2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar..yine geçmişi okumadım şöle b baktım..biz bugün evdeyiz.

ilsucum sıvı al ve hafif yürüyüş yap, ayrıca üşütme kendini..ben sabahtan beri 3 defadır kusuyorum..nane limon ve anne ilgisi ile biraz daha iyiyim şimdi.aman sıcaklara aldanmayın diyorum..

selsincim hakkınızda hayırlısı olsun, inş daha güzel kapılar açıcaktır Allah ..

dr a gidecxek arkadaşlarda umarım güzel haberlerle dönersiniz.

demetcim seni de gördüğüm iyi oldu tatlım, sen nasıl oldun, serumlara devam mı?prensesin üzüo mu seni
?

StarDust ve Karencim tşklerrr
Stardust evet aramak en mantıklısı...
Karencim geçmiş olsun sana da son zamanlarda kusmayı baya yaşadın sen .
Eskisehirde nasıl gidiyor hayat memnun musun

kızalr bugun benim karnım ağrıyor dünde biras ağrıyordu .tehlikeli bişi mi acaba
dr a gitmeme gerek var mı?

ay canım çok geçmiş olsun acaba üşüttün mü kiifisfisfis

istersen bi telefonla sor doktoruna gel derse gidersin ...

demetcim hoş geldiiinnnnnn hihoyyyt
kıs benim annemin de doğum günü bugün kaydirigubbakcemile5
ben yattığım için hiç bi aksiyon , hediye olayına değinemedim .. oraya baktım buraya baktım geçen gün küçük yoğurt kabına diktiği fesleğeni verdim bende :sm_confused:
sarıldım öptüm kutladım , ağlamaya başladı " sen şu karnındakini Allahın izniyle sağlıkla doğur , bana en büyük hediyeyi vermiş olacaksın " dedi .. ben de duygulandım , içeri geçtim hemen senağlama

7. ay bitmişşşşşşş , e o zaman kocaman bir :nazar:

ayy canım öylemiii delikafadulden yakın olsaydık birarada kutlardıkkk:lepi:
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin anneciğine canımmmma.s.

ne güzel söylemiş annennnn ahh işte anne yaa başka söze ne hacettt:asigim:

ben hediyesini önceden almıştım vermiştim canım bugün babişkomun güllerinden çaldım verdimmmmm:roflol:

dikkat et kendine tatlım az kaldı sabırrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile5Şeniz

ilsucum sıvı al ve hafif yürüyüş yap, ayrıca üşütme kendini..ben sabahtan beri 3 defadır kusuyorum..nane limon ve anne ilgisi ile biraz daha iyiyim şimdi.aman sıcaklara aldanmayın diyorum..

demetcim seni de gördüğüm iyi oldu tatlım, sen nasıl oldun, serumlara devam mı?prensesin üzüo mu seni
?

karencim hoşgeldin bitanem valla özlüyorum seni güzel sohbetlerinii daha sık katılmaya çalışşşşŞeniz

canım onca serum yedim ancak 10 olmuş yeni tahlil yaptı eşim:1no2:

yani doğuma kadar devam serumlara 3-4 günde bi...

kızım üzmüyor teyzesi çokkkk tatlı çokkkkkkkkkkkk sağ tarafımda kafasıııı göbüşümün hemen altında sağa doğru popuşu ve sola doğru da ayaklarıııı arada bir geriniyoooo allahhhhhhhhhhdelikafaduldendelikafaduldeniki tarafta sivriliyoooo:lepi:

yalnız gece yatamıyorum artık sol tarafım çok ağrıyor hep o tarafa yattığım için azcık dinlensin diye sağa dönüyorum ondada kızım sıkışıyo başlıyo tepikleree " anneeeeeee sıkıştım" diyeee kaydirigubbakcemile3 sırt üstü zaten nefes alamıyorum-tatlicadiarzu-

çokk şükür halime yinede tatlım..
sen ve serramız nasılll annecin nasıl haberler asıl sendeeeeeealkisalkisalkisŞeniz

?

geçmiş olsun canımmmm :1hug:
bak bu aylarda kusmayı hiçmasum bulmuyor dr.lar dikkat et ve bu konudan haberdar et istersen dr.unu ..
eskişehr nasıl ?? daha serincedir dimi ist.a göre ...
bir kere gittim ama çok sevmiştim orayı ben , tabi gttiğmiz yer üni.kampsü olunca :)))))

rica ederim tatlımm yerimseniben

sağol ilsucum, hakkaten son trimesterda ara ara yine kusuyorum ve açıkçası düşündürüo bu beni, acaba gebelik zehirlenmesi mi yaşıyorum diye sonra sacmalama diorum kendi kendime..sanırım hava değişikliği ve üşüttüm.., 2 hafta sonrada samimi b arkadasımın düğünü var bu göbüşle kıyafet bakıcaz ..onun dışında eğlenceli geçiyo diyebilirim ..baya b anlattım sanırım öslemişim napiiim amaaakaydirigubbakcemile3

hoşgeldın karencıma.s.

hoşbulduk hüzüncüm..kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
geçmiş olsun canımmmm :1hug:
bak bu aylarda kusmayı hiçmasum bulmuyor dr.lar dikkat et ve bu konudan haberdar et istersen dr.unu ..
eskişehr nasıl ?? daha serincedir dimi ist.a göre ...
bir kere gittim ama çok sevmiştim orayı ben , tabi gttiğmiz yer üni.kampsü olunca :)))))

stardustcım senn de iyi haberlerini okudum çok sevindim walla..şükür diorum..

evet bu kusmayı tekrar yasarsam zaten direk dr daydım artık..

eskte ogüye mi geldin yoksa anadoluya mı?hoş ogünn kampüsü bizimkisi kadar güzel olamaz ama:1closedeyes: esk tam b öğrenci şehri ama bayıyo beni uzun süre kalınca..

ayy karencim geçmiş olsun ben atlamışım o kısmı sanırım okurkennnn:teselli:

canım benimde bulantılarım geri geldi anca rahatlamıştım..

özellikle sabahları...birde çok sevdiğim yemeklerden tiksiniyorum neden kiiiifisfisfis

iştahla yemek için oturuyorum ağzıma alınca iğrenç bi tad geliyo sanki ağzımaaasenağlama

az kaldı canım ne mutlu sana ki şu an anneciğinin kolları kanatları arasındasınnnn:1hug:

ay canım çok geçmiş olsun acaba üşüttün mü kiifisfisfis

istersen bi telefonla sor doktoruna gel derse gidersin ...

ayy canım öylemiii delikafadulden yakın olsaydık birarada kutlardıkkk:lepi:
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin anneciğine canımmmma.s.

ne güzel söylemiş annennnn ahh işte anne yaa başka söze ne hacettt:asigim:

ben hediyesini önceden almıştım vermiştim canım bugün babişkomun güllerinden çaldım verdimmmmm:roflol:

dikkat et kendine tatlım az kaldı sabırrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile5Şeniz

karencim hoşgeldin bitanem valla özlüyorum seni güzel sohbetlerinii daha sık katılmaya çalışşşşŞeniz

kızım üzmüyor teyzesi çokkkk tatlı çokkkkkkkkkkkk sağ tarafımda kafasıııı göbüşümün hemen altında sağa doğru popuşu ve sola doğru da ayaklarıııı arada bir geriniyoooo allahhhhhhhhhhdelikafaduldendelikafaduldeniki tarafta sivriliyoooo:lepi:

yalnız gece yatamıyorum artık sol tarafım çok ağrıyor hep o tarafa yattığım için azcık dinlensin diye sağa dönüyorum ondada kızım sıkışıyo başlıyo tepikleree " anneeeeeee sıkıştım" diyeee kaydirigubbakcemile3 sırt üstü zaten nefes alamıyorum-tatlicadiarzu-

sen ve serramız nasılll annecin nasıl haberler asıl sendeeeeeealkisalkisalkisŞeniz

demetcim yaa se ne tatlı dillisin yirim seni ben yirimmm Şeniz
hakkaten anne işte başka kelimeyle tarif edemiyorsun karşılıksız sevgiyi
benim oğluşum da senin tarif ettiğin gibi pozisyon almış sanırım , o da ben sağa dönüp yatınca hemen seriye alıyor tekmeyi hareketi :)))))))

ya kızlar ben galiba yine bunalıma giriyorum ya senağlama

hayırdır güselim :teselli:

QUOTE=demett.;6859312]

[/QUOTE]

canım yaaa..ne güzel haberler bunlar valla ben 10 a yükselmesine sevindim inş daha düşmez ve yukselir de..maşallah..:nazar:a.s.

annecim de cok iyi..bu arada senn anneciğinn de doğum günüymüş , Allah uzun ömürler versin canım..:nazar:a.s.serra da senn prensesin tam tersi pozisyonda sagda ayaklar sol aşağıya dogru kafa tam soldada popişi var..maşallah kızlarımız harekteli durmuolar ama şimdi ortam rahat sıvı bol 2 hafta sonra azalır hareketleri sanırım.bnm kızın harektelerini karsımda oturanlar görebilio artık güm pat girişio anneye..kaydirigubbakcemile3

inş katılmaya çalışıcam bundan sonra..kaydirigubbakcemile5

ayy karencim geçmiş olsun ben atlamışım o kısmı sanırım okurkennnn:teselli:

canım benimde bulantılarım geri geldi anca rahatlamıştım..

özellikle sabahları...birde çok sevdiğim yemeklerden tiksiniyorum neden kiiiifisfisfis

iştahla yemek için oturuyorum ağzıma alınca iğrenç bi tad geliyo sanki ağzımaaasenağlama

az kaldı canım ne mutlu sana ki şu an anneciğinin kolları kanatları arasındasınnnn:1hug:

sağol bitanem..ama demetcim sende benm gb yasıosan bu durumu takipsiz bırakmıyalım çünkü hakkaten son aylarda kusmalara pek hoş bakmıo dr lar stardustın dediği gibi.inş bişiciklerde çıkmaz zaten ama tedbirielden bırakmıyalım..ya bu arda eşin dr muydu senn..ne güzel o yapar takibni dicem ama bilmiorum da kaçtır sorucam şu kıza diorumkaydirigubbakcemile3

demetcim yaa se ne tatlı dillisin yirim seni ben yirimmm Şeniz
hakkaten anne işte başka kelimeyle tarif edemiyorsun karşılıksız sevgiyi
benim oğluşum da senin tarif ettiğin gibi pozisyon almış sanırım , o da ben sağa dönüp yatınca hemen seriye alıyor tekmeyi hareketi :)))))))

hayırdır güselim :teselli:

şekercim o senin tatlılığınnnnnnnnnnnnnn:eek:Şeniz

QUOTE=demett.;6859312]

canım yaaa..ne güzel haberler bunlar valla ben 10 a yükselmesine sevindim inş daha düşmez ve yukselir de..maşallah..:nazar:a.s.

annecim de cok iyi..bu arada senn anneciğinn de doğum günüymüş , Allah uzun ömürler versin canım..:nazar:a.s.serra da senn prensesin tam tersi pozisyonda sagda ayaklar sol aşağıya dogru kafa tam soldada popişi var..maşallah kızlarımız harekteli durmuolar ama şimdi ortam rahat sıvı bol 2 hafta sonra azalır hareketleri sanırım.bnm kızın harektelerini karsımda oturanlar görebilio artık güm pat girişio anneye..kaydirigubbakcemile3

inş katılmaya çalışıcam bundan sonra..kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

ayyy yerim ben bu kuzucukları yaaaaacokacimcoook

aynen benimde süper hareketli delikafadulden

eşim bana sarılıyo gece yatarken eli de kızını sarıyo valla bazen bi fırlıyo adamcağız uykusundannnn kızımın tekmesiyleeeee:roflol::roflol: şşşş kızım anneni uyandırma hadi uyu bakiim diyo arkasını dönüp yatıyooosırnaşık şey
sanki o dışardan uyanınca ben kendi karnıma tekmeleri yemişken uyanmıyommmm:roflol:

işte öyle giriyorum bazı sebeplerim var sizleride bunaltmıyım aklıma geldikçe bunalıma giriyom:1no2:

huricim canını hiçbişeye sıkma tatlım eğer anlatmak istersen bi dinleriz burada herşeyimizi paylaşmak için varız.. paylaştıkça endişelerimiz üzüntülerimiz azalıyor, sevincimiz mutluluğumuz artıyor canım...
asla bunalmayız emin olŞeniz

sağol bitanem..ama demetcim sende benm gb yasıosan bu durumu takipsiz bırakmıyalım çünkü hakkaten son aylarda kusmalara pek hoş bakmıo dr lar stardustın dediği gibi.inş bişiciklerde çıkmaz zaten ama tedbirielden bırakmıyalım..ya bu arda eşin dr muydu senn..ne güzel o yapar takibni dicem ama bilmiorum da kaçtır sorucam şu kıza diorumkaydirigubbakcemile3

yok tatlım doktor değil eşimmm labaratuvar teknisyeni canım.hihoyyyt

stardustcım senn de iyi haberlerini okudum çok sevindim walla..şükür diorum..

evet bu kusmayı tekrar yasarsam zaten direk dr daydım artık..

eskte ogüye mi geldin yoksa anadoluya mı?hoş ogünn kampüsü bizimkisi kadar güzel olamaz ama:1closedeyes: esk tam b öğrenci şehri ama bayıyo beni uzun süre kalınca..

teşekkürler canımmm Şeniz
dediğin gibi hava değişikliğinden olmuştur belki ve geçicidir inşallah ..
evet canım anadoluya gelmiştik , üni.deyken , ben bursada okudum tabi bizim ampüsten sonra sizinkisi bldiği jungle gbi gelmişti bana , çok beğenmştim .. bizi önce ieri almadılar , liseden bi arkadaşıma süpriz ziyaret yapalım dedik , o zaman cep tel felan nerrrrdeeeee .. dolandık dolandık kampüün arkasından bir iki demir çıkarılmış parmaklıklardan, ordan dalıp girdik içeri kaydirigubbakcemile3 :lepi:
bulduk arkadaşımı , süper bi gündü .. ama o günün bir öncesi gecesi çok komikti .. ablam kütahyada okuyordu , evde kalıyordu yanında gitmştim bende , bir iki kişinn de arkadaşı varmış anadoluda okuyan gider miyiz gideriz deildi , paldır küldür trenle kütahyadan esk.e geldik sabaha karşı .. gardan otogara kadar yürümek zorunda kaldıkablamın kütahyadaki arkadaşlarıyla , gecenin o vakti tek vasıta yok çünkü .. taksiye de verecek para yok dedik , öğrendciyiz hesabı :KK66: bir de e olcak yaa esk. ne kadar büyük olabilirki şurdan şuraya yürürüz hem de üşümeyiz dedik ama düşündüğümüz gibi olmadı :)))
vardık uzuuuunca yürümeden sonra otogara , biri daha mı gelecekti ne geçmiş gün işte sabah otogarda uukluyoruz bize kızıyor cafe sahipleri ... gardan otogara yürürken gecenin o vakti nasıl üşüyoruz üşümemek için şarkı felan söyledik :))))))
polis minübüsü geçiyor ben el edip durdurmak istiyorum , babam polis memuru o zaman ve bursada polis okulunun öğrenci yurdunda kalıyorum ve kimliğim var .. ama polisler çip içip kafayı bulmuş bu manyaklar hiç bulaşmayalım dye düşündüklerinden hiç tınlamadılar :)))
sonra sabah olup datobüsler çalışmaya başlayınca ve beklenen arkadaş da gelince soluğu kampüste aldık ..
bu da böyle bir anımdır :)))))

X