2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar buda biberonlarımız bahsetmiştim size daha önce harika bişey yaaa yumuşacıkkkk aynı anne memişi gibiiikaydirigubbakcemile3delikafadulden

kaydirigubbakcemile5 haftasonu babmız da almış oğluşunun biberonlarını .. biri bu doğal dokunuş serisi nuby ve yedek uçlarını , diğeri ikili dr.brown's ..
aventten emzik ve ne olu neolmaz diye istediğim avent göğüs ucunu , krafttan ateş ölçer , bana chicco göğüs pedi , oğluşuna kulak temzleme çubuğu almış .. yenidoğan bezini sanırım primanın pudralısından alıcaz , çok hoş kokuyo yaaaa :asigim:
şampuan , pişk kremi ve bebe yağını ya mustelada yada eczanelerde satılan organik ürünlerden alıcaz bakalım ..
30. haftaya girince de herşeyimizi yur yıkar , çantamızı hazırlarız delikafadulden

kızlar bende gün içinde yanaklarımda alt kısımarda karıncalanma oluyor yanma yok sadece karıncalanıyorum acaba bişey olabilir mi?

demetcim ben avent in kine baktım ama meme ucu koruyucular 10-15 tl...
meme ucu çıkarıcı buldum bi tane 65 tl
bi de chicco nun var meme ucu düzenleyici 21 tl karar veremedim hangisinde alsam ki :????

meraba kızlar....
bir türlü uyanamıyorum vicdan azabı çekiyorum yaa acaba kan değerimmi düştü sizdede uykuya eğilim varmı
10 saat uyuorum

meraba kızlar....
bir türlü uyanamıyorum vicdan azabı çekiyorum yaa acaba kan değerimmi düştü sizdede uykuya eğilim varmı
10 saat uyuorum

10 saat bir hamile için iyi değil mi yoksa :uhm:
3. trimesterda yine ilk trimesterdaki gibi uykuya eğilim artar gbi bir şeyler okumuştum bi ara , belki ondandır yada hava değşimi felan ...
ama içinde kalmasın , dr.una sor ya da git en azından bir sağlık ocağında kan-idrar testi felan yaptır

bi de chicco nun var meme ucu düzenleyici 21 tl karar veremedim hangisinde alsam ki :????

meme ucu çıkarıcı mı ??
bence meme ucu yada meme ucu düzenleyiciden ziyade o çıkarıcı daha iyidir .. yanlış anlamadıysam meme ucucnun çıkmasına yardımcı olacak ve bebiş desteki veyabir şey takmaya gerek kalmadan çıkan meme ucunu rahatlıkla emebilecek dimi ??
öyleyse süper bi şeymş o bence .. çünkü meme ucuna alışan bebek anne memsini istemiyor ve direk biberonla beslenmeye geçiyor , arkadaşıma öyle oldu maalesef (((((((((

kan değerim düşmüştür diye düşünüyorum bide çok üşümem oluyor
haftaya randevum var dr danışacağım
eşim uygun bulmuyor ama gözümü açamıyırum

emelcim avent marka göğüs ucunu kullananlar memnun ondan alabilirsin.

evet cnm onlara bakıyorum bende.. açıklamalarını okuyorum kafama takıldı.. süt gelmeye başlayonca çalışmayacakmış... hamileliğin son dönemlerinde kullanılmamalıymışş... eee ne zaman kullanıcam ben bunu..
emziremicem bebeğimii senağlama

teşekkürler canım burada olacağına sevindimmmm:lepi:

demetcim çok sağoll verdiğin bilgiler için...
şu anda kafamda olan tek şey bu meme ucu sorununu nasıl çözümleyebileceğim...

canım rica ederim ne biliyorsam paylaşmaya çalışıyorum kendim için ne istiyorsam sizleri de o şekilde düşünüyorumŞeniz

meme ucun yoksa küçükse eğer belki ilk günler sorun olabilir canım o zaman göğüs ucu kalkanı kullanılıyor benim bildiğim tatlım. yani şu

eğer göğüs ucu hassasiyeti yada yara çatlak varsa o zaman göğüs ucu koruyucu kullanılıyor..

melek cicileriniz bi harika kocaman abla olunca giyecek inşallah öykümüzŞeniz

sağlıkla giysin inşallahh:lepi:

oooooo hemen hemen bişey kalmamış tatlım güle güle kullanırsınız inşallahhhŞeniz

ben sabamedin setini aldım ipeğimu nun tavsiye ettiği siteden ancak bugün 3. gün hala gelmedi

canımcım sana anladığım kadarıyla meme ucu kalkanı gerekiyorfisfisfis

meraba kızlar....
10 saat uyuorum

hoşgeldin neslicim son 3 ay ilk 3 ayki halimize dönermişiz benimde bulantılarım geri döndüsenağlama

uykun kansızlıktan da olabilir bi ölçtür istersen canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…