2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canımmm senin 30+0 ile 30+6 arasında bi tarihte rapor yazcak doktor iznini baslatcannnn, 35+0 ile 35+6 arasında da işten ayrılıcannn... Zaten insallah 38+0 ile 38+6 arasında bir günde bebişinnn doğmuş olcakkk

sağol canım.hadi bakalım hayırlısı şaka maka az kaldı.doktorlarlada konuşuruz artık.cuma günün konuşucam bakalım.randevumuda aldım.

sağol canım.hadi bakalım hayırlısı şaka maka az kaldı.doktorlarlada konuşuruz artık.cuma günün konuşucam bakalım.randevumuda aldım.

Hayırlısı olsun tabi cnmmm hepimiz içinnn, bebişler sağlıklı ve zamanında gelsinde delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Bakrmısınız ya benim kızım henüz bebiş seviyesinden öte gecemedi, eşim dogduktan hemen sonra isim koyalım diyooo, isim koyamıyoruz, hep bebek yada kız diye cagrılıyooo bi ismi yok kısımınnn yane :uhm:

Swetcimmm sana o baslıga yazcammmm kuzucukkkkkk, yirim senin avatarııı ben yaaaa kaydirigubbakcemile3 Facebook a ekledim seni dünnn akşam ilk kez girdim günler soraaaa...

benimde aklıma dün .geldi.
aslında acami bir facebook cuyum ma .
orada bile bu kuzu var işte.
oy yerim kollarını onun.oyy

aynı kaderi paylaşıyor kızlarımız zuzuzm
ama ben kuzumm diyorum.birde kızım.arada da da defne diyorum.babamız bakıyor hemen defne miiiiiiii diye
oy bunların isim merakı öldürecek beni

ey ne oldu senin anket canım.karar veremediniz mi daha

ey ne oldu senin anket canım.karar veremediniz mi daha

Valla sorma selsinimm, Alya şampiyon oldu ankette, Bade'yi az bi sollayarak bende Alya ve Bade yi aynı anda koyalım diye düşündüm, iki isim ama zor isimler diil sonucta kaydirigubbakcemile2 Ama eşim hergün alfabeyi okuyup yeni bisiler cıkarıyo, bi de korkuyo garibim son dakkaya kadar koymayalım diyo, ama ben dişlerimi göstercem yakında ve koycammmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Kızlar herkese gÜnaydın. Umarım benı hatırlarsınız. Sızınle bıŞey paylaŞmak ıstıyoru. Benım kendı dr um 13. Haftada bebeĞımın cınsıyetıyle ılgılı olarak kıza benzıyor demıŞtı. Ama ayrıntılı usg ye gırersen netleŞır kesın olur dıye de ekledı. Daha sonra 19. Haftada ayrıntılı usg ye gırdım ve radyolojı uzmanı dr erkek dedı.salı gÜnÜ rutın kontrole gıttım kendı dr uma. Ve ben hala kız olarak gÖrÜyorum ama sen yıne de 4 boyutlu usg ye gır dedı. Kafam allak bullak oldu. NapaÇaĞımı ŞaŞrdım.
Hayır kız erkek olması deĞıl problem. GÜvenım kalmadı. Ben artık hıÇ bı sÖyledıĞıne ınanmıyorum.
BaŞka dr a gıtmek ıstıyorum eŞım de bana kızıyor bu seferde. Neden kafamızı karıŞtırıp duruyosun dıye.
Ben ne yapayım bana bı akıl verın noluuurr..

ben geldim...topiğimiz kapanmış...............zor buldumm........
Ilk defa sizden bu kadar ayrı kaldım çok özledim hepinizi..........
Umarım herkez iyidir..geçmişi okuyacağım ama önce burdan yazayım dedim.........
Ben bu gün biraz daha iyiyim...
Işe başladım bu gün...........
Kızım da iyi çok şükür...içim rahat etmedi gidip gördüm kızımı...
Kıyamam öykücüm de mahvoldu kaç gündür...
öksürük hapşuruk....
çok şükür bu gün biraz kendime geldim....
Kocişim de evdeydi benimle beraber çok iyi baktı bana iyleştirdi çok şükür...
Kaç gündür çektiğim acılar yetmezmiş gibi salı günü tetanoz aşımı oldum bide..........ayy olmaz olsaydım 2 gündür kolumu kıpırdatamıyorum çok acıdı biraz kızardı ve şişti............kaş gündür de 37-38 derece ateşim var....
Aşı da ateşimi yükseltmiş olabilir.

behiye normal ultrasyondan da tespit edilir. yani cinsiyeti öğrenmek için 4 boyutlu ultrasyona gir demek de neemdek yani.ayrıntılı da erkek dedilerse büyük ihtimalle erkektir. cünkü detaylıca inceliyorlar orada .merakını gidermek için farklı bir hastaneden bir randevu alıp farklı bir dr a görünmende fayda var .

çok geçmiş olsun canım .
baya hasta olmuşsun sen iyikide rapor alıp evde dinlendin ayağa zor kalkardın .pazar günü pikniğe falan gittin ya şifayı kaptın orada:))))
aşı evet 2-3 gün ağrı yapıyor kolda .2 . dozda pek acımıyor ama

canım annenin içine sinmesi önemli.
çünkü doktor iel birebi rmuhatap oaln sensin.sen başka doktora gitmeden için iini yiyeck.
başka bir doktora git ,rahatalrsın bence.

zuzum tek isim olsun.alya olsun ha.
çocuğu uğraştıram ileri ki haytında iki isimle
allah hayırlı güzel ömür verisn.
melek geçmiş olsun.
aşı bende hiça teş yapması azıcık ağrı yaptı ilkinde.oda 2. de hiç etkilemedi gibi oluyor.

ben sana dünde yazmıştım.ben olsam başka doktora giderim.tamam en başta sağlıklı olması tabikide.ama insanda bilmem istiyor.ikilemde kalmak kötü.

Canım bencede ayrıntılı ultrasonda erkekse erkek gibi geliyo ama insanın kafası karısıyo tabi :uhm: Bencede baska bi doktora gostermeninn faydası var, banada erkek demisti doktorum erken haftalarımda, ayrıntılı da kız cıktı ve doktorumda kız oldugunu onayladı...

Cok cok gecmiş olsun Melekcimmm a.s. ama dikkat et kendine güselimmm, muhtemelen piknik havası carptı seni, havalar iyice aldatıyo insanııı, neysekii kocişinnn hastabakıcı olmus sana ve Öyküyeeeee delikafadulden Bis cok iyiydik valla sadece seni merak ettik
[

ben alya ismini çok beğeniyorum.oyumuda alyadan yana kullanmıştım zaten.arkadaşım koymuştu kızına alya duru.ondan duydum ilk.çok beğendim.hayırlısı canım.

Alya ismi güzelde iste ayunun biri cıkıp inceltmeden soylerse al yaaa sunu dye dalga gecerlerse kızımla bade yi kullanır diye düşündümmmm kaydirigubbakcemile3

Beyaz melekcım Çok Çok geÇmıŞ olsun canım.aman dıkkat et.yedıklerıne ıÇtıklerınede tabıkı.valla benımde eŞım hasta.oda 2 gÜn raporlu.ınŞallah bana geÇmez.onunda ateŞı vardı dÜn bugÜn bıraz daha ıyıymıŞ.salgın galıba

ArkadaŞlar hepınıze Çok teŞekkÜr ederım. Sankı dr bana 4 boyutluya gırmrm ıÇın sÖylemıŞ gıbı gelıyor. Artık bundan ŞÜphelenıyorum valla ne yalan sÖyleyeyım.
Hem bana kendısı demıŞtı ayrıntılıda kesınleŞır dıye Şımdıde ben kız dıye gÖrÜyorum ama 4 boyutludan da randevu almanı ıstıyorum dedı. Yaa bılmıyorum. ıŞte bÖle. Ben en kısa zaman da baŞka bı dr a yada hastane ye gıdeyım en ıyısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…