2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ahhhhh ahh üniversite yıllarıııııııııı

kızzz yıllar öncesine götürdün beniiiiiidelikafadulden

ne güzel günlerdi

oh ne güzel kocişlerimiz sağlıkçı desene hoş bizimkisi biraz hayvan hastalıkları üzerine ihtisaslı ama olsun bilir anatomiyi :roflol:

eşim bi yandanda yükseğini okuyo karencim hatta hayvan hastalıkları diye bi dersi vardı en yüksek notu ondan almıştı çok gülmüştük o zamannnnnnn niyeyseeeeeeeee:roflol::roflol::roflol:

demet sen radyoya çıkıyorum demiştin bi aralar
dj miydin tatlıım sen
simdi senin ses otunun konşumanda hokkalıdır:)

gardan otogara kadar yürüdünüz delikafadulden..size madalya vermeli valla:İ) ama hakkaten eskte taksi fiyatları çok uçuuk..üşümemek için şarkı tekniği biraz daha ılıman iklimlere uygun sankim, esk adamın poipişini donduruo şarkının ilk notası ile..anında..:roflol: kıyamam ama güzel b anuı sayılır macera dolu işte b daha olmuo stardustcım yaa..insan özlüo ögrenciliğini walla..kız bak gelirsen esk e haberim olsun belkim buralarda olurum görüşürük..kaydirigubbakcemile5

demetcim bizim küçük bey de babasına uslu çocuk pozları takılıyo kaydirigubbakcemile3
ben tekmelerken hemen çağrıyorum eşimi elini koysun hissetsin diye aaaaaaanında duruyo sıpa :sm_confused:
sonra küçük küçük kibar kiar vuryo yada gerinioy felan , sora hemen duruyo .. eim de elini çekyo bi süre sonra , o elini çeker çekmez başlıyo der der depinmeye güçççük danam
babaya inadına mı yapıyon velet , o sein çin ameliyatlar olsun , sonra başka bir amelyat olduğunun 3. günün de kesini görmek için kalksın araba sürsün bizi doktora getirsin , yaptııına bak deyip kızıyorum bazen klava: kaydirigubbakcemile3
şimdi ondan bahsettiğimi anladı galiba huysuzlandı :)))))))

demet sen radyoya çıkıyorum demiştin bi aralar
dj miydin tatlıım sen
simdi senin ses otunun konşumanda hokkalıdır:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım üniversite bittikten sonra özel bir radyoda reklam ve halkla ilişkiler mdr ğü yaptım. ama şiire aşığım ben ve o yıllarda tabi deli dolu yıllardıııı:lepi: ses tonumu da beğenirler söylemesi ayıp şiir okumaya iyi gidiyor-tatlicadiarzu- müdürümüz çok ısrar etmişti o zaman bi şiir programı yapmıştım ayrıca...
ama öyle sadık dinleyicilerim vardı kiiiiiiiiidelikafadulden özellikle askerlerrr:roflol::roflol:
terhis olup memleketine gittiği halde halaaa programı arayıp şiir istiyenler vardııııı:roflol:-tatlicadiarzu-

laf aramızda eşimde o yıllarda aşık olmuştu banaaaa:asigim:

ahh gençlik ahhhhh

datlum gıymatlummm anlamadın mı babayı kıskanıyo sendennnndelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

minik hareketlerle onu gönderiyo senle başbaşa kalmak içinnnnkaydirigubbakcemile3

ahhh kızlar ahhhh erkek çocukları anneye pek bi düşkün olurrrrr anne baba biraradaysa girer tam ortaya oturur masum masummm benim oğlum halaaa kıskanıyo beni babasındannnnnnnnnnnn:lepi::roflol:

eşim bi yandanda yükseğini okuyo karencim hatta hayvan hastalıkları diye bi dersi vardı en yüksek notu ondan almıştı çok gülmüştük o zamannnnnnn niyeyseeeeeeeee:roflol::roflol::roflol:

evet ya bu her ortamda hep gırgır konusu olur cidden.konu:hayvan hastalıkları-hayvan davranışları oluncaaaa.:roflol:
bizim b dersimiz vardı etoloji diye..sırf bu hayvanların birbirlerine yaptıkları kurlar üzerine b ders ama inanılmaz eglenceli gecerdi..erkek akreplerin ateş etrafında ve seçici bayan akrebin karşısında dans edip kendilerini begendirmeye çalışmaları ve sonrasın da bayan akrebin seçtiği şanslı bay akrebin spermatoforunu şap diye ateşin etrafında artistik b hareketle yere yapıştırması ve nazlı bayan akrebin gelip bunun üzerine oturması çok tutkulu b aşkın sonudur zannımca:roflol:

:roflol::roflol::roflol:

ahhhhh ahh üniversite yıllarıııııııııı

kızzz yıllar öncesine götürdün beniiiiiidelikafadulden

ne güzel günlerdi

diiimi , ne güzel çocuklardık biz hihoyyyt
çok özlüyorum bazen .. öğrencidir naapsa yeridir derlerdi ve onun verdiği rahatlıkla ( hiç bir zaman aşırya kaçmadan ama ) pazarlık yapar , otobüste basmakta i, otobüs gelene kadar kaldırımda oturur , tek derdimiz harçlığımızı ay sonnuna kadar yetirmek + elbetteki derslerden geçmek + bugün ne giysem de sevgilime güzel görünsem ( sevgilim kocam bu arada :asigim: ) + dersi düşürme planları + devamsızlığı sınıra kadar kullanmalar + ay bahar şenlikleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii delikafadulden
güzelmiş özetle :içelim:

biz ekim-kasım gibi gldik ama gece çok soğuktu hakkaten , gündüz sıcaktı da ..
eskişehir değil de ist.a gelince inşallah görüşürüz canım yerimseniben

ay alemsınız yaaa:roflol::roflol::roflol:

yaa hurıcım canımın ıçı yıne neoldu:teselli:

benim annem çok ilgisiz kızlar sizde böyle anne falan canım diye konuşunca canım sıkıldı....:1no2:
ben evi kırdım döktüm tadilat yaptım pimapen taktırdım,eve oda çıktım,boya yaptırdım ,temizliğimi hepsini eşim ve ben ikimiz yaptık geçen ay...annem hiç ilgilenmedi yani dikkat et temizlik yapma ,ağar kaldırma dedi o kadar....tadilat herşey bitince bir akşam yemeğe geldi bakmaya görmeye kapalı çarşıdan pırıltılı bir kumaş almış kaynanamlarıda çağarttırdı bana bizim evde kaynanama kumaştan kendine elbise diktirdi :1shok:..torununa hiç bişey almadı alıcam demedi bana bi giyim terlik aldı ayağıma 2 numara ufak...derdimi anlatırım abartıyorsun der hep...senağlama
bugünde msn de konuştuk napıyorsun iyimisin dedi (saolsun onu sorar) altın yastığımı,şekerlerimi,sepetimi ,kapı süsümü gösterdim lohusa şerbeti yapıcam aldım buzlukta falan dedim.çok gereksiz ne luzüm var,sende abudik gubudik şeylerle uğraşıyorsun lohusa şerbeti neymiş kim uğraşcak onunla ay o tüllerin içine tek tek şekerlerimi koycan işin mi yok kızızm ya....kafamçokkarıştı.....aklıma gelip duruyor..anneme çok ihtiyacım var ama beni anlamıyor yanımda değil....yarın bebek odası gelecek silip süpürücem şimdi bu hafta bebeğin odasını süsliycem dedim.iyi kolay gelsin görüşürüzz yorma kendini dedi ..yormıyım kendimi ama ben tekbaşımayım yoruluyorum anneeeesenağlama

inş star cım istte de olsan görüşürüz no problem..:)

hüzüncüm daha ne hikayeler varrrr..:) burada paylaşmak uygun düşmeyebilir yani millet bunları okumak zorunda değilim diye düşünebilir sankim kaydirigubbakcemile3

ay ne güzel bir aşk hikayesi kıs demet :asigim:

ahahahahaha
çok iyiydi bu yaaaaaa , Allah iyiliiiiini versin karen güldürdün ya çokkkkkk :roflol:

hadi yaaaaa :asigim:ay yerim ben o küçük erkekiiiii
okurken güldürdün beni , hay Allah , demek küçük hareketlerel babyı gönderiyo başbaşa kalmak için kaydirigubbakcemile3

canım benım senı cok ıyı anlıyorum malesef ılk hamılelıgımde benım annemde böyleydı öyle cok uzuluyodumkı stres yapıyodum kendıme hepsenağlama
herkesın annesı yanındayken benımkı hıc ılgılenmıyodu aslında ılgılenemıyodu ananem hastaydı ona bakıyodu
hatta bebegımı ıstememıstı neden yaptın hemen kım ugrasıcak onunla dedı ve ben 7 aylık hamıleyken kaybettım onusenağlama
daha sonra annanem ıyı oldu annemde sıkıntıdan kurtuldu psıkolojısı duzeldı bana yap bı tane cocuk sevelım demeye basladı
bende önceden öyle demıyodun ama dedım bunun pismanlıgını yasadı cok
bunda elınden geldıgınce herseyle ılgılenmeye calıstı sagolsun
bırsuru kıyafet aldı eksıklerını besıgını bıle aldı
ama hıcbısey alamasada yanımda olabılse keske benım onun manevı destegıne ıhtıyacım var ama sartlar el vermıyo ıstesenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…