2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

tatlım çok güzel olmuş bunlar fenerbahçeli olacak galiba senin oğluşun doğuştan fanatik..güle güle giysin...

evett tatlım doğuştan fanatik olacak walla... kıyafetlerinin de çoğu fenerium dan :))) kuzumun seçim hakkı yok :)))

ben de bu hafta sonu baslıyorum alısverıse daha ne bebege ne kendıme hıc bısı almadım

canım bence geç kalmışsn .. ben de geç aldım herşeyi çoğunu da annem almış hatta ama hala eksiklerim var bitmiyoo kii :)))
bi de artık alışveriş yapacak halim yok benimm ayaklarım şişiyoo hep yatmak istiyorum...tabii alışveriş bambaşka bişeyy çok eğleneceksin...

iyi akşamlarr annecik...

ben de çıkıyorum kızlarrr belim ağrıyoo birazcıkk yarın yine gelirimm özlemişim walla :))

17 temmuz söylentileri varkaydirigubbakcemile3 ama ben kendimi az çok tahmin eder gibiyim 22 haziranla 10 temmuz arası doğuracağımı düşünüyorum...

wışşş kimsee yok nerde herkesss

ben burdayım yavru yeni geldim dışardan gezdim kerttim lohusa şekerimi aldım buzluğuma attım birde küçük bardaklar aldım ikram etmeye çamaşır makinem bitmiş onları astım oturdum.....lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…