2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben de bu hafta sonu baslıyorum alısverıse daha ne bebege ne kendıme hıc bısı almadım

canım bence geç kalmışsn .. ben de geç aldım herşeyi çoğunu da annem almış hatta ama hala eksiklerim var bitmiyoo kii :)))
bi de artık alışveriş yapacak halim yok benimm ayaklarım şişiyoo hep yatmak istiyorum...tabii alışveriş bambaşka bişeyy çok eğleneceksin...

iyi akşamlarr annecik...

ben de çıkıyorum kızlarrr belim ağrıyoo birazcıkk yarın yine gelirimm özlemişim walla :))

evet bayağı soğuk bir insan. ama çok iyi bir doktor olduğunu söylediler. ben de ona gitmeye başladım. ama gerçekten de işinde çok iyi. evet çok soğuk ve beni de başta çok rahatsız etti. ama artık gayet sıcak davranıyor. ilk zamanlar gibi değil. senin doğum ne zaman muhtemel tarih.
17 temmuz söylentileri varkaydirigubbakcemile3 ama ben kendimi az çok tahmin eder gibiyim 22 haziranla 10 temmuz arası doğuracağımı düşünüyorum...

wışşş kimsee yok nerde herkesss:eek:

ben burdayım yavru yeni geldim dışardan gezdim kerttim lohusa şekerimi aldım buzluğuma attım birde küçük bardaklar aldım ikram etmeye çamaşır makinem bitmiş onları astım oturdum.....lülülülülülü

X