2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızz bunaa acelee dur hele bi doğur şekerler kaçmıyo yaaadelikafadulden

kızz bunaa acelee dur hele bi doğur şekerler kaçmıyo yaaadelikafadulden

valla ben o kadar sıkışık durumdayım ki dilara anlatamam hem depresyonumdan kurtulmak için hemde son günlere bişey bırakmak istemiyorum her ay belirli bir bütçe ayırdım kendime her ay ona göre alış veriş yapıyorum :)

eyetkiner çok güsel emekleriniz tatlım güzel kış gecelerinde sıcacık giysin paşan sarılsın sarmalansın süper renklerdeki battaniyesine hepsi harika
ben comebaby ile konuştum bugün stardust dinleniyomuş 3 kutu ilaç bulmuş dinlenmeye devam moddaymış canım
comebabyde evde aynı şekilde dinleniyor canım inş. ilaçları yarın felan gelicek bekliyoruz bizde firmadan

ay şu guzel gunlerın tadını cıkar ne depresyonu allasenyerimseniben

dün evvelsi gün söylemiştim bu günlerin tadı çok güzelde işte ortam,şartlar ve çevre diyelim en basiti aile...siz olmasanız valla tek başımayım...

neyse yıne buhranlara gırme bız varız ıste tadını cıkar hele bebışler olsunda ozaman hersey daha guzel olucak:1hug:

bende sarma sarıcam ıcını hazırladım benım ıcın tam bır ıskence ama yarına yemegımı hazırlamam lazım gunduz ugrasamıyorummirmirmirmir

kızlaaaaaar bugün 4 boyutlu ultrasona girdim kızımı gördüm tombiş tombişti 1689 gramdı güzel kızım,bayağı büyümüş 1 aydır görmüyordum kilosuda önden gidiyor galiba,maşallah.
30+1dim bugün baş,karın vs hep 31 küsür haftalık çıktı ama FL,sanırım uyluk kemiği 29 küsür haftalık çıktı doktor olabilir dedi ama bi pürüz orası işte umarım problem yoktur,sizlerdede böyle farklı çıkabiliyormu haftalar?

bende sarma sarıcam ıcını hazırladım benım ıcın tam bır ıskence ama yarına yemegımı hazırlamam lazım gunduz ugrasamıyorummirmirmirmir

bende sabah 9 da sarma sardım sanki sabahın köründe rüyamda gördüm:roflol: sardım buzluğa koydum birisi geldimmi hemen hazırcacık pişiriveririm dün akşamda baya bi börek sardım koydum buzluğaa oda hazır apartmandakiler bi gün sana gelcez ama habersiz dediler bende tırstım bari bi kaç bişeyler hazırda dursun diminaniknanik

maşallah canım kızın herşey yolunda uyluk kemiği bilmiyorum doktor ölçüyomu hiç farkında değilim asistanına habire şu görüldü yaz bu görüldü yaz diyo kızda yazıyo çiziyo veriyo elime kağıdımı:1rolleyes:

:)evet ya anlamamak ne kötü dimi,senin kız kaç gramdı 30 hafta civarı biliyormusun dilaracım?

canım benim oğluşun da her yeri farklı çıkıyor
ama önemli olan kafasının haftasıyla uyumllu gelişmiş olması
gerisi önemli değil
yani arada çok açıklık yoksa
maşallah kuzuna canım

geldüm bende sarma sarıcam bu cumartesi yengemleri halamları çağıracaktım börek ve dolma sarmaya beşik girdi araya artık öbür haftaya 3-4 kilodan sardırayım da dolapta hazır olsun benimde,bakalım gelirlerse iş var diyince herkes kaçıyor dakaydirigubbakcemile
bu akşam kendime bir komposto yapmışım soğumasını bekliyorum kayısı ve üzüzm kurusundan karışık cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…