2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

star dustcum senı burda gormek cok guzel tatlım..
özlemısım senı.:1hug:
pekı dalinin sampuanıda mı ıyı degıl acaba?
ben eskıden berı o kullanılıyor dıye dalın bebe sampuanı ve sabunu almıstım.:1closedeyes:

ben de seni özlemişim canımcımm hihoyyyt kaydirigubbakcemile5
baktım bütün gün yoktun burda :KK66:
ya sanırım bu firmaların fasona girmesi nasıl olsa ismimi yaptım , müşteriler de hiç tereddütsüz alacak malum demelerinde oluyor .. özelden yazıcam bi şey sana ..
yalnız şöyle de bir şey var ki her zaman amwayi bulamazsam mecbur kalıp normal deterjan kullanmaktansa dalininkini alırım , eşim ne derse desin :dilcikar:

evet canım sorun cıktı malesef ama çokta önemli değil:1hug:

keske sende burda olsaydın senı görmeyıde cok ısterdımŞeniz
duzelır ıns.yenıden aynı yerde toplanırsınız.

bende cok ısterdım canım.:1hug:
artık bizim yerımıze kaynatırsınız.:teytey:

az once bebısı tam gogsumun altında hıssettım kalbımın ortasında baya yukarda. ılk defa boyle oldu hep assagılarda ve ortalardaydı. bu ararlar cok hareketlı durmuyo sızın de oyle mı. kıpır kıpır masallah

hüzün sürekli dokundurarak konuşuyorsun farkındaysan .
herkes uzak yerlerde oturuyor .ben hepinizden uzağım ve otobüslerle geleceğim ona rağmen o gün misafirim gelmesse geleceğim yani.
sen sanirim sadece dilara için geleceksin önemi yok falan diye söylüyorsun sürekli .
bir buluşma olacaksa ben herkesin gelmesini isterim .birey için gelmem.

ben de seni özlemişim canımcımm hihoyyyt kaydirigubbakcemile5
baktım bütün gün yoktun burda :KK66:
ya sanırım bu firmaların fasona girmesi nasıl olsa ismimi yaptım , müşteriler de hiç tereddütsüz alacak malum demelerinde oluyor .. özelden yazıcam bi şey sana ..
yalnız şöyle de bir şey var ki her zaman amwayi bulamazsam mecbur kalıp normal deterjan kullanmaktansa dalininkini alırım , eşim ne derse desin :dilcikar:
bugun biraz alısverıs yaptım canım.
malum halen eksıgımız var.
henuz beşigimizi bıle almadık.:çok üzgünüm:babamız bu aralar pek bır yogun fırsatını buldugumuz ilk anda alıcaz ama halen beklıyoruz.
deterjanda dedıgın gıbı anmway ı her zaman bulamayabılırsın.
elının altında yedek bulundurmak lazım.
hacısakırde cok guzel hemde mis gibi lavanta kokuyor.:içelim:

hüzün sürekli dokundurarak konuşuyorsun farkındaysan .
herkes uzak yerlerde oturuyor .ben hepinizden uzağım ve otobüslerle geleceğim ona rağmen o gün misafirim gelmesse geleceğim yani.
sen sanirim sadece dilara için geleceksin önemi yok falan diye söylüyorsun sürekli .
bir buluşma olacaksa ben herkesin gelmesini isterim .birey için gelmem.

bne kımseye laf dokundurmam ilsu acıkca yazarım dusuncelerımı ve aynen öyle yaptım!

bu bulusmayı ayarlyan bızdık hatta sen uzaktan geleceksın dıye cevahırı tercıh ettık yoksa taksım dıye dusunmustuk..

ama malesef bıze hıc sorulmadan besıktas dıye konusulmus ben onada varım dedım

ama dılos gelemeyecegını söyluyo buna ragmen dıger arkadaslar ısrarla besıktas dıye dırettıler bu yapılan cok yanlıs bırsey aynı durumda dılosun yerıne bende olabılırdım....

ama yer degıstırmeye kımse yanasmadı nedense ve hıcbırsey olmamıs gıbı bulusma kararına devam edıldı ben saygı duyuyorum ısteyen ıstedıgıyle bulusabılır

ama dılosa yapılan tamamen haksızlık ve ben buna musamaha gosteremem kımse kusura bakmasın

herkese merhaba,dünkü ultrasonumda kızımın fl(uyluk kemiği ölçüsü)hariç baş,karın vs.1 hafta önde çıktı,uyluk kemiği 5-6 gün geride bir sorun olurmu sizce doktor olmaz dedi ama yani içim rahat değil.

az once bebısı tam gogsumun altında hıssettım kalbımın ortasında baya yukarda. ılk defa boyle oldu hep assagılarda ve ortalardaydı. bu ararlar cok hareketlı durmuyo sızın de oyle mı. kıpır kıpır masallah

aynen şu an oturuyorum göbeğimin altından itekliyor :) benimki genelde göbek deliğimin altında ve sol tarafımda zaten sağda bişey yok sol taraf çatlamaya başladı.artık takmıyorum isterse yırtsın her yerimi tekmelesinde müthiç bi duygu:CüvCüv:kafamçokkarıştı

Demresu uyluk kemıĞı boyla alakalı sanırım canım
ve 10 gÜn falan hata payı verebılıyor 5-6 gÜnden bıŞey olmas

hüzün biz bir fikir attık ortayaki hepimiz keyifle bir araya gelelim kalabalıkta sıkıntı yaşamayalım diye ve insanlara medenice fikirlerini sorduk şimdi kalkmış fikir sorulmadı karar verilmedi deme yazdığım yazıyı tekrar aç tekrar daha dikkatli oku olayı kişiselleştirme boyutuna getirdiniz ben kalkıp beylikdüzünden gelicem mköy kalabalığını oraya sık sık gidenler iyi bilir hayatında hiç gitmeyen bilemez tabi bir araya geliceksek şahsa göre değil hepimizin keyf alacağı şekliyle olsun istedik şimdi bölünme olucaksa siz gidip illa cevahirde buluşacaksınız buyrun gidin kim nerede olmak istiyor ise orada o kişilerle olur herkesde tarzını bu şekilde ortaya koymuş olur

evet 11 güne kadar hata olabiliyormuş ama ben 30 haftalığım fl 29 haftalık baş karın 31 haftalık,kilo 31 haftalık çok ilginç:uhm: babamız şehir dışında telefonda diyorum ki koca kafalı koca göbekli bacaksız bir kızımız olacakkaydirigubbakcemile3

stardust cnm eşim gideli 11. gün oldu... 15 gün sonra gelecek kısmetse...

melekcim maşallahh göbüşüne çok tatlısınız...

bende ne deterjan ne bebek bezi aldım... bebeğimin kıyafetleri hazır artık almam çok oldu :)))
küvet-bebek bezi-biberon v.s almam lazım onları da eşim gelince artık...

herkese merhaba,dünkü ultrasonumda kızımın fl(uyluk kemiği ölçüsü)hariç baş,karın vs.1 hafta önde çıktı,uyluk kemiği 5-6 gün geride bir sorun olurmu sizce doktor olmaz dedi ama yani içim rahat değil.

maşallah cnm kızına...:nazar:

hata payı olabiliyormuşş takma kafana benim oğlumun da kafası hep 1 hafta önde bazen göbüşü de :))) bende hep koca kafalı bi oğlum olacak diyorumm :))))

stardust cnm eşim gideli 11. gün oldu... 15 gün sonra gelecek kısmetse...

melekcim maşallahh göbüşüne çok tatlısınız...

bende ne deterjan ne bebek bezi aldım... bebeğimin kıyafetleri hazır artık almam çok oldu :)))
küvet-bebek bezi-biberon v.s almam lazım onları da eşim gelince artık...

nekadar cabuk gecmıs daha dun aglamıyomuydun sen esım ıstanbula gıdıcek dıye:teselli:

bu arada benım esım özel guvenlık sınavını kazanmıs cok sukur 95 puan almıs:asigim::nazar:

kızlar nane olmak istemem ama neden bir anket açmıyorsunuz . böylece alınan karara mecburen herkes uyacak ve darılmaca gücenmece olmayacak o zaman .. büyük şehirlerde buluşma hep zor olmuştur .. kimseyi memnun edemezsiniz .. daha önce üyeliğim olduğu çeşitli sitelerden arkadaşlarla buluştuk .. buluşulan şehir ist. olunca zor oluyor haliyle .. karşdan geleni var , o gün msafiri gelip gelemeyeni var , h.sonu ctesi çakllışanı fela ohooooo ....
sözün özü ist.da buluşmak zor oluyor..
biz naaptık , buluştuk tabi ..bi kaç buluşma mekanı ve zamanı belirledik . gidebilenler kendilerine yakın olan o yere gitti ben br kaç yere de gitmiştim mesela gezenti br yapım ve göbüşe takılan bir engel yoktu o zaman tabe :))))
yani haddim olmadan akıl veriyormuş gibi olmayayım ama bu buluşmayı tek gün-h.sonu le sınırlandırmayıp ;
x h.sonu : mekan : saat
y h. sonu :mekan : saat :
z h.sonu : mekan : saat
gibi yaparsanız herkes imkanları ve fırsatı dahlinde katıacak ve bir uluşmayı kaçıran diğerine yetişecektir ..

sadece bir fikir yerimseniben

demresu tanıdığım birine öyle kısa bacaklı dedi dr lar hiç uyku uyumadı kızcağız
oğlu doğdu ki herşey normal
hiç üzme kendini

X