2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bende mügeyi açtım amadaha önce hiç izlemedim oly neymiş
merak ettimdelikafadulden

1 ay oldu bu kadının çocuğu koyboldu adamla kadın yani anne baba pek tınlamıyor kaynana kendini yırtıyor ...anne baba tıntın olunca merak konusu oluyor pazartesiye çıkacak çocuk ta ....falan filannnnn ...boşver

[/B]
ay teşekkür ederim göbişimi beğenenlerekaydirigubbakcemile3 benim göbeğimin çok büyük olmaması ben her yerden kilo aldım heryerim birden genişledi 19 kg aldım ondan heralde göbek gözüne batmıyor..
.

yuhhhh nası aldın 19 kıloyu hurıcım bıde hıc bellı olmuyo masallah:1shok::nazar:

1 ay oldu bu kadının çocuğu koyboldu adamla kadın yani anne baba pek tınlamıyor kaynana kendini yırtıyor ...anne baba tıntın olunca merak konusu oluyor pazartesiye çıkacak çocuk ta ....falan filannnnn ...boşver

ee anası sırtarıp duruyor allah allah nasıl çoçuğu kayıpmış
ilginçCADIARZU

hanı su makyaj yapıp mugeye cıkan kadınımı dıyosunuz cocugu kayıp ama kadının cokta umrunda dıl bı ara gözum takılmıstısırnaşık şey

hüzün ben yazlıkları çıkardım eşiminin daha bir sürü gömleği duruyodu bitiremedim onlara devam ediyorum dahada kendimin var birazcıkk öffff sıkıldım bari biraz yapayımda asayım dolaba:eek:

günayyyyyyyyyyyyyyydınnnnnnnnnnn kızlar nasuılsınızzdelikafadulden ne güzel bi sabah deilmiii:lepi:

dılos sana kolay gelsın yorma fazla kendını
bende camasırları yıkadım astım sımdı yıne yıkanıyo bıtmek uzere onlarıda asıcam banada utu cıkcak bırsuru:tomato:

dün temizlige girişeyim dedim biraz bişiler yaptım cam silmek koltugun kılıflarını yıkamak derken akşama yerimden kalkamadım ay bide yemek yap tabii off bu kadınların işi ne zorr

kızlar ben kalkar kalmaz hen bişeyler atıştırıyorum
aslında hayatta yiyemem midem bulanır
zaten 9 10 gibi kalkıyorum yemeyince vivdan azabı çrkiyorum
sizdede oluyormu

huri bende izliyorum yaa o hatunu ama mügenin dalmasına az kaldı sürekli yalan söylüyor hatun bide sürmüş parlatıcıyı :kızgın:

Günaydın kızlar.. Şişlik problemi bendede var ayaklarım baya şişiyo hele akşamları dahada çok sabah kalktığımda geçmiş olur diyorum ama maalesef ..
Huricim maşallah 19 kilo almış gibi değilsin göbişde küçük..

X