2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

KIZLAR SABAHTAN BU YANA ÇOK BİRİKMİŞ SAYFALAR
İNŞALLAH HERKES İYİDİR...
STARDUST HERŞEYİN YOLUNA GİRMESİNE ÇOK SEVİNDİM...

KIZLAR BİZE DUA EDİN:Saruboceq: YARIN İÇİN BAŞKA DOKTORDAN RANDEVU ALDIM UMARIM KUZUM BİRAZ TOPARLAMIŞTIR KENDİNİ..............

GeÇmıŞ olsun hÜrremcıĞım
bu sıcaklarda hıÇ Çekılmıyor
geÇen haftada bendım grıp ınŞ kolay atlatırsın

hadi inşallah sibelcim çok güzel gelişmiştir bebişin, hayırlı haberlerini getirirsin kuzucuğun

herkese merhaba
ay işler şimdi hafifledi çok yoruldum birde çok sıcak ne olacakbu ayakların halii?
umarım herkes iyidir. hürremciğim geçmiş olsun bu sıcaktada grip hiç çekilmez hafta sonu dinlen bari kalkmadan

Hürremcim 34. haftadasın sen maşallah size ya çok az kalmış sezeryan olucak dimi senin 38.demi alırız dedi doktorun canım

ay kızlar bu mevsimde bu kadar sıcak sa yazın yandık ozaman
hoş ben hırka ve kalın eşofmanlarımla oturuyorumkaydirigubbakcemile2
ankaraya sizide beklerim gelin serin serin oturalımalkisalkisalkis

haftaya cuma tatile gidiyorum kızlar. nasıl iple çekiyorum bir bilseniz. sonra yine çalışacağım ama bana kalsa çalışmak istemiyorum. bakalım ne olacak

selam cici anneler ve şeker kuzucuklarıŞeniz

burda fena sıcak varrrkafamçokkarıştı

anneciğimin doğumgünüydü sabah eşimde evdeydi annem babam eşim ben kahvaltıya gittik gitmeden annemi beklerken aşağıda babamın yetiştirdiği güllerden aşırdım annem için renkk renkkkkkk:lepi: ama ellerim çizilmiş hep o kadarda dikkat ettim-tatlicadiarzu-

eve nasıl döneceğimizi şaşırdık nasıllll sıcakkkkkk anlatamamm sadece göl kenarı harikaydıııı:içelim:

hürrem canım çok geçmiş olsun bo bol ballı limonlu ıhlamur iç canım:teselli:

sakın adaçayı içmeyin kızlar yada başka etkisini bilmediğiniz bitki çayları mesela adaçayı erken doğumu başlatıyormuş maydanoz da öyleeeeee:1shok:

en iyisi siyah çay demişti doktorum çok açık içersen zararı olmaz demişti

sibel canım Allahın izniyle kızının hiçbişeyi yok bak görürsün canım boş yere üzme kendini o ama iyi yapmışsun başka doktora randevu almakla çokkk mutlu döneceksin inşallahhhhhŞeniz

sibelciğim sağlıklı iyi haberlerini bekliyoruz,bende iple çekiyorum 26 sını aslında bu hafta eşim iziznli 22 sinde gitsem nolur ? önümüzdeki ay gel dedi geçen ay 27 sinde gittim bu ay 22 sinde gitsem nolur ki bi kere yedim ya fırça önceki doktorumdan o yüzden bıraktım onu zaten 2 gün erken gitttim diye fırçalamıştı eşimde gelsin görsün diye 22 sinde gideyim diyorum ????

ne kadar saçma allah allah dr değilmi bakacak tabi maaş alıyor
azarlamak neymiş
bide 2 gün

hurremcım gecmıs olsun canım bende yenı yenı atlatıyorum cok fena:1hug:

hurıcım sagol canım yarın gıdıcem havuzlu hana:1hug:

Teşekkürler ilsu gaydin demett hüzüncüm sağolun kızlar
yok canım kesin demedi sezeryanı olabilir dedi şimdilik belli değil
bi kaç hafta daha bekleyelim, kesin normal olur diyemiyorum dedi sezeryansa zaten haziran 15 te alacak normali haziran sonu diyo hayırlısı artık her türlüsündede az kaldı kavuşmaya inşallah

demet hoşgeldin...
annein doğum günü de kutlu olsun allah uzun seneler beraberlik nasip etsin

dmetcım hosgeldın canım annecıgının dogum gunu kutlu olsun nıce senelere ınsallahhhh:1hug:

hoşbuldum kızlarrr:1hug:

çok teşekkür ederimm anneciğim için güzel dualarınızaaaaŞeniz

Rabbim hepimizi nanneciklerine uzun sağlıklı ömürler versinnnnnnnn:Saruboceq:

kimse bir anne gibi karşılıksız sevip karşılıksız bakamazzzzzzzz...

nasılsınız inşallah herkes iyidir...

karnım acıktı ama canım hiçbişey istemiyorrrrr sadece bol bol su içiyorummmmmm aslında kilo için süper ama kızım aç kalırmı diye üzülüyorummmmmfisfisfis

ayy kızlar bugün 7. ayımızı bitirdik 8 e girdikkkkkk delikafaduldendelikafadulden:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…