hamileliğinde çok kilo alan annelere şeker testi yapılıyor aslında
çoğu yerde yok bile
kendini boşuna tedirgin etme şeker yoktur fazla kilo almamıştın sen galiba
birden çok kilo almak biraz şekerin belirtisi yani

kızlar dogum hakkında konustunuzmu doktorunuzla bız henuz konusmadık dogum ucretlerını bıle sormadım eger pahalıysa hastanemı degıstırecegım

canım ben ankaradayım ama hastaneler çok farklı
benim gittiğim 1850 normal karneyle
2250 sezeryan doğumuma dr um girecek
başkalarında 500 bile var ama doğuma dr girmiyor
fiyatlar çok değişken

kızlar ya kacın aydasınız sımdı soranlara ne dıyorsunuz?dun bı tane akıllının b ırı canımı fena sıktıda
ben suan 7.ayımın ıcınde deılmıyım Allah askına?6,5doldu dımı?

canım ben son adet tarihimi baz alıyorum
ayları sayıyorum pratik oluyor inanmayanlara
6 gün sonra 7. ayımı tamamlıyacağım 8 .aydan gün alacağımkaydirigubbakcemile2

canım kremin ismini verirmisin
meme ucu hassasiyetini giderici kremmi

herkese günaydın kızlarr bugün aranızda olamıcam eşim işe girmeden küçük bi operasyon geçircek ameliyat bugün anlıcanız hastanede olcam merak etmeyin beni:)

herkese günaydın kızlarr bugün aranızda olamıcam eşim işe girmeden küçük bi operasyon geçircek ameliyat bugün anlıcanız hastanede olcam merak etmeyin beni:)

Geçmiş olsun diloşumm önemli bisi diildir umarımmmm :1hug:

Günaydınnn güzel mi güzel anneler ve onlarınn yaramas kısları ve ogulları Yattım kalktım gecti bir gün daha, kaldı 1 tane yatcam kalkcam kaydirigubbakcemile3 Ben yarın olmayacağım için benim yatcam kalkcam larım bitti bu haftalıkk :lepi:

sanada günaydın canım.oh süper.sen bugün çok mutlusundur.tatile giriyorsun.bende haftaya cuma olmucam.perşembede tatil.şöyle 4 gün tatil yapıcam.hemde oğlumu görcem.hemde oda bakıcaz oğluşuma.

şimdi benim 14 mayısta tam 32 haftalık oluyor.14 mayıstamı rapor alıcam.ama haziran 5 indede izine çıkim istiyorum.o zamanda 35 haftalık olucak.18 haziranda 37 hafta oluor.18 haziran'a kadarda çalışamam herhalde.zaten 30 haziran gibide doğum olur benim tahminim bu yönde.yartdım edin ne yapmam gerekiyor

günaydın ,
mucizelerin anneleri
uamrım herkes iyidir.
geçmiş olsun dilara.
kızalr benim bugün başım öyle bir dönüyordu ki ,yataktan kalktığımda,duvardan duvar sarhoşlar gibi hareket ettim.
şu an da hafif var.
allah allah nedn ki acaba?
geçer herhalde.
biraz sorna hastaneyi arayıp doktorumdan randevu iseyeceğim.
artık haftaya olur inşallah.
kızımı görmek için sabısızlanıyorum.normalde 1 hafta daha var.27 gibi gitmem laızm ama 3-4 gün çne çeksem bile rahatlayacağım.

sanada günaydın canım.oh süper.sen bugün çok mutlusundur.tatile giriyorsun.bende haftaya cuma olmucam.perşembede tatil.şöyle 4 gün tatil yapıcam.hemde oğlumu görcem.hemde oda bakıcaz oğluşuma.

benim şu izin olaylarını kafam basmıyor bir türlü.

Uçuyormmmmmmm selsinimmm yawww delikafaduldendelikafadulden Ohhhh güselce bi dinlenirsin oglusunla... Ondan sonraki haftada tatil cuma günü 1 mayıs malummm -tatlicadiarzu- Yatcam kalkcam görevimi sana devrediyorum yarınlıkkkkk kaydirigubbakcemile3 Söyle selsinimmm izin meselesini ben cok okudummm, cok kafa patlattım bu konuda bilas bisiler ogrendim belki yardımcı olabilirimmmm CADIARZU

tansiyonun filan düşmüştür belki canım.bir tansiyonunu ölçtürseydin keşke

Günaydın herkese,selsin bende dün bu konuya epey bir kafa yordum.Zuzum aydınlattı beni sağolsun.Sen sezeryanmı normal doğummu yapacaksın?Sezeryanda daha erken başlıyor rapor alma işlemleri yani 32. haftada değilde 30. haftada diye biliyorum ben.Zuzum bu konuda epey bilgili yanlışım varsa düzeltsin canım

görevi devralıyorum.yazdım haftalarımı bir bakarmısın

sezeryan benim olucak canım

Canım tam 33+0 da istirahat acılıyo, demekki sen haziran 5 te cıkarsan sadece 3 haftalık iznini dogum sonrasına aktarmış olcaksın... Normal dogumda izinle bazen kaynayabiliyo ama sezaryen olursa eger, 30.haftanda (31+0) istirahtini actırabilirsinnn, bence 12 haziranda cık bizim gibi tam 1 ay devretmiş olursunnn....

O zaman iş değişti sen hemen doktoruna gidip selsinimm 31+0 da rapor yazdırıyosun 33+0 mıs gibi... ıstirahatini actırıyosunnn.... Boylece 35.haftanda sanki 37 gibi gozukceksin iznin kaynamıcakkkk

Yani haziran 5 te cıktıgındayasal izin hakkını dldurmus olcan, kalan 5 haftanda hopppp dogum sonrasına... Bende sezaryen olcam mesela, 30.haftamı doldurunca doktorum 32.haftalıkmısım gibi rapor yazcak, baslatcam, 35.haftamda da işten ayrılcammm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…