2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kızlar bugÜn ıtıbarı ıle ÇıkıŞım yapıldı.bundan sonra evdeyım.

Selsincim raporunu açtırsaydın keşke ya en azından çıkaramazlardı 32. haftanında içindesin tatlım ya
hayırlısı olsun inş. zamanı gelince çopk daha iyi bir işbulursun

kızlar benım ıznım dogum oncesı 8 hafta da baslıyor. dogum tarıhım 19 temmuz 33. hafta dan ıtıbaran ızınlıyım dımı. memur olan var mı aranızda

hurrem geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın çabukkŞeniz
demet hoş geldin canımmyerimseniben anneciğinin doğum günü kutlu olsun sağlıkla sıhatle mutluluklarr:Saruboceq:

hadi inşallah sibelcim çok güzel gelişmiştir bebişin, hayırlı haberlerini getirirsin kuzucuğun

inşallah canım teşekkür ederim..

cnm benim sağol bencede git bişey demeye hakkı yokki eşinde yanında olsun

inşallah canım teşekkür ederim...

sibelcim inşallah güzel haberlerle gelceksin tatlım stres yapmaaa sakın bak gör herşey yolunda olcak inşallah:1hug:

selsincim raporunu açtırsaydın keşke ya en azından çıkaramazlardı 32. Haftanında içindesin tatlım ya
hayırlısı olsun inş. Zamanı gelince çopk daha iyi bir işbulursun

kötü niyet yokki.firma kapanıyor.yapıcak birşey yok.bütün haklarımı veriyorlar zaten.raporum zaten açık

hurrem geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın çabukkŞeniz
demet hoş geldin canımmyerimseniben anneciğinin doğum günü kutlu olsun sağlıkla sıhatle mutluluklarr:Saruboceq:

çok sağol canım.firma kapandığı için çıkışım yapıldı bugün

canım benim her kapanan kapının ardından daha iyileri açılırmış...

zaten ayrılacaktın nasıl olsa tüm haklarını da veriyorlar...

üzülme emiŞeniz

hayırlısı olsun..

bundan sonra inşallah evden daha çok katılırsın diğer izne ayrılınca bizi ihmal eden arkadaşlardan olma emiikaydirigubbakcemile

bunların başında melek ve emel geliyoklava:

mayısta böyle sıcaklar bastırdıysa hazıranda napıcaz allah bılır
allahtan temmuzda dogurmus oluyoruz yoksa mahfolurduk bu seferde bebışler yanıcak

kızalr bugun benim karnım ağrıyor dünde biras ağrıyordu .tehlikeli bişi mi acaba
dr a gitmeme gerek var mı?

teşekkürler sibelcimmmm Şeniz
inşallah yarın yeni dr.undan sağlıklı ve güzel haberler duyarsın , hiç aklına olumsuz şeyller getirme olur mu :1hug:

ay kızlar bu mevsimde bu kadar sıcak sa yazın yandık ozaman
hoş ben hırka ve kalın eşofmanlarımla oturuyorumkaydirigubbakcemile2
ankaraya sizide beklerim gelin serin serin oturalımalkisalkisalkis

canım ben de şu ana şort ve askılıyla uzanıyorum ve halen çooooooooook sıcak -tatlicadiarzu-

ayy kızlar bugün 7. ayımızı bitirdik 8 e girdikkkkkk delikafaduldendelikafadulden:lepi:

demetcim hoş geldiiinnnnnn hihoyyyt
kıs benim annemin de doğum günü bugün kaydirigubbakcemile5
ben yattığım için hiç bi aksiyon , hediye olayına değinemedim .. oraya baktım buraya baktım geçen gün küçük yoğurt kabına diktiği fesleğeni verdim bende :sm_confused:
sarıldım öptüm kutladım , ağlamaya başladı " sen şu karnındakini Allahın izniyle sağlıkla doğur , bana en büyük hediyeyi vermiş olacaksın " dedi .. ben de duygulandım , içeri geçtim hemen senağlama

7. ay bitmişşşşşşş , e o zaman kocaman bir

Kızlar bugÜn İtİbarİ İle ÇıkıŞım yapıldı.bundan sonra evdeyİm.
hayırlısı budur inşallah selsincim ... inşallah doğumdan ve biraz dinlendikten sonra çok daha iyi bir yerde çalışma fırsatın olur ...

Son düzenleme:
sibelcim inşallah güzel haberlerle gelceksin tatlım stres yapmaaa sakın bak gör herşey yolunda olcak inşallah:1hug:

SAĞOL CNM İNŞALLAH ÖYLEDİR:1hug:

çok sağol canım.firma kapandığı için çıkışım yapıldı bugün

CNM HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH.. BEBİŞİNDEN SONRA ONUN KISMETİYLE ÇOKDAHA HAYIRLI KAPILAR AÇILIR UMARIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…