2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum odanız çok güsel canım çok şirine olmuş
bişiy sorucam cibinliği çok aşağıdan monte etmişler sanki daha yukarda olması gerekir sanki canım ne dersin??

evet canım ben yetişinceye kadar yapmışlar ama eşim aşağıdan ölçüp yaptılar diyor

Confüse biz iyiyiz canım her geçen gün büyüyoruz seni özledik canımcım görelim arada yaz :1hug: eskilerden kaç kişi kaldık hoş sohbetimizi özlüyoruz a.s.
Aslında ben takip ediyorum sohbetlerinizi...Ama geçmişe dönüp okumaya başlayınca yazmaya pek vakit bulamıyorum...Burdaki paylaşımlar benim için çok değerli...Dediğin gibi eski yoğunluk yok cidden...İnşallah sağlıkla bu son dönemi de atlatırız...

halbukı tatlı cok tatlı bır seydır. sız bal yıyormusunuz kızlar. bal ın 1 yasından kucuk bebeklere yedırılmemesı gerektıgını duydum. anne karnındakı bebekler ıcın de gecerlı mı acaba bu

Demetciğim maaşallah göbüşüne...Allah nazardan korusun seni ve bebişini...

evet demet masallah karnına senle nerdeyse aynı haftadadayız ama senın kadar gobısım yok yarısı kadar masallah masallah :)

demetcım masallah göbusune cok seker:1hug:

acayıp sırt agrısı var napcam bılmıyorum.oturamıyorum

teşekkür ederim kızlarrrrŞeniz

Rabbim hepimizi ve kuzularını korusun

annecik benim iç karnım hiç yokmuş 1 aylıkken çıkmıştı göbüşüm dahaaaa-tatlicadiarzu-

senin de iç karnın geniş demek ki ne güzelkaydirigubbakcemile5

sürekli oturarak çalışıyorsan ondan ağrıyordur sırtında geçmiş olsun canım....

dişleri çürümesin diyekaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…