2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben karnımda var yserez hem de 3 ay onceden cıktı. en son kucuklugumde gormustum o cızgıyı. o nıye cıkıyormus gercekden ne ıse yarıyor acaba. doguma mı yardımcı
doguma yardımcılığı yada zararı yokmuşta genelde oluyo doğumdan sonra kayboluyo bende çıkmadı ya

kıslar bebeklere bez aldınızmı?
hangı marka aldınız?ılk kullanım cok onemlı pişik felan yapmasın kuzucuklara.

bebek arabasını dogumdan once mı alcaksınız sonra mı

ben aldım canım travel sıstem anakucagıyla beraber

kızlar sızde dogumdan sonra refakatcı kım kalıcak yanınızda. ben esım kalsın ıstıyorum

bende esım kalsın ıstıyorum ama annemde gelıcek ıkısıde kalabılır farketmez yeterkı esım yanımda olsun:asigim:

kızlar karnında siyah çizgisi olan warmı ya bende hala yoksenağlama

sıyah degılde acık kahve bı cızgı var

kıslar bebeklere bez aldınızmı?
hangı marka aldınız?ılk kullanım cok onemlı pişik felan yapmasın kuzucuklara.

canım ben ultra prıma yenıdogan aldım sureklı onu kullanıcamkaydirigubbakcemile5

kıslar bebesımın camasırlarını yıkamak ıcın hacısakır granül matik ve omo baby aldım sız hangılerını aldınız?
sabun tozunu elde yıkamak ıcın almıstım ama camasır makınesı ıcın olandan cıktı.kaydirigubbakcemile3
elde yıkamak ıcın hangısı var acaba?

ben de prima aldım
kızlar sık sık bez değiştirmek de iyi değilmiş
inşallah memnun kalırızda hep devam edriz

kıslar bebesımın camasırlarını yıkamak ıcın hacısakır granül matik ve omo baby aldım sız hangılerını aldınız?
sabun tozunu elde yıkamak ıcın almıstım ama camasır makınesı ıcın olandan cıktı.kaydirigubbakcemile3

rosem ben omo baby 1 yasından sonra kullanmayı dusunuyorum
dalını cok tavsıye eden oldu onu aldım gercektende harıka mıs gıbı kokuyo
yumusatıcı almadım saglıklı degılmıs bebek ıcın onuda 1 yasından sonra kullanmayı dusunuyorum

hacı şakirin var herhalde canım ben makine için dalinin sıvı deterjan ve yumuşatıcısını kullandım

X