2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya kızlar tamam haklısınız ama sızcede ortada anormal bı durum yokmu sızınkıler neden 24 ve 28 haftalar arasında yapıldı da benımkı 22 de yapıldı ya sonuc o yuzden böle cıktıysa?

bebişimin döndüğünü bilmiyorum ama bir haftadır sabahları alt tarfımda bir sertlik sanki oraya toplanmış gibi uyanıyordum dün baktık ki kafasıymış o geçen ay yukarda miğdeme doğruydu şimdi doğum yoluna girmiş gibi duruyordu. ama ben ayağa kalkınca yada ona hafif dokununca geriye gidyor o zaman rahatlıyorum.yoksa hafif canım yanıyor.

ya kızlar tamam haklısınız ama sızcede ortada anormal bı durum yokmu sızınkıler neden 24 ve 28 haftalar arasında yapıldı da benımkı 22 de yapıldı ya sonuc o yuzden böle cıktıysa?

ailende hiç şeker hastalığı varmı irsi bişi varsa doktor erken istiyor önlem olsun diye

kızlar dogum hakkında konustunuzmu doktorunuzla bız henuz konusmadık dogum ucretlerını bıle sormadım eger pahalıysa hastanemı degıstırecegım

kızlar ya kacın aydasınız sımdı soranlara ne dıyorsunuz?dun bı tane akıllının b ırı canımı fena sıktıda
ben suan 7.ayımın ıcınde deılmıyım Allah askına?6,5doldu dımı?

aılemde seker hastalıgı yok neyse kızlar kusuruma bakmayın neolur sızınde kafanızı sısırdım ben yarın doktorumu arayıp konusayım ancak böle ıcım rahatlıcak:çok üzgünüm:

hatta arayabiliyorsan şimdi ara kafan rahatlasın.artı kafamızıda şişirmedin :eek:klava: iyi o zaman kaç gündür beni dinlediniz bende mi kafa şişirdim. burada birbirimize destek olmaya çalışmıyormuyuz üzdün beni senağlama

hatta arayabiliyorsan şimdi ara kafan rahatlasın.artı kafamızıda şişirmedin :eek:klava: iyi o zaman kaç gündür beni dinlediniz bende mi kafa şişirdim. burada birbirimize destek olmaya çalışmıyormuyuz üzdün beni senağlama

ay uzulme sen canım benım ben bugun fazla duygusalım hem annemler gıttı dıye hemde sabah bacagıma gıren krampın acısını ve korkusunu atamadım ustumden bu gece uyumaya bıle korkuyorum ınankısenağlama

aılemde seker hastalıgı yok neyse kızlar kusuruma bakmayın neolur sızınde kafanızı sısırdım ben yarın doktorumu arayıp konusayım ancak böle ıcım rahatlıcak:çok üzgünüm:
canım ne kusuru burda cogu seyımızı bırbırımızle paylasıyoruz tabıkıde bıze anlatıcaksın.
kızlar dogum hakkında konustunuzmu doktorunuzla bız henuz konusmadık dogum ucretlerını bıle sormadım eger pahalıysa hastanemı degıstırecegım
bız doktorumla henuz dogumu hıc konusmadık zaten benım doktor süreklı kontrole cagıran doktorlardan degıl.bır sonrakı randevum mayısta.:1shok:
o zaman konusmayı dusunuyorum.

kızlar ya kacın aydasınız sımdı soranlara ne dıyorsunuz?dun bı tane akıllının b ırı canımı fena sıktıda
ben 7 .aydayım dıyorum.6 bıttı artık .
bırde nazar degmesınler dıyee bıraz haftasını fazla soyluyorum.kaydirigubbakcemile3
arada aaa karnın nasıl buyumus dıyıp masallah demeyenler cıkıyor cunku.laelaelaelaelaekaydirigubbakcemile

ay uzulme sen canım benım ben bugun fazla duygusalım hem annemler gıttı dıye hemde sabah bacagıma gıren krampın acısını ve korkusunu atamadım ustumden bu gece uyumaya bıle korkuyorum ınankısenağlama

allah kavuştursun ev bomboş kalmıştır şimdi :KK43: ama üzülme olurmu hiç bişi için bebişini sev o sana güç verir annesinin üzülmesini hiç istemez :ecrin_bebek: kramp için bana magnezyum verdi doktorum çok canımı yakıyordu benimde sen en kısa zaman da ara doktoru miğdeni kramplarını her şeyi sor doğru dürüst bişler versin yoksa dömeye geleceğim bak onu . :eek:klava: niye ac:asigim:ı çekesin ki

ayy yine bi ara katılamadım sizee işteyim hala arkadaşlarım geldilerr muhabbete daldım yinee hamile bi arkadaş vardı hanii hatırlarsınızz gülce...
tanıştık ve evlerimiz de yakın eski foça küçük bi yer zaten o geldiii....
işten çıkmış pek giremiyormuş sanırım artık kk ya.. işte bölee....

eyetkiner sen nerde çalışıyorsun izmirde?

canım ben eski foça da oturuyorum.. orada çalışıyorum yol problemim yok yanii rahatım çok şükür....

dilara bende bebegın hareketlerını aksam daha cok hissediyorum.
senınkının hareketlerı nasıl pekı?

ben de akşamlarıı daha çok hissediyorummmm

maşallahhhh :nazar: 6 bitti çok şükürr.. sağlıkla gelsinlerrr :Saruboceq:

X