2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bana da hemen hıc belli deıl 7aylık yoksun 5ancadır dıyıp moralımı bozuyorlar esıme dıyorum ayımı farklı soolıcem bu seferde nıye doğmadı ya da nıye gec kaldı dıye solencekler dıyorum oda bozma sıkma canını dıyor kucuk bi ılcedeyız bırde herkes tanıyor cok zor oluyor ya :KK43:
saolun kızlar

cinsellik konusunda da kızımda ben cok ısteklıydım aklıma gelırdı :KK66: ama bunda oglusum olucak hıc aklımın ucundan bıle gecmıyor 2haftada bır oda esımı dusunduğum ıcın yoksa onu bıle ıstemıyorum kızlar ya :KK43: bızdede sanırım yavas yavas bıtıcek te esler artık ne yapar lülülülülülü bılınmez

bana da hemen hıc belli deıl 7aylık yoksun 5ancadır dıyıp moralımı bozuyorlar esıme dıyorum ayımı farklı soolıcem bu seferde nıye doğmadı ya da nıye gec kaldı dıye solencekler dıyorum oda bozma sıkma canını dıyor kucuk bi ılcedeyız bırde herkes tanıyor cok zor oluyor ya :KK43:
saolun kızlar

aman kımseyı takma canım ne derlerse desınler.laelaelaelaelae
sankı bebegı doguracak olan onlar yahu..hem herkesın bunyesı aynı degılkı kımının ıc karnı dardır kımısının kı genıss..
kımseye bırsey anlatmaya calısma bosver.duruma gore salla gıtsınç-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile

nazlıbahar boş ver canım banada hep fazla kilo almamışsın gayet iyi gidiyosun okadar oldumu hiç göstermiyosun felan diyolar bende arkamı döndüğümde popomu kaşıyorum nazar değmesin diyekaydirigubbakcemile3

nazlıbahar boş ver canım banada hep fazla kilo almamışsın gayet iyi gidiyosun okadar oldumu hiç göstermiyosun felan diyolar bende arkamı döndüğümde popomu kaşıyorum nazar değmesin diyekaydirigubbakcemile3
ilahı dilaracım.kaydirigubbakcemile3
onceden cocuk yokmu dıye soruyorlardı sımdı kacıncı ayındasın?karnın buyumus kılo almısın kac kılo aldın?dogumdan sonra bebek kac kılo v.s.vs..bunlar uzar gıder sanırım..
milletin agzı torba degılkı büzelım..delikafadulden
en ıyısı senın yaptıgın gıbı yapıp popoyu kasımak..:roflol:yani takmamak.lülülülülülü

walla haklısınız bırde ben doğum oncesı 3ayda 15kılo vermıstım mılleet sanırım sımdı benı eskı halımden zayıf ama 7.ayımdayım dıyınce şok oluyor sanırım :KK66:
ben 4kılo aldım kızlar suan 68kıloyum

biz yemeğimizi yiyip geldk

afiyet olsun tatlım biz daha yemedik eşimde diğer pcde ikimizde netin başından kalkamadık-tatlicadiarzu-

ilahı dilaracım.kaydirigubbakcemile3
onceden cocuk yokmu dıye soruyorlardı sımdı kacıncı ayındasın?karnın buyumus kılo almısın kac kılo aldın?dogumdan sonra bebek kac kılo v.s.vs..bunlar uzar gıder sanırım..
milletin agzı torba degılkı büzelım..delikafadulden
en ıyısı senın yaptıgın gıbı yapıp popoyu kasımak..:roflol:yani takmamak.lülülülülülü

vallahi sorular uzayıpp gidiyodelikafadulden

walla haklısınız bırde ben doğum oncesı 3ayda 15kılo vermıstım mılleet sanırım sımdı benı eskı halımden zayıf ama 7.ayımdayım dıyınce şok oluyor sanırım :KK66:
ben 4kılo aldım kızlar suan 68kıloyum

maşallah baya vermişsin canım yaa ee normaldir tanıdık kişilerin görüpte söylemesi:KK70:

nazlıbahar 15 kiloyu nasıl vermiştin bende hamile kalmadan önce 12 kilo almıştım migren hapları yüzündensenağlamasenağlama

bizimde annemin üst komşusunun gelini hamile 1 hafta var aramızda karnı küçücük birde hiç yerinden kaldırtmıyorlar bişey olur diye kadın bana sürekli aboo çok geziyor karnı baya büyük dedi diye annem evde kendi kıyafaetlerini giydirdi bi yere gideceğimizdede o görmden kaçırdıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizimde annemin üst komşusunun gelini hamile 1 hafta var aramızda karnı küçücük birde hiç yerinden kaldırtmıyorlar bişey olur diye kadın bana sürekli aboo çok geziyor karnı baya büyük dedi diye annem evde kendi kıyafaetlerini giydirdi bi yere gideceğimizdede o görmden kaçırdıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy koptum vallahiii:roflol::roflol:

:roflol::roflol:

ayyy koptum vallahiii:roflol::roflol:

bende gülüordum annem nazara çok inanır gittiğimiz yerde bebeğin kilosunu söyletmez beni sürekli okur birde kaş göz işaretiyle poponu kaşı diyor kadın 10 gün kendinden geçti geldimde rahatladı

bende gülüordum annem nazara çok inanır gittiğimiz yerde bebeğin kilosunu söyletmez beni sürekli olur birde kaş göz işaretiyle poponu kaşı diyor kadın 10 gün kendinden geçti geldimde rahatladı

bende nazara cok inaniyorum.
aslında annen haklı nurcum .bazı ınsanlar varkı gercekten en ufak bırseyde nazar degıyorlar.
bende bebegımın kılosunu pek soylemıyorum soranlara.kımsenın ıcını bılemezsınkı bırden ic gecırır ALLAH korusun hersey olabılır.

X