2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar şimdi ayaklarım bir şiştiki ayakkabıyı attım terlikle kaldım.izmir çok sıcak napacağız ilerleyen zamanlarda

canım ya izmirde olmanın tadını çıkar valla ben çok özledim izmiri sıcak ama tam yaşanacak yer memleketimden ayrılınca nasıl anladım değerini.

canım ya izmirde olmanın tadını çıkar valla ben çok özledim izmiri sıcak ama tam yaşanacak yer memleketimden ayrılınca nasıl anladım değerini.

izmiri seviyorum ben istanbulluyum ama artık izmirliyim buraya geleli 28 sene oldu. çok seviyorum burayı istanbula dayanamıyorum mesela ama buranında sıcağı mahfediyor insanı düşün şimdiden başladı.

bebek arabası alan var mı aranızda pusetle anakucagı aynı sey heralde

ben aldım. elele diye bir marka aldım kraftın bir alt ürünü. bebek arabası anakucağı beraber bayağı sağlam gözüküyor ve çok fonksiyonlu çok hoşuma gitti yani.hemde fiyat açısından uygun. puset bebeği yatırarak taşıdığın fermuarlı bişi ana kucağı ise koltuk şeklinde sallanır cinsinden bişi

Eyetkiner ço güzeller.anneannenin eline sağlık. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…