2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım sana bişey söyliyeyim mi...
değil mi ki annen sana nasılsın kızım diyebiliyor...
yani bir annen var.
kişiliği farklı olabilir..
çok fazla alakalı olmayabilir..
ama taa derinden sever...
ne zaman anlarsın biliyomusun canım aslında ilgisiz görünüpte snei çok düşündüğünü..
Allah gecinden versin kaybettiğinde....
seni de anlıyorum senin için çok özel günler çok özel olaylar ve sen annenin de aynı heyecanı duymasını istiyorsun haklısında.
duyuyordur belki ama gösteremiyordur...
kimi insan sevgisini çok dışa hareketlerine vuramaz tatlım.
mesela benim annemde öyle aman sarılayım öpeyim dizime oturtayımmm
asla yapmaz yapmadı...
4 kardeşiz...
ama kadının huyu bu... yapamıyor... sevmiyor muuuu
sevmez miiii birimizin başı ağrısa deli olur...

tatlım benim anneciğini kimseyle kıyaslamaa...
olduğu gibi kabullen.
varlığına şükret...

bilemiyorum anlatabildim mi canım birçok kişiden şanslı olduğunu unutma ve mutlu ol
şükret ki sen her işini yapabilecek durumda ve güçtesinnn
benim düşüncem böyle umarım kızmazsın bana canımŞeniza.s.

benımde babam böyledır asla sevgısını bellı etmez bıze karsı daha anneme bırkere senı sevıyorum dememıstır ne ben agzından duydum nede annem duymustur ama sıcacık bır ınsandır canım babam benım:asigim:

ya beni de ağlattın .....
kıyamam sana yaaaa
bazı anneler sevgilerini gösteremiyor diye düşünüyorum .. yada gösterdiklerini sanıyorlar .. sana " kendini yorma vs. " derken kendince seninle ilgilendiğini düşünebilir .. sonuçta o da annesinden gördüğünü sana uyguluyor , o annesinden yeterince sevgi - ilgi görmediyse bu nasıl bir şeydir nasıl gösterilir bilmiyor olablir .. sonuçta annelerimiz bizim kadar okumuş görmüş insanlar değil ..
ama şu da var ki , evet , bugünlerde yanında olmayacak da ne zaman olacak ...
daha geçen hafta da annem akrabalarına ve ablama söz verdiği ve herşey bir ka. hafta öncesinden ayarlandı diye annem benden gitmeye kalkmıştı , wc htiyacım dışında kalkmama gerektiğini bilmesine ve kayın validemin 18inden önce burada olamayacağını bilmesine rağmen ... dondum kaldım , bi şey diyemedim .. ısrarla haklı olduğunu bana anlatmaya çalıştı vs. uzun hikaye , onra baktı ki durumum hakkaten ciddi ve anladı o zaman yanlış zihniyette olduunu ve hiç o konu açılmadı ve kaldı benimle .. ptesi k.validem gelecek annem gidecek .. ona da bi şey diyemiyorum , kadıncaaaz neredeyse 12 kasımdan ber haftanın çoğu zaman tamamında benm yanımda kaldı 6 ydan fazladır ..
yani çoğumuz bazen anlam veremiyoruz , ama ( kend adıma konuşuyorumbundan sonraki yazdıklarımda ) acaba ben ne kadar iyi evlat oldum anneme :sm_confused:

huricimmm..hamiş bir annenin duygusallığı ve kırılganlığı var üzerinde sanırım, annen anlamıyosa seni bunu onunla direk konuşsan yani bu konuda neden anne ilgisizsin desende annen değişmicektir bu saatten sonra.

önemli olan senn bilinçli bir anne olman bak ne güzel eşinde yardımcı sana ve sennle bu heyecanı paylaşıyo.anneler her zaman bizi anlamasalarda onlarsız olmuyo huricim.sende onu o şekilde kabul et ki kendini ve bebişini üzme tatlım.Şeniz.bazen annelerimizden daha olgun olmak zorunda kalabiliyoruz ..:CüvCüv:

çok teşekkür ederim hepiniz haklısınız tabi ki,annemdir seviyorum çok casnım yanmıştır ama yani genç kızlığa adım attığımda,mezun olduğumda,evlendiğimde,kınamda,düğünümde,sıkıntımda ve şu an hamileliğimde yanımda olmasını beklediğim tek insan annem....
ama dediğiniz gibi o annesinden böyle görmüş olabilir,yada şımartmak istemiyordur,yada karakteri böyledir o yinede benim annemdir...şu an gerçekten hamilelik psikolojisinde olduğum için canımın daha çok yandığını itiraf ediyorum bunu inkar edecek değilim ama bu yeni bişey değil.....
torunun geliyor anne ilk göz ağrından ilk torunun..........senağlama

karencim bende biyoşoji öğretmenliği mezunuyum

çok atrapla kelebek böcek avına çıktık

bizim dersler fen edebiyata göre hafifti ama yine bayağı latince ezberledik yani

ah ah öğrencilik gerçekten insan hayatının en güzel yıllarıymış

kızlar bana müsade..sileri öpüorum kendinize ve bebklerimize iyi bakınn..kaydirigubbakcemile5

demetim naber canım özeline cavap yazdım canım çok sağol teşekkürler

oyy derincim gelmişşşş:1hug:

hoşgeldin gezmeciiiiiiklava:Şeniz

önce oklava sonra öpücükkkkkk:lepi:

rica ederim canım bak bakalım siteye :icecream:

canım üzülme bizide üzme
benim annemde gurbette sadece sesini duyuyorum çokk özlüyorum
benim yanıma gelemiyor çalıştığı için
telefonlarda ağlaşıyoruzsenağlama
keşke benim annemde yanımda olsaydıda öyle davransaydı

kızzzz oklava geliyoooo huriiiiiiiiiiklava:

gül artık bakiimm hadiiiiiiiiiii bak annesi kuzucun da üzülüyo sen üzülünceeeee:1no2:

hoşgeldin canım kelebek tamamda böcükde mi avladınız yazık sizeeeeeeeekaydirigubbakcemile3

kızlar bana müsade..sileri öpüorum kendinize ve bebklerimize iyi bakınn..kaydirigubbakcemile5

tatlımm karenimm kendine iyi bakkk serramıza da uğra sık sıkkkkŞeniz

iyi akşamlar sibel byy.hüzün yılı senin miğde bulantıların mı başladı yinee.delikafadulden.neclivicdan teşekkür ederim kapattım çeşmeleri ben sizide bunaltmıyım dedim ama bunalttım hemen sözlerim gerii yuttumcokacimcoook gitti üzme canını anneciğin doğumunda gelir hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…