2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım anlamadığım sen niye öyle düşünüyorsun ki
dur bi bebek emsin belki büyür ğöğüs uçları
öyle düşünürsen tabiki onu yaşarsın bir sorun yaşamıyacağını düşün
al evinde bulunsun ama kendine dert etme

evett tatlımm meme ucunu çıkarıyor ve bebiş memeden emiyor ayrı bi aparat kullanılmıyor.. açıklamaları kafamı karıştırdı canım sadece

açıklaması :::

Düz veya içe dönük göğüs uçları emzirmek isteyen kadınlar için potansiyel bir sorun olabilir.

İngiltere'nin önde gelen bir plastik cerrahı tarafından bulunan benzersiz ve devrim yaratan Niplette acısız ve kalıcı tedavi sağlar.
Niplette göğüs ucunu küçük nazik bir çekişle yüksük şeklindeki plastik kaba çeker.
Birkaç haftalık sürekli kullanımla göğüs ucu kalıcı olarak dışa dönük hale gelecektir.
İdeal olarak Niplette? hamile kalınmadan önce kullanılmalıdır. Ancak göğsünüz çok hassas değilse, hamileliğin ilk 6 ayında da kalıcı bir düzelme sağlamak için kullanılabilir.

Bir başka alternatif ise Niplette'i doğumdan birkaç gün sonra sadece her emzirme öncesi birkaç dakikalığına kullanmaktır.

Bu göğüs ucunun dışarı çekilmesini ve bebeğinizin göğüs ucunuzu daha kolay yakalamasını böylece emzirmenin düzenlenmesini sağlayacaktır.

Sütünüz tamamen geldiğinde Niplette çalışmayacaktır.

Ancak bu zamana kadar artık bebeğiniz göğüs ucunu yakalamaya ve kendine doğru çekmeye alışacaktır.

Kalıcı estetik düzeltme emzirme dönemi bittikten sonra yapılabilir.

http://img149.imageshack.us/img149/3475/avent25.jpg

böyle bişeyy

melekçim öykünün cicleri hepsi birbirğinden güzel allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin canım yine çok şeker pozlar vermiş biz halen yüzüne hasret kaldık göstermiyo bir türlü

kızlar hepinizi öpüyorum ve ben kaçtım merak etmeyim çok iyiyimm biraz azcık yürüyüş yapıcamm bunaldım evdee-tatlicadiarzu-

Star Dustcım onun amniyon sıvısı olduğuna nasıl karar verdiler test mi yaptılar
cünkü kesede kaçak varsa enfeksiyon riskide oluyor

ilsucum geride kalmış mesaj şimdi gördüm ..
spekulumla açıp bi şeyle aktılar o esnada canım çok yandı sank smear alınıyormuş gibi.. sonra turnusol kağıdını değdirdi ve kağıt maviye dönüştü ..
o zaman bu gelen su dedi .. çünkü hakkaten daha öceden de baktığında sarı turnusol kağıdında bir renk değişimi olmamıştı ..

olası enfeksiyonu önlemek için de antibiyotik verdi , hem bebek hem ben enf. kapabilirmişim , onu önlemek için .. ogün idrar testi de yaptı , şükür ki onda da enf. vs yokmuş ..
şu turnusol kağıdını nerede bulabilirz acaba yerimseniben

haklısın cnm benim kafam karıştı onun için bu kadar karamsar oldumm....

anladım Stardustcım , turnusol kağıdı ecanelerde falan satılıyor
yada all test diye bişi varmış eczanelerde onunla amniyon svısı olup olmadığı anlasılıyormuş tatlım aklında bulusun .
Belki de o sızıntı yeri kapanmıştır cünkü kendi kendini tamir edebiliyormuş minikse sızma yeri .

bir şey mi dokundu acaba yediklerinden .. yumurtayı nasıl yiyorsun ?

yeni bişey değil 2-3 haftadır karıncalanıyordum geçiyordu ama bugün geçmiyor nedense tam tersi 2 gündür yumurta yemiyorum...bu sabah patates kızarttım kendime ama yeni bişey değil işte 2 haftadır yüzüm karıncalanıyor .sizede oluyormu doktora 26 sında gidicem sorucam da bilgim olsun dedim...

Tünaydın herkesee,nasılsınız inşallah kaydirigubbakcemile3. Ben yine çok yoğunum ama moralim iyi.Ara ara bakıcam size melekcim öykünün cicilerini gördüm çok tatlıı,iyi günlerde giysin.
Bugün eşim adanaya gidiyo senağlama.Kardeşinin düğününe pazar sabahı döncek kısmetse.Banada arkadaşlarım refakat etcek çünkü annemde gidiyo :).Kocişimi çok özlücem sabah çantasını hazırladım not yazıp bıraktım içine bide pijamasına parfümümü boca ettim benimle uyusun diye kaydirigubbakcemile3

ayy eteğini yesinler güzel öykününnnn:lepi:

emelcim bence o kadar para verip göğüs çıkartıcı alma tatlım..

hastanede hemşireler uğraşıyorlar göğüs ucu çıkmayınca kardeşimde öyle olmuştu..

hemde neyle yapıyorlar bilinnn:1shok:

şırıngayla:lepi:

ama değişik bişey ucunda iğne yok

tam göğüse yapıştırıyorlar ve çekiyorlar göğüs ucu uzuyor vakumlanınca hemen bebişin ağzına vermeye çalışıyorlar...

yani sen takma kafana hastaneler artık eskisi gibi değil hemşireler sağolsunlar herşeyle ilgileniyorlar canımkaydirigubbakcemile5

bi de chicco nun var...

açıklaması :

Chicco'nun annelerın bebeklerıni emzirme sürecinde güvenlı ve rahat olmaları ve karşılaşabileceklerı problemlerı en aza indirgemelerı için tasarladığı bu göğüs ucu düzeltici bebeğinizi emzirmeye hazırlığınızda yardımcınız. Kullanımı kolaydır. Nazik bir şekilde düz veya gerı çekilmiş meme uçlarını bebeğin emmesine hazır hale getirır. Böylece bebeğin doğru biçimde pozisyon almasına ve emmesine olanak sağlar. Bebeğin anne göğsünü doğru biçimde emmesi önemlıdir. Yanlış tutuş veya bebeğin göğüs ucunu tam kavramadan emmeye çalışması hem bebeğin çok fazla efor harcayıp az anne sütü almasına ve tam olarak doymamasına neden olur. Hem de annenin göğüs ucu problemlerı yaşamasına yol açabilır.

bu da resmi :

avent ile arasında çok fazla fiyat farkı var ama ben iyi olsun işime yarasın istiyorum..

aventinki en ucuz 65 tl bu ise 20 yl ....

ayy demetcimm içimi rahatlattıınn... sağoll tatlım... :1hug:

canım geçmiş olsun inşallah önemli bişey değildir tabi ama bence en azından telefonla sor doktoruna böyle endişe içinde beklemektense..
belkide hemen çağırır bakmak için

hoşgeldin çiçekcim Allah kavuştursun canımmm:1hug:

ayy demetcimm içimi rahatlattıınn... sağoll tatlım... :1hug:

rica ederim ne demek tatlımmmŞeniz

bencede 65 lira verip alınacak bişey değil bence şu an her hastanede yardımcı oluyorlar hatta teyzem yeni doğum yaptı süt sağma makinasını getirdiler sağdılar süt gelsin diye para almadılar ama tabi evde yeni alıyorsun ama şart değil çünkü hemşireler sütü sağdığında yollar açılmış oluyor gerek kalmıyor.aldığına pişman olma sonra böyle şeyler 2. el satılmaz da:1closedeyes:
ben küçük sepet aldım mesela 6-7 aydan sonra 2. elden satarım gider yallah ama bu tür sağlık ürürnleri satılmıyorda kızma bana ama 65 çok yaaaaa...:1shok:

yok canımm ne demekk çok haklısın bence de çok para...onun için soruyorum size.. ben şimdi panik olduğum için doğru karar veremem diye çok tşk...

selsin gelmişşşşş

selsinn nerelerdesein tatlımmmkaydirigubbakcemile

zuzumda yatıp kalkma sayısını karıştırdı galiba yok bugün ortadaaaaklava:

diloşş iki arada bi derede gene biyerlere kaçtııı:mymeka:

derin kessin gezmelerdedirrrrrrklava:

hüzün ya yemek yapıyo ya da yiyoooocokacimcoook

zaten kızların çoğu artık hiç ugramıyoo

bu arada ben yine acıktım kızlarrrrrrrr:smiley-cool:cokacimcoook

hüzünyılı , hürrem_s , ilsu , eyetkiner , demette , gaydin58 , çok teşekkür ederim kızlar

demetçim biberonlar çok güzel çok doğal duruyo güle güle kullanın canım bende süt pompası alacam ama karar veremedim daha

melekçim öykü çok güzel çıkmış resimlerde maşallah canım artık herşeyi belli oluyo
cicileri de çok güzel güle güle giydirin

teşekkürler jasmincimmm:1hug:

2 gömlek ütülüyorum geliyorum bi muz iki pantalon ütülüyorum geliyorum bi çikolata iki atlet ütülüyorum geliyorum bi tas komposto ay bana noluyo bugün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…