2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huriişşş geliyo oklavaaa yeter kızzz zırlama sakınnn:eek:klava: biraz kendinee gel duygusallık ön planda zatennŞeniz

iyi akşamlar sibel byy.hüzün yılı senin miğde bulantıların mı başladı yinee.delikafadulden.neclivicdan teşekkür ederim kapattım çeşmeleri ben sizide bunaltmıyım dedim ama bunalttım hemen sözlerim gerii yuttumcokacimcoook gitti üzme canını anneciğin doğumunda gelir hihoyyyt

evet hurıcım ılk 5 ay mıdem acayıp bulandı 2 ay rahat gectı cok sımdı yıne basladı delı olucam özellıkle dısarıdan gelen sigara kokularına dayanamıyorum ölduruyo beni:1ninca:

kızzzz oklava geliyoooo huriiiiiiiiii:eek:klava:

gül artık bakiimm hadiiiiiiiiiii bak annesi kuzucun da üzülüyo sen üzülünceeeee:1no2:

merak etme ağlatmıyor zati taş gibi kasılıyor karnım ağlamaya başlayınca kaydirigubbakcemile3
güleyim bari napayım yoksa yiycez oklavayı ipeğim benim canım kızım:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

çok teşekkür ederim hepiniz haklısınız tabi ki,annemdir seviyorum çok casnım yanmıştır ama yani genç kızlığa adım attığımda,mezun olduğumda,evlendiğimde,kınamda,düğünümde,sıkıntımda ve şu an hamileliğimde yanımda olmasını beklediğim tek insan annem....
ama dediğiniz gibi o annesinden böyle görmüş olabilir,yada şımartmak istemiyordur,yada karakteri böyledir o yinede benim annemdir...şu an gerçekten hamilelik psikolojisinde olduğum için canımın daha çok yandığını itiraf ediyorum bunu inkar edecek değilim ama bu yeni bişey değil.....
torunun geliyor anne ilk göz ağrından ilk torunun..........senağlama

canımm ...
ne yazacağını şaşırıyor insan ..
keşke yanında şu an bir olsaydı , eşin - çok yakın bir dostun felan ...
ben çok inanıyorum sen kendinde zaten var olan artılarınla annende gördüğün eksilerin neler olduğunun da bildiğinden bu anlamda daha duyarlı olacak ve kızına mükemmel bir anne olacaksın .. çok şanslı olacak senin kızın ...

oyy derincim gelmişşşş:1hug:

hoşgeldin gezmeciiiiii:eek:klava:Şeniz

önce oklava sonra öpücükkkkkk:lepi:

rica ederim canım bak bakalım siteye :icecream:

hoşbulduk demetcimmmmmŞeniz doğru oklavayı hakettim ama canım benim evim çok sıcak ayvalık bugün 32 derece evimde çatı katı sabah kalktım kendimi oradan oraya attım saat 2 ye kadar sonra dayanmadım çıktım evden şimdi çok güzel terasım serin orda oturabişliyorum en azından:1hug:

hoşbulduk demetcimmmmmŞeniz doğru oklavayı hakettim ama canım benim evim çok sıcak ayvalık bugün 32 derece evimde çatı katı sabah kalktım kendimi oradan oraya attım saat 2 ye kadar sonra dayanmadım çıktım evden şimdi çok güzel terasım serin orda oturabişliyorum en azından:1hug:

derin sizin orası yine dah serindir .. şimdi baktım , saat 18.02 izmirde şu andaki sıcaklık 30 derece -tatlicadiarzu- öğleyin kaçtı kim bilir ????

merak etme ağlatmıyor zati taş gibi kasılıyor karnım ağlamaya başlayınca kaydirigubbakcemile3
güleyim bari napayım yoksa yiycez oklavayı ipeğim benim canım kızım:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

alkisalkisalkisŞeniz

ayy haklısın valla canım ben burada piştim orasını düşünemiyorummmmmdelikafadulden

sabret tatlım emekliliğimize yakın ordan ev alıcaz ayy arkadaşımda hazır valla şimdiden ne kaa güzel olacakkkkkkk:lepi:Şeniz

terasında akşam kahvesine gelerimmmmmmm sende bana sabah kahvaltısına gelerssinnnnn:sm_cool:

hoşgeldın derıncım:1hug:

bende az önce duş aldım gıyındım suslendım aşkımı beklıyorum:asigim:

hmmm:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrr o kaa su içtim kiii yürüyen damacana oldum resmennnnnn lıkır lıkırrrrrrrrrrrrrrrrrrr ve tombişşşşşşşdelikafadulden:roflol::roflol:

alkisalkisalkisŞeniz

ayy haklısın valla canım ben burada piştim orasını düşünemiyorummmmmdelikafadulden

sabret tatlım emekliliğimize yakın ordan ev alıcaz ayy arkadaşımda hazır valla şimdiden ne kaa güzel olacakkkkkkk:lepi:Şeniz

terasında akşam kahvesine gelerimmmmmmm sende bana sabah kahvaltısına gelerssinnnnn:sm_cool:

hmmm:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

bu gunlerde bıraz ılgım azaldı sıkayet geldı toparladım hemen kendımıkaydirigubbakcemile3

bende duş aldım ama ben soyundum süslendim aşkımı bekliyorum kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

banane ben soyunamam sonra kazara kurban gıtmek ıstemıyorum:dilcikar:

kızlarrrrr o kaa su içtim kiii yürüyen damacana oldum resmennnnnn lıkır lıkırrrrrrrrrrrrrrrrrrr ve tombişşşşşşşdelikafadulden:roflol::roflol:

:roflol::roflol:

diloşum valla rtık git gel mutfağa bıktım hortum çekicem olduğum yereeeeee:roflol:sırnaşık şey

birde şu sandalyeyi klozetle mi değiştirsem ki acabaaaaa sırnaşık şeysırnaşık şey

ewet ya bir leğenin içine su doldurup ayaklarımı daldırayım ben ya yanıyorum yok böle bişey o bir damacana suyu içenlerden biride benim ....ben kalkıyorum kızlar 15 dakkaya gelir benim ki yemek hazırlıyım dışarı dolaşmaya çıkıcaz güneş gidince akşama gelirim yine...öpüldünüz başımda ağrıdı azcık ilaç alacam...cokacimcoook

hoşgeldın derıncım:1hug:
hoşbulduk hüzünyılı canım ohhh mişler gibi olmuşsundur şimdi saatler olsun
bende az önce duş aldım gıyındım suslendım aşkımı beklıyorum:asigim:

derin sizin orası yine dah serindir .. şimdi baktım , saat 18.02 izmirde şu andaki sıcaklık 30 derece -tatlicadiarzu- öğleyin kaçtı kim bilir ????

star dust valla yanıyoruz cayır cayır şimdiden 3 gündür üstümüze bişey almadan yatıyoruz birde bizim evimiz çatı katı aşırı sıcak oluyor saat 4 e kadar gündüzoturulmuyor sonrada terasımız çok güzel oluyor serin serin aynı işte izmirle burası biz izmire bakıyoruz hava durumu için:icecream:

X