2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

esım geldı hemen gıttı hala gelmedı ay delı olucam kaç saat oldu
telefon acmıs az önce hazırlan dondurma ısmarlıcam sana dıyo sınır oldum gönlumu almaya calısıyo guya uffffsenağlama

hoşgeldin sılacım
sen şimdi ordaki sıcaklardan bunaldın bide gelecen burdakini çekecen
allah yardımcın olsun

telefon acmıs az önce hazırlan dondurma ısmarlıcam sana dıyo sınır oldum gönlumu almaya calısıyo guya uffffsenağlama

kız o ne yapsın keyfine gitmediya üzme adamcağızı fazla nazda yapma zırt pırt kavgamı olur canım aaaa:eek:klava:
bak ne güzel dondurma ısmarlayacakmış bide

kızz daha ne istiyon git serin serin ye dondurmanıı:icecream: gitsin adamda çalışıyo bütün günn

diloşcum klima yok olmasında zaten ben pek gelemiyom öleşeylere ama geçen sene vantilatör dibimizde yetmiyodu valla

hoş geldin sılacım nasılsınnn ne zamn geliyosun türkiyeye:eek:

sılacım hosgeldın:1hug:

hoşgeldin sılacım
sen şimdi ordaki sıcaklardan bunaldın bide gelecen burdakini çekecen
allah yardımcın olsun

hosbulduk kislar. sagolun.. dilaracim carsamba sabahi nasip olursa istanbulda olucam. hem bavul hazirliyorum hemde evimi bosaltiyorumm.tasincam. cok isim var yaa. bir de bu sicaklarr.. :nazar::nazar:

kız o ne yapsın keyfine gitmediya üzme adamcağızı fazla nazda yapma zırt pırt kavgamı olur canım aaaa:eek:klava:
bak ne güzel dondurma ısmarlayacakmış bide

kızz daha ne istiyon git serin serin ye dondurmanıı:icecream: gitsin adamda çalışıyo bütün günn

banane işte her işin bı saatı vardır saat 8 iş bası aksam 7 paydos p saatten sonra bıdaha ne ısı ya sankı mesaıyemı gırıyo ne serefsız patronlar var ya tabı onların hepsının tuzu kurusenağlama

hüzün kızz sinirlenme ne yapsın adamn bu krizde iş koşturuyo iştee sende üstüne gitme oda istemiyodur tabiki ama ne yapsınn canımm:ecrin_bebek:

kızlaaaar sonunda bende çatladım:1shok:göbeğimin altı ayna ile bakınca bugün gördüm üstten görülmüyo normalde mor mor çizgiler var,bu kadar şişmeye nasıl çatlamadım diyordum,şom ağzımı açtım iştesenağlama

ah ah hüzün yılı dert ettiğin şeye bi bak
valla evleneli 5 yıl oldu gece gündüzünde çalışır eşşekler gibi bide üstüne şehirdışıana çıkardı allahtan şimdi sadece şehir içine bakıyo
biz hep derizki evliliğimizin yarısını sayalım hep ayrıyız çünkü

kızlaaaar sonunda bende çatladım:1shok:göbeğimin altı ayna ile bakınca bugün gördüm üstten görülmüyo normalde mor mor çizgiler var,bu kadar şişmeye nasıl çatlamadım diyordum,şom ağzımı açtım iştesenağlama

geçmiş olsun canım sanada hiç önlemini almışmıydın bişe yapıyomuydun yani

kuşlaaarrrrr ben geldiiimmmm kikoleyim geçmişi bi çırpıda okumuşsun yorumları döktürmüşsün benim alış verişimi takdir etmişsin çok mercü canım da ben her gördüğümü hemen almam bi eşyi 40 yerde araştırırım kalmasın napalım kısmet değilmiş derim....

hüzün kız gittin mi dondrmanı yemeğe benimkide bana diyip duruyorda bende senin gibi incecik elbiseyle duruyom valla giyinip çıkmaya sıcakta üşendim sen pakkaldan al gel dedim...

diloş napıyon ablacım yaşlarınızı yazmamışsınız aslında profilden göremedim ben mi yanlış baktım bilmiyorum ....birazda sitedew farklı yerleri araştırayım bakalım neler bulucammm......burdayım burdayımmm

önlem almazmıyım canım,roc un yağını kullanıyordum maşallah iyide geldim bugüne kadar ama işte sonunda olan oldu,kaşınma falan da olmadı hayret ettim görünce yine bol bol yağlanıcam inşallah ilerlemez

X