2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilara çok tatlısın yaw hergün okuyorum sizleri söylemek bu akaşama kısmetmiş allahım hepimiz yavrusunu kucağımız almayı nasip etsin büyük eller girmeden::))

ayyy canım o senni tatlılığın:eek:Şeniz

dılos elden korkup bıcak altına yattınya helal olsun buyuk cesaret:roflol:

he vallahi öyle oldu canım bıçak daha tatlı geldi barnaktannn:roflol::roflol:

kıslar kikoleyımın fıkrı uzerıne yenı baslık actım.kaydirigubbakcemile3
umarım herkes icin faydalı olur.:lepi:

2009 temmuz annelerı icin faydalı bilgiler.. - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
eline sağlık canım inşallah herkes burdan faydalanır

slm kızlar nasılsınız bakalım
inşallah herkes iyidir okuyamadım geçmişi
ben 3 gündür evdeyim izindeyim artık
alşamları yazabiliyorumya artık napalım
i
gözün aydın canım e sende ev hanımlarına katıldın akşam sohbetleri senide sarar artık
asıl kötu olan rahım acılmısmı dıye ıkıde bır gelıp bakmaları allahım gırmeyen el kalmamıstı vajınama okadarmı acır allahım sırf bu yuzden sezaryan ıstıyorum aslında
bunun pazarlıgını yapıcam doktorumla kesınlıkle:1closedeyes:
bendede öle oldu ama benimki devletteydi ebeler elledi durdu şimdi söledim doktoruma bana ebe dokunsun istemiyom dedim
oda başından sonuna kadar doğumda ben olucam dedi
özel bi başka oluyomuş canım

benımkıde erkek hıc görmedı aslında annem göster ama elletme dedı ama benımkı ne bakıyo ne ellıyo:roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol:

eline sağlık canım inşallah herkes burdan faydalanır

gözün aydın canım e sende ev hanımlarına katıldın akşam sohbetleri senide sarar artık

bendede öle oldu ama benimki devletteydi ebeler elledi durdu şimdi söledim doktoruma bana ebe dokunsun istemiyom dedim
oda başından sonuna kadar doğumda ben olucam dedi
özel bi başka oluyomuş canım

:roflol::roflol::roflol:

boşversene şekerım ben özeldeydımde ne oldu sankı:1closedeyes:
kesınlıkle bende doktorumla konusucam asla ve asla ebe görmek ıstemıyorum dıcem okadar nefret ettım ebelerden:kızgın:

o zaman bewnde doktorumu uyarıyım baştan beni isteyen eleyebilir ben alıştım canımı yakmasınlarda ellerkene :KK70:
neyse ben kaçtım bu gece erkenciyim karnım fazla kasılıyor bu akşam duş alıp yatcam ....eyü geceler kıslarrrr sabah görüşürüzzzzyerimseniben

hoşbuldum canım ayy benim ev çok sıcak oluyo sabahları güneş vurduğu için yatılmıyooo gözümün içine kadar güneş giriyo örttüm güneşliği ama uyku tutmuyo bide benim sıpa bu gece uyumadı karnımda depindi durdu hatta bi ara hıçkırık tutu gecenin 3 dekaydirigubbakcemile3

X