2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hayırlı olsun beşiğiniz huri mışıl mışıl uyusun ve büyüsün bebişin:ecrin_bebek:

demetiiimmm canım nice senelere canım eşinle çocuklarınla beraber canım bizde 12 senelik evliyiz ama hep yeni evli gibiyiz aramızda tartışma dahi olmaz başlarda oluyordu oda ailesi yüzündendi eşim çok sakin bir insan herkes hayrandır eşime aman nazar atmiyeyim tek eksiğimiz senelerce çocuğumuzun olmamasıydı inş oda geliyor artık ayyyy birden coştum eşlerden bahsedilmiş

sağlıklı iyi günlerde yatsın bebişin canım az kaldı hazırlıklar artık tamam sayılırrkaydirigubbakcemile5

iyi günlerde kullanın beşiği de şifonyeri de ..
ay ne güzel , bz de artık sipariş etsek hiç fena olmayacak galiba :uhm:
bi türlü halledemedik bu haftaya kadar bi karyola ve dolap almayı ... yok dr.kontrolüydü , hadi ist.a son kez gidip gelelim sonra bakarız dedik ve nihayetinde en son dr. kontrolümüzde canımız iiiiiyiiiiice sıkılınca unuttuk beliği beşiği ..bu hafta hallederiz artık , beim kociş ptes - salı izinli deeeeeee kaydirigubbakcemile2

aaaa
uzun zamandır görmediğim bir isim aramızda , hoş geldin ozleeeemm35 hihoyyyt

huri37 iyi günlerde kullanın beşiğinizide şifonyerinizide ne güzel kafan rahatlamıştır bizimde babamız kendi yapacak işleri çok yoğun anca bu hafta başlayacakmış eve bi gelseydi insan sabırsızlanıyor

kızlar işte beşiğim bu daha kurulmadığı için tam gösteremiyorum ama bu takım odamıza sığmadı bende kalabalığı hiç sevmem sadece beşiğini ve şifonyerini aldım oda tamamlanınca resminide çeker gönderirim kaydirigubbakcemile2 bunu böyle internette gördüm ve hemen araştırmaya geçtim yerinden gittim aldım

slm canım..beşiğin ve şifonyerin hayılrlı olsun,güle güle kullansın prensesin.resimlerini koysana merak ettim..

kızlar nerdesiniz ya tabi gezdiniz kerttiniz yoruldunuz dimi hüzün çabuk buraya gel diloş hadiiii gwelin ya ben size o kadar gezmeyin dedim dimi klava:

şimdi gördüm beşiğinizi gerçekten çok güzelmiş .kızın kendini prensesler gibi hissedecek biraz büyüyünce :asigim:ahh ahh bizim çocukluğumuzda böle şeyler yoktu şimdikiler çok şanslı çok hemde her bütçeye uygun bulabiliyorsun artık

kesinlikle fiyatını söylemiyim zaten alanlar pişman olur ...2 aydır beşik peşindeyim ama harika bir fiyata aldımmm....

bu takımda sadece beşik ve şifonyer ikisi 495 ytl verdim..kaydirigubbakcemile3..
Asansörlü
Genç odasına dönüşebilir (Karyola, komodin ve ders çalışma masası)
Beşik:70x130 cm Karyola:70x180 cm
Beşik derinliği: 71 cm
Sandıklı Komodin
6 Profilli Çekmeceli
Özel renklerde suntalam gövdeli
Komodini her iki yanda kullanıma uygun
Sabitlenebilen sallama aparatlı
7 renk seçeği
.

kızlar ben geldım yorgunluktan öluyorum heryerım agrıyo bıkaç eksıgım harıc bı cok seyı aldım ama yorgunluktan öluyorum :1ninca:

nerdesin kız sen sizin oralarda kaybolduk bugün yaaa ne karmaşık dönüp dolaşıp düşüyoruz güneşli meydanına bir cami var sıcakta ayyy allahtan trafik yoktudelikafadulden

kızlar bir sırtım ağrıyor ki anlatamam...ama anlatırım sizde çekiyorsunuz bilirsiniz..biraz dinleneyim....:1closedeyes:

ha bu arada anlatmazsam çatlarım bugün annem yine sinir etti beni ama güldüm hakkatten....delikafadulden
arabada gidiyorduk anneme dedim kızın adı kesinleşti,ipek dedim.saçmalama huri o ne öyle hiç isism bulamamışta, gitmiş napalım ipek koyalım demiş gibi..:1shok:
.yoo biz çok beğenenerek koyduk anne çok düşündük tamam kesin ipek olsun dedik çokta güzel.süprizzzzz.
aman dedi.
sana çok sordum anne sen söylemedin isim düşünseydik belki o olurdu dedim ben sana kaç kere sordum dedm.
sen çok ukala oldun ,anlayamıyorum seni hamileliğine veriyorum .kesinmiş daha var günün kesip atıyon bişeyi,tamam ne istersen onu koy dedi.
ben çok üzüzldüm tabii..:1shok:
gideceğimiz yere vardık çok üzüzldüğümü fark eeden eşim dedi senin düşündüğün bir isism mi var anne ?:uhm:
annemde dedi bulmacada çıktı çok hoşuma gitti aslında irena-cennetteki kuşun adıymış dedi annem..
ben hiç bişey söylemedim hani diyecektim ama anne ben sana hep soruyorum karar veremiyoruz ne koysk diye,o zaman niye söylemiyon isimi..diyecektim...demedim...
üstelik bi keresinde kaynanan ne diyo dedi beyza diyo dedim o zaman beyza koy dedi hepten sinir olmuştum ..
anneme niye söylemedin bu zaman kadar irena yı diycektim eşim patlattı lafı delikafaduldenkoptum..
..pirena mı hani şu et yiyen balık annemde yok irena oğlum irena..sırnaşık şey:dance:
...hadi kızlar ben biraz sırtımı dinlendireyim gelirim yine.....pirenalarım benimŞeniz

nerdesin kız sen sizin oralarda kaybolduk bugün yaaa ne karmaşık dönüp dolaşıp düşüyoruz güneşli meydanına bir cami var sıcakta ayyy allahtan trafik yoktudelikafadulden

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hurıcım sıcaktan havale gecırıcektım azkalsın ınanılmaz yanıyo ortalık
fatıhe bakırköye sirinevlere ikitelliye gittık emınonune gıtmeyı gözum kesmedı artık baska zaman :1no2:

:roflol::roflol:
aksam aksam ıyı geldı vallahısırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…