2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

önlem almazmıyım canım,roc un yağını kullanıyordum maşallah iyide geldim bugüne kadar ama işte sonunda olan oldu,kaşınma falan da olmadı hayret ettim görünce yine bol bol yağlanıcam inşallah ilerlemez
canım bende aynayla farkettim karnımın yırtıklerını 1 gecede kaşınmdan olmuştu:kızgın:

iyi akşamlar şekerler bu ne sıcak ya daha bahar gelmemişti ama

sorma canım sıcaklar birden bastırdı yaz gelsin derken şimdi kış gelsin diye bakıcazznaniknanik
kuşlaaarrrrr ben geldiiimmmm kikoleyim geçmişi bi çırpıda okumuşsun yorumları döktürmüşsün benim alış verişimi takdir etmişsin çok mercü canım da ben her gördüğümü hemen almam bi eşyi 40 yerde araştırırım kalmasın napalım kısmet değilmiş derim....

hüzün kız gittin mi dondrmanı yemeğe benimkide bana diyip duruyorda bende senin gibi incecik elbiseyle duruyom valla giyinip çıkmaya sıcakta üşendim sen pakkaldan al gel dedim...

diloş napıyon ablacım yaşlarınızı yazmamışsınız aslında profilden göremedim ben mi yanlış baktım bilmiyorum ....birazda sitedew farklı yerleri araştırayım bakalım neler bulucammm......burdayım burdayımmm

tatlım ben 82 doğumluyum yani 27 yaşındayımma.s

vallahi 2 . bebişim karnımda bişey yokk çatlak çok şükür hiç birşeyde kullanmadım sadece bacaklarımda var tek derdim o keşke karnımda olsaydıda bacaklarımda çatlak olmasaydı:1closedeyes:

sorma canım sıcaklar birden bastırdı yaz gelsin derken şimdi kış gelsin diye bakıcazznaniknanik

tatlım ben 82 doğumluyum yani 27 yaşındayımma.s

canım ya maşallah aynı yaştayız sen ikinci kızını bekliyorsun,genç annelerdensin yani ne güzel,allah çocuklarını sana bağışlasın:nazar:

hosgeldiniz nur ve huri...

valla bende su an ayni arastirmyai yaptim. simdilik yok gibi gorunuyo amaa dogumdan sora daha net anlasilir diyolar. bakalimm.. ins catlamayiz cok fazla yaa..kilo vermek dert diil de catlaga cozum yok

vallahi 2 . bebişim karnımda bişey yokk çatlak çok şükür hiç birşeyde kullanmadım sadece bacaklarımda var tek derdim o keşke karnımda olsaydıda bacaklarımda çatlak olmasaydı:1closedeyes:

bacaklar kötü olmuş bende karnımda olunca çatlak çok önemli değil diyorum mayo giyiyorum çünkü ama bacakları kapatamam da umarm devamı gelmez.:Saruboceq:

hosgeldiniz nur ve huri...

valla bende su an ayni arastirmyai yaptim. simdilik yok gibi gorunuyo amaa dogumdan sora daha net anlasilir diyolar. bakalimm.. ins catlamayiz cok fazla yaa..kilo vermek dert diil de catlaga cozum yok

hoşbuldum canım...
valla bende çatlamadım diye seviniyordum eşim göbüşümün altının çatladığını gösterdi ben bişeyde kullanmadım

ben geldım sınır oldum kavga ettık eve cıkarken öfff bugun cok gergınım hırsımı alamıyorum bı turlu uyucam bıraz öptum hepınızı

hoşbuldum canım...
valla bende çatlamadım diye seviniyordum eşim göbüşümün altının çatladığını gösterdi ben bişeyde kullanmadım

napicaksin canimm.. ben bebek yagi kullaniyorum hamileligimin basindan beri amaa aslinda demresu nun dedigi gibi bazen kullanmakta fayda etmiyoo...:1no2:

ben geldım sınır oldum kavga ettık eve cıkarken öfff bugun cok gergınım hırsımı alamıyorum bı turlu uyucam bıraz öptum hepınızı

canimm bozma sinirlerini. inan esinin isi olmasa cok cok daha buyuk sikintiniz olurdu... allah kalbine ferahlik versinn. opuyoruz bizde seniia.s.

hüzün alıyorum oklavayı elime haaa...neye kızdın kızzzz kocişkonu patronuna kızsan adamla ne kavga ediyon neyse boşver uyu uyu rüyanda beni gör....

diloş ben 84 doğumluyum 25 yaşındayım ilk bebem biraz geç kalmışım sana göre.....

hüzün alıyorum oklavayı elime haaa...neye kızdın kızzzz kocişkonu patronuna kızsan adamla ne kavga ediyon neyse boşver uyu uyu rüyanda beni gör....

diloş ben 84 doğumluyum 25 yaşındayım ilk bebem biraz geç kalmışım sana göre.....

bende 84lüyümhihoyyythihoyyyt

ben kaçtım yine yüzümde karıncalanmalar başladı yaa.yatıp dinlencem biraz kalçalarım da karıncalanıyor...iyi akşamlar kızlarrrr.öpüldünüzz nurcuğum kardeşim öptüm senide

X