2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve Vahşi bir
nehir çıkar. Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka
Geçmeleri gerekiyordu. ** Peki bunu nasıl başaracaklardı
Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti.Tanrım,
lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver
Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi
Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak bunun için 2 saat
boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi
geçirdi.Ama,baş armıştı
Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:
Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve
gerekli aracı ver
Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi
başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle
karşılaştı...
Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü erkek de dİzlerinin üstüne çöktü ve
Tanrıya yalvardı Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana
güç, araç ve zekayı ver.
Tanrı erkeği bir kadına dönüştürdü.Kadın haritaya baktı....Nehrin
biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti. :roflol::roflol::roflol:

ahahahaha
çok güzeldi bu
:roflol:

slm kızlar ya ben arada bakabiliyorum artık vaktim olmuyo:CüvCüv:
herkes iyidir inşallah okuyamadım yine
demetcim harikasın yakaydirigubbakcemile3

selamlarrr
bende anca gelebildim yaaaa
eşim bugün izin yaptıda onlan ilgilendim ay tam oturuyom pc başına illa bişi oluyo hadeee kalk
ama çokta yoruldum
anlamadığım şimdi ben bugünkü tempomla baya baya yorulmuşken nasıl bidaha yürüyüşe çıkabilirimki

selamlarrr
bende anca gelebildim yaaaa
eşim bugün izin yaptıda onlan ilgilendim ay tam oturuyom pc başına illa bişi oluyo hadeee kalk
ama çokta yoruldum
anlamadığım şimdi ben bugünkü tempomla baya baya yorulmuşken nasıl bidaha yürüyüşe çıkabilirimki

hoşgeldin kikoşummmmm
kıs yorulmuşun zaten bir de çıkma yürüyüş neyin , boş ver

papetlantcımm kaç gündür seni burda görüyorum ama hiç sesin çıkmıyo..
iyi misin her şey yolunda gidiyor değil mi ??
kuzucukların nasıl ??

demetcim harikaaaaaaa tek kelimeyle bende onun bnzerini sordum pazar günü nıke ta 60 ytl pembe griydi artık onu alıcam heralde:lepi:
canım iyi akşamlar sanada sende kendine ve çileğimize iyi bak tabiki oğluşunada unutuyorum hepkaydirigubbakcemile5Şeniz

canım evet eşim sürekli model araştırıyor en güzelini yapmak için kimsede olmasın istiyorum diyor farklı olsun istiyorum diyor bakalım artık:emir_bebek:

kızlarr üzerimde acayip bi sıkıntı bunaltı varr bayılcak gibiyim niyeki acaba sıcak bi yandan ayy yandıkkk bizzz zaten koca göbişle zor nefes alıyoruzz-tatlicadiarzu-

kızlarr üzerimde acayip bi sıkıntı bunaltı varr bayılcak gibiyim niyeki acaba sıcak bi yandan ayy yandıkkk bizzz zaten koca göbişle zor nefes alıyoruzz-tatlicadiarzu-

aynen bende öyleyım camdan baktım sımdı dısardı hafıf esıyo ama resmen alev carpıyo yuzume soyundum ne varsa ıncecık bı elbıse gıydım kısa :1ninca:

aslında mardinde görev süremiz doldu fakat eşimin askerligi için ipka verdik bakalım kabul olcakmı inşallah olur kasımda tek dersini verebilirse asker eşim off off napcaz bakalım veledimle askerden sonra kesinlikle izmir çevresi düşünüyoruz balıkesir uşak manisa izmirrrr
canım inşallah böle çoluklu çocuklu bide asker yolu beklemezsin bekarlıktan daha bi zor olur

valla ben üşeniyom her hafta çıkmaya ben kendime aylık bütçe belirledim bu ay şu kadar öbür ay bu kadar para ayırdım her ay ona göre alacaklarımın listesini yapıyorum öyle çıkıyorum benimde bitmedi de haziran maaşını bekliyorum kaydirigubbakcemile3

aslında aldıklarımızı albümlere hepsini atalımda birbirimizden örnek alalım ya...eksiğim kaldımı acaba....
ya valla süpersin fikrine bayıldım
ama nasıl becerebiliyon bişe almadan gördünmü almalısın ya önümüzdeki aya kalmazsa
ama sen yinede bizi dinleme yolunda gitalkisalkisalkis
aslında emzırme sutyenı almak ıstemıyorum kullanmıcamı bılıyorum cunku
onun yerıne slıkonlu almak ıstıyorum gögsun tam ortasından cıtcıtı acılandan
ya sorma bende 2 tane denizliden aldım emzirme sütyeni
evde yıkadım bi deneyeyim dedim ay oda ne biri büyük biri küçük geldi valla benimkiler hem büğyük hemde çok fazla deforme olduğundan toparlayıcıdan başkasıyla olmuyokaydirigubbakcemile3

hakkaten eşim , canım benim yaaa, çok gezenti bir karısı olunca ve o da yatağa bağlı kalmak zorunda kalınca benim çok zorlandığımı ve sıkıldığımı düşünüp üzülüyor ve beni mutlu ve rahat ettirecek şeyleri bulunca da benden daha fazla mutlu oluyor , Allah hep razı olsun ondan ve hep yanımda olsun o benim :asigim:
biz hazırlıklara erken başladık mecburen , yaklaşık 18. haftamdan beri erken doğum telafuz edildiği için dr.um tarafından .. daha 3-5 eksğimiz var buradan okuduklarımdan , onları da tamamladık mı , 30. haftayı doldurduk mu ohh misssss , hiç bi derdimiz kalmıycak gün saymaktan başka kaydirigubbakcemile2
cadıya bak oralarada mı çıkmış kaydirigubbakcemile3 benim oğluşumda yan yatınca iyice yana düşüyor , sanki elini azcık uzatsa sırımı kaşıyacak :roflol:

eşinealkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
inşallah bu uğurdaki yaşadığınız tüm sıkıntılara değecek günler sizi beklesin canıma.s.a.s.

geçmiş olsun hurrem , bu havada ne gribi yaaa :teselli:
sicnasal diye bir jel var , hemen açıyor ondan al stersen , benim dr.um onay vermişti ona yada okyanus suyu spreyi , ay o da çok fena yakıyo yaaaa :kızgın:
huricim geçmiş olsun

KIZLAR SABAHTAN BU YANA ÇOK BİRİKMİŞ SAYFALAR
İNŞALLAH HERKES İYİDİR...
STARDUST HERŞEYİN YOLUNA GİRMESİNE ÇOK SEVİNDİM...

KIZLAR BİZE DUA EDİN:Saruboceq: YARIN İÇİN BAŞKA DOKTORDAN RANDEVU ALDIM UMARIM KUZUM BİRAZ TOPARLAMIŞTIR KENDİNİ..............
tabikide bütün kalbimiz le ederiz inşallah tüm bebekler sağlıkla gelsinler

Kızlar bugÜn İtİbarİ İle ÇıkıŞım yapıldı.bundan sonra evdeyİm.
gözün aydın inşallah evinde net vardırda kendini özletmezsin

benim annem çok ilgisiz kızlar sizde böyle anne falan canım diye konuşunca canım sıkıldı....:1no2:
ben evi kırdım döktüm tadilat yaptım pimapen taktırdım,eve oda çıktım,boya yaptırdım ,temizliğimi hepsini eşim ve ben ikimiz yaptık geçen ay...annem hiç ilgilenmedi yani dikkat et temizlik yapma ,ağar kaldırma dedi o kadar....tadilat herşey bitince bir akşam yemeğe geldi bakmaya görmeye kapalı çarşıdan pırıltılı bir kumaş almış kaynanamlarıda çağarttırdı bana bizim evde kaynanama kumaştan kendine elbise diktirdi :1shok:..torununa hiç bişey almadı alıcam demedi bana bi giyim terlik aldı ayağıma 2 numara ufak...derdimi anlatırım abartıyorsun der hep...senağlama
bugünde msn de konuştuk napıyorsun iyimisin dedi (saolsun onu sorar) altın yastığımı,şekerlerimi,sepetimi ,kapı süsümü gösterdim lohusa şerbeti yapıcam aldım buzlukta falan dedim.çok gereksiz ne luzüm var,sende abudik gubudik şeylerle uğraşıyorsun lohusa şerbeti neymiş kim uğraşcak onunla ay o tüllerin içine tek tek şekerlerimi koycan işin mi yok kızızm ya....kafamçokkarıştı.....aklıma gelip duruyor..anneme çok ihtiyacım var ama beni anlamıyor yanımda değil....yarın bebek odası gelecek silip süpürücem şimdi bu hafta bebeğin odasını süsliycem dedim.iyi kolay gelsin görüşürüzz yorma kendini dedi ..yormıyım kendimi ama ben tekbaşımayım yoruluyorum anneeeesenağlama
canım herkes bişiler sölemiş bana gerek kalmamış zaten
herşeyi oluruna bırak boşverrrrrr:kahve:

kıkolecım hoşgeldın fazla yorma kendını:1hug:

saolasın şekerim

buarada yanlış hatırlamıyosam demet ve stardust annelerinizin doğumgünleriymiş cani gönülden tebrik ederim hep beraber günler geçirin inşallah

ya inşallah bişileri kaçırmamışımdır derken bide baktım ki ben geçmişi okurken herkes kaçmış zatennnnsenağlama

selam kislar.. biz geldikk.....

dilara valla canim aynen resmen nefesim daraliyoo... napicaz bilmiyorum ben dogurana kadar.. allah yardimcimiz olsun ins

X