2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar merhabalar sabahtan beri doktordayız meleğim çok iyi teyzeleri 44 cm 2135 gram olmuş kuzucum maşallah diyin....
sancılarım vardı drum erken doğum mu yoksa diye nstye kattı allaha şükür öyle bişey yok ama feci halde idrar yolu enfeksiyonumuz varmış birde bel ağrılarım için başka bi dra yolladı ona gidilecek geçmişe bakamadım bi yaramazlık yok değil mi?

burada yenı kısıler goruyorum ne guzel burko gıbı dıgerlerının ısımlerını hatıorlamıyorum. yalnız bısı sorucam sweethome dan habder var mı hıc gozukmuyor en son ne zaman gordunuz goren var mı

Sizden tecrübe edinmeye çalışıyorumyerimsenibenBir ay kadar sonra başıma ne geleceğini öğreniyorum böylece. Ama stardustı çok merak ediyorum gerçekten. İçim acıdı yaşadıklarınasenağlamaUmarım aradığı ilacı bulmuştur:Saruboceq:

vallahi canım şimdi ilk açlık şekerim 83 çıktı
bir saat sonra alındı 198 çıktı
2 saatte alınanda 160 çıktı çokmu yüksekk bilmiyorum ama diyetisyene gitmem gerektiğini söyledii ya insülin yada diyet vercek sanırımm ben versede yapamam tabiki ama biraz çık fedakarlık yaparım ama kaçamaklara devammşakkıdı

sıkma canını çok yüksek değil öenmli olan 2.saat sonundaki değer. doğum doktorları 140-150 arası normal diyorlar. biraz karbonhidratı ve yağı azaltsan indirirsin valla bak . aa birde benimyiyemeğim dondurmayı tabiki :icecream: diyetisyenlerin her dediğinede uyarsan benim gibi kilo verirsin sonra doğum doktorundan azar işitirsin. adam dün beni bi güzel payladı. benim suçum ne halen anlamadım ama ? bebek gelişmeyecek diyor benim yüzümden kilo verdiğim için ee diyet yapacaksınız diye diyetisyene gönderdiniz ugulayınca böle oldu diyorum. ay karışık benim meseleler. tek bildiğim bebeğim iyi suyu iyi kilo almış bu sevindirici

erken doğurma sebebi 38. haftasında doktor muayne etti istediğin zaman normal doğurabilirsin heryerde doğurursun dedi ama 40 haftada bebek büyük 40 haftada normal doğuramayabilirsin kilosu için sezeryana ihtiyaç olabilir birde kafası büyük 2 hafta daha beklersen sezeryan olma durumu %50 idi oda beklemek istemedi sezeryanı hiç istemiyordu gitti doğurdu....ne kadar doğru bilemiyorum ama kilosu ciğerleri herşeyi yolundaydı diye heralde.....

göğüs ucu ne kadar değişiğizkızlar ya hepimiz farklı farklı benim göğüslerim yok gibi yani nerdeyse eski sütyenlerimi takıyorum hiç bir değişiklik yok göbişim kocaman göğüslerim normal:)vallaha şaftımız kaydı çatlakları hiç sormayın badem yağı bebeyağı hepsini kullandım göbişimde tüylenmeler oldu bu arada ne güzel çatlak yok derkene eşim dedi geçen gün sol tarafın çatlamışdelikafadulden kızım hep solda duruyor benim sol tarafım boydan boya yarıkdelikafaduldensenağlama

sanırım seninle aynı hastanede doğum yapacağız. doktorun kim. benim ki nevra hanım.

ayva çekirdeğini suya koyuyorlarmış bir gün sonra jel gibi oluyormuş.çok iyi geliyormuş. bunu duydum ayva çekirdeği biriktirdim doğumdan sonra lazım olur diye. istersen bir dene daha var ayva nasıl olsa
canım ben bunu duymustum hatta yaptım.gül suyuna koyuyorsun cekırdeklerı.
senın gıbı bende biriktirdim.kaydirigubbakcemile3
fakat damarları actı sanırım bırkac gun yapınca gögsümden beyazımsı süt gibi bırseyler gelmeye basladı bende bıraktım canım artık dogumdan sonra yaparım.
nede olsa elımızde cekırdeklerımız var.kaydirigubbakcemile3
bu arada amatıstcım senınle hep aynı seylerı yapıyoruz..:1hug:

kızlar merhabalar sabahtan beri doktordayız meleğim çok iyi teyzeleri 44 cm 2135 gram olmuş kuzucum maşallah diyin....
sancılarım vardı drum erken doğum mu yoksa diye nstye kattı allaha şükür öyle bişey yok ama feci halde idrar yolu enfeksiyonumuz varmış birde bel ağrılarım için başka bi dra yolladı ona gidilecek geçmişe bakamadım bi yaramazlık yok değil mi?

masallah canım
,seninkide tosuncuklar sınıfında nurcum:)))
nst temiz çıktığına göre idrar yolların yapmış olabilir o sancıyı geçmiş olsun

maşşalh size. kzuucuğun tosuncuk olmuş. senden dikkat et be gülüm

maşallahh canım güzel gelişmiş annesi herşey yolunda idrar yolu enfeksiyonuda bol suyla atlatırsın inşallah:nazar::1hug:

nur masallah tosuncuk dogurcaksın . masallah masallah nazar degmesın. darısı basımıza benımkı zayıf bebegı sısman olanlar dua etsıbn lutfen :)))

maşallah kuzuna canım:nazar::nazar:
geçmiş olsun sancı enfeksiyondanda olabilir mi
inşallah belindede bişey yoktur

masallah canım
,seninkide tosuncuklar sınıfında nurcum:)))
nst temiz çıktığına göre idrar yolların yapmış olabilir o sancıyı geçmiş olsun

maşşalh size. kzuucuğun tosuncuk olmuş. senden dikkat et be gülüm

maşallahh canım güzel gelişmiş annesi herşey yolunda idrar yolu enfeksiyonuda bol suyla atlatırsın inşallah:nazar::1hug:

nur masallah tosuncuk dogurcaksın . masallah masallah nazar degmesın. darısı basımıza benımkı zayıf bebegı sısman olanlar dua etsıbn lutfen :)))

maşallah kuzuna canım:nazar::nazar:
geçmiş olsun sancı enfeksiyondanda olabilir mi
inşallah belindede bişey yoktur

teşekkür ederiz teyzeleri sancım idrar yollarından dolayıymış bide sinirimizi bozan antibiyotiği bıraktığımız anda çok artıyor ve sebebini bulamadık...
neslicim galiba bel fıtığı var bende:çok üzgünüm:

canım ben bunu duymustum hatta yaptım.gül suyuna koyuyorsun cekırdeklerı.
senın gıbı bende biriktirdim.kaydirigubbakcemile3
fakat damarları actı sanırım bırkac gun yapınca gögsümden beyazımsı süt gibi bırseyler gelmeye basladı bende bıraktım canım artık dogumdan sonra yaparım.
nede olsa elımızde cekırdeklerımız var.kaydirigubbakcemile3
bu arada amatıstcım senınle hep aynı seylerı yapıyoruz..:1hug:

ikimizde aynı şeylere dikkat ediyoruz demkki :1hug: ruh ikizi gibi

canım maşallah kuzuna darısı bizim başımıza artık benim ki biraz minyon bi bebekmişbenneyaptımki

X