2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya sorma şu an kaynanamlardayız yedirdi bana çekirdeği ellerim ayaklarım uyuşmaya başladı,zati biraz dolmalaşmıştıdelikafadulden

ya ben o ndan korkmuyorum neden acaba?geçende kum dökerken doktorum elini sokmuştu sağ sol yaptı içerde sanki hissettim elini yol kapalı demişti.o zaman hiç acımadı zaten ben şu zeytinyağı olayına giricem bu hafta pamukla sürücem haftada 2-3 gün:teytey:

:roflol:sag sol yapmıs:roflol::roflol:

huricim lağman arkadan sabulu suya enzer bir ilaç sııkıyorsun yavaş yavaş sonra bekliyorsun tuvalete koşuyorsun ama o ilacı gönderme şekli çok kötü

ön taraftan idrar kesene doğru bir boru sezeryanda belden aşağı uyuşuk olduğu için idrarı yapmanı sağlıyor

:emir_bebek:hadi ben çıkıyırum uzanıcam biraz gerçekten doyum olmuyormuş sizlere yine görüşelim.2 hafta sonra artık izinliyim evdeyim bol bol kaynatırız.iyi geceer kuzucuklarada tabiki

bende gıdıp bı dus alayım sıcak bastı felaket aşkım pasmanika istedi patlamıs mısır yani rizede öle derler :) sonra yıne gelıcem a.s.

huricim afedersin popona bişey sıkıyorlar sonrada koşturarak tuvaletedelikafaduldendelikafadulden
hadi ya i,yiymiş o zaman ama insanda hal kalmaz be doğurmaya takatin kalmz :)

:roflol::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile2

huricim lağman arkadan sabulu suya enzer bir ilaç sııkıyorsun yavaş yavaş sonra bekliyorsun tuvalete koşuyorsun ama o ilacı gönderme şekli çok kötü
fitil gibi bişey diyelim alkisalkisalkis

aaaaaaaa:1shok:
ben korkarım ışte bundan:bbo:
yok canım korkma o yerinden çıkarsa kork hissetmiyosun çünkü nasıl yaptığını :1shok::nazar:

X