2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

artık uykularımız kısıtlanıyoo yatakta dönmeye bile üşeniyorum ağrım olmasa yattığım yerde kalıcam o halde bi ağırlık var artık:eek:

ben gece okdar cok dönuyorumkı
dusunuyorumda aslında ben hıc uyumuyorumkı
sagıma soluma dönuyorum gece 5 kere wc ye kalkıyorum
sıcak basıyo en az 3 kere salona gelıp uzanıyorum
balkona cıkııp hava alıyorum -tatlicadiarzu-

neslilivicdan canım senle aynıyız nerdeyse seninde ayakarın çok şişmeye başladımı-tatlicadiarzu- yaa ben uyurum sabaha düzelir iner şiş dedim ama geçmemiş halen duruyooo offfffÇok üzgünüm çoook

dılos bende farkettım az önce bunu
önceden aksamları sıserdım sabah bıseyım kalmazdı
sımdı ellerımde ayaklarımda şiş hala ınmemıs neden bölekı ya

günaydın kızlar aynı dertler bendede başladı,gece uyuyorum ama sabah uyuyamıyorum 7 de uyandım wc kahvaltı derken uyku tutmuyor müge anlıda başladı gelde uyu şişmeler bendede var birde şu kamerayı kurayımda şu çatlaklarımı göstereyim çıldırıcamdelikafadulden

dılos hadı gözun aydın 33 bıttı benımde 31 bıttı ne cabuk gecıyo yaa bebısler dogunca böle zaman gecmesın cabucak buyurler sonra bızde yaslanırızsenağlama

bende catladım hatta dun aksam cok kasındı kendımı zor tuttum ne surduysem fayda etmedı bı turlu hep annemın yuzunden oda bende catlamıs:1closedeyes:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım
ben yarın için doktor araştırıyorum kendi doktorumun söylediklerinden sonra başka bir doktora daha görünmek istiyorum..

ben yarın için doktor araştırıyorum kendi doktorumun söylediklerinden sonra başka bir doktora daha görünmek istiyorum..

gunaydın canım hosgeldın bencede en ıyısını yaparsın belkıde doktorun yanlıs ölcum yapmıstır baska bır doktora gorunmende fayda varkaydirigubbakcemile5

neslilivicdan canım senle aynıyız nerdeyse seninde ayakarın çok şişmeye başladımı-tatlicadiarzu- yaa ben uyurum sabaha düzelir iner şiş dedim ama geçmemiş halen duruyooo offfffÇok üzgünüm çoook

yok canım bende hiç şişme yok üstelik yüzüğümde elime bol geliyor
ben de çok üşüyorum yaaa
allah allah hamilelik ne kadar değişik seyrediyor
bide ben çok uyuyorum bugün 630 da kalktım şimdi gözümü zor açıyom

canım iyi olur hem tam bir bilgi alırsın
çünkü belli haftadan sonra ölçümler yanlş çıkabiliyor

Karencim merhaba ,
özledim kıss seni girmeye calış .ayy çok az kalmış seninde doğumuna bitanem .
dediğin gibi tüm bebekler melek gibi ve çok güzeller

X