2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyyyyyyyydelikafadulden
hadi gözün aydın nurcum hemenn resim bekliyoruz hemenndelikafaduldendelikafadulden

sağlıkla kullanın inşallahhhhhhŞeniz

GÜle gÜle kullanın nurcum hayırlı olsun evİn havası deĞİŞmİŞtİr gİder gİder bakarsınız artık ordan Çıkasınız gelmez İlk bİr hafta :) bİzde Öyle oldu da

Nurcum hayırlı olsun sağlıklı günlerde mışıl mışıl uyusun oyunlar oynasın kuzun odasında

ayy resım ıstıyoruzzzzzz nurcummmmm hadı gözun aydınn:lepi:

teşekkür ederim kızlar albümüme hemen ekliyorum

ay kuşum özür dilerim pardon da bulunabilen şeyler nasılsa diye aklıma gelmedi....delikafadulden

canım hani o an evde olmayabilir çıkmak da zor olur ya da ne bileyim işyerinde olan arkadaşlar da bulamayabilirler o an o yüzden dedim canım

demetcim 34 .haftada bırakmış oluyorum işte inş dayanırım

inşallah canımmmŞeniz

ilsu albüme ekledım aslında ama neden goremedın bılmıyorum. buraya nasıl eklenıoyordu

annecikkkk ben sanki orda 2 bebiş görüyorummmmmmmm ikiz olmasın seninkiiiiidelikafaduldendelikafadulden

maşallahhhhhh

kızlar ben bugün çok tembelim yine yaaaaa aşkım gene nöbetçi içimden hiçbişey yapmak gelmiyooooooo hala pijamalarımla oturuyorummmmmmm:smiley-cool:-tatlicadiarzu-

evettt perişan halimle göbüşümün son haliiiiiidelikafadulden

yarın Allah izin verirse 8. aya giricez inşallahhhhhhhh:Saruboceq::lepi:

confuse cnm hoşgeldin.. geçmiş olsun cnm inşallah en kısa zamanda atlatırsın...

nurcumm gözünüz aydın... güle güle kullanın odanızı...

demetimmm maşallah çileğine canım yaaa 2 kilo olmuş allah nazardan korusun canım
göbüşünede maşallah canım sadece bi göbek var ne güzel evet oklavayı hakettim sabahın köründe pazara indim alışveriş yaptım çok yorulmuşum days in colorsun pike takımın aldım hastaneye götürmek için tek kişilik çarşaf takımı aldım ufak tefek ihtiyaçlarım vardı hepsini hallettim ama ölüyorum şimdide yorgunluktan
swethome maşallah canım defnemize ne kadarda büyümüş canım
demetcim bende bugün o biberonlardan alıyordum ama size sorayım dedim acaba nasıl diye birde chiconun gaz yapmayan varmış onumu alsam demiştim ama senin aldıklarını çok beğendim bende o zaman ondan alayım 34 milyon sende öylemi aldın birde 37 ye vardı bir büyüğü

Confüse biz iyiyiz canım her geçen gün büyüyoruz seni özledik canımcım görelim arada yaz :1hug: eskilerden kaç kişi kaldık hoş sohbetimizi özlüyoruz a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…