2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hüzüncüm eğer 4 tane falan doğurmayı düşünmüyorsan sezeryanın sakıncası yok bizler enfazla 2 tane düşünüyoruz bebeğmizide yormadan kucağımıza alıcaz ben normalin stresini çekemiyicim yok kordon ne durumda yok açılacakmı

asıl kötu olan rahım acılmısmı dıye ıkıde bır gelıp bakmaları allahım gırmeyen el kalmamıstı vajınama okadarmı acır allahım sırf bu yuzden sezaryan ıstıyorum aslında
bunun pazarlıgını yapıcam doktorumla kesınlıkle:1closedeyes:

allah senii banada bi kere baktılarr ama canım çok acımıştıı zaten o korkuyla sezaryana döndümm canım çok yanmıştııı bide elide büyükktüü aboooo:roflol::roflol:

hüzün bebişindir canım heryerine baskı yapıyor böbreğinde benimde sağ böbreğime.ama yinede dr unla konuş bunu

sıbelcım ben en az 3 tane ıstıyorum esım kesınlıkle 2 taneden yana ama bılmıyorum
aslında ben son ana kadar kendımı neye adapte edersem hep onun tam tersı oluyo

allah senii banada bi kere baktılarr ama canım çok acımıştıı zaten o korkuyla sezaryana döndümm canım çok yanmıştııı bide elide büyükktüü aboooo:roflol::roflol:

:roflol::roflol:valla gercekten cok berbat bısey ama herkese yapmıyolarmıs en azından bana yapıldıgı kadar sık yapmıyolardır emınım benım hıc acılmam olmadı cunku

hayırlısı ozaman inşallah bebeğinin en sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bizler çalıştığımız için 2 ile fazla ama kardeşsiz bırakmakta haksızlık

dilara çok tatlısın yaw hergün okuyorum sizleri söylemek bu akaşama kısmetmiş allahım hepimiz yavrusunu kucağımız almayı nasip etsin büyük eller girmeden::))

benimde canım hamile kalmamk için spiral düşünüyorum normal doğuramayan ben onu nasıl taktırcaksam.daha drum hiç görmedi o bölgeyi hemde erkek.çatı muyanesi şartmıdır

kızlar benim ayaklarım ellerim köfte gibi şiş yaa sizinde öylemiiikaydirigubbakcemile3
ya sorma şu an kaynanamlardayız yedirdi bana çekirdeği ellerim ayaklarım uyuşmaya başladı,zati biraz dolmalaşmıştıdelikafadulden

ayyyy lağman çok kötü yaaadelikafaduldendelikafadulden
hadi yaaa niye kötü nasıl bişiybenneyaptımki
kızlar benim gibi varislerinden şikayetçi olan varmı

bende variste var damar tıkanıklığıda ama allahım bana kuvvet veriyor hep ağrıyan bacaklarım şimdi ağrımıyor:nazar:

ya ben o ndan korkmuyorum neden acaba?geçende kum dökerken doktorum elini sokmuştu sağ sol yaptı içerde sanki hissettim elini yol kapalı demişti.o zaman hiç acımadı zaten ben şu zeytinyağı olayına giricem bu hafta pamukla sürücem haftada 2-3 gün:teytey:

benimde canım hamile kalmamk için spiral düşünüyorum normal doğuramayan ben onu nasıl taktırcaksam.daha drum hiç görmedi o bölgeyi hemde erkek.çatı muyanesi şartmıdır

benımkıde erkek hıc görmedı aslında annem göster ama elletme dedı ama benımkı ne bakıyo ne ellıyo:roflol::roflol:

huricim afedersin popona bişey sıkıyorlar sonrada koşturarak tuvaletedelikafaduldendelikafadulden

X