2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ewet canım aynı hastanede doğum yapcaz allahın izniyle ben ayşe hanıma gidiyorum tatlı dilli güler yüzlü asistanıda cana yakın kendide hayırlısı bakalım..nevra bana biraz soğuk geldi onada gitmiştim ayşe hoşuma gitti benim için güleryüz daha önemli:)))

kızlar ben biraz dışarı çıkıyorum lohusa şerbeti falan bakıcam aktarcılara azcık dolaşam gelem
:CüvCüv:

evet bayağı soğuk bir insan. ama çok iyi bir doktor olduğunu söylediler. ben de ona gitmeye başladım. ama gerçekten de işinde çok iyi. evet çok soğuk ve beni de başta çok rahatsız etti. ama artık gayet sıcak davranıyor. ilk zamanlar gibi değil. senin doğum ne zaman muhtemel tarih.

teşekkür ederiz teyzeleri sancım idrar yollarından dolayıymış bide sinirimizi bozan antibiyotiği bıraktığımız anda çok artıyor ve sebebini bulamadık...
neslicim galiba bel fıtığı var bende:çok üzgünüm:

bel fıtığı zor olur canım benim annemde var bilirim allah şifanı versin canım

canım maşallah kuzuna darısı bizim başımıza artık benim ki biraz minyon bi bebekmişbenneyaptımki

muz besler dedıler 2 hafta gunde 4 muz yedım ama faydası olmadı yemeyle alakası yok bu ısın

kızlar kiloya takmayın bebekler birden alabilirler yada birden durağanlaşabilirlermiş
zaten belli haftadan sonra ultrasyon aleti doğru ölçümler vermez
önemli olan sağlıklı olmaları

kızlar merhabalar sabahtan beri doktordayız meleğim çok iyi teyzeleri 44 cm 2135 gram olmuş kuzucum maşallah diyin....
sancılarım vardı drum erken doğum mu yoksa diye nstye kattı allaha şükür öyle bişey yok ama feci halde idrar yolu enfeksiyonumuz varmış birde bel ağrılarım için başka bi dra yolladı ona gidilecek geçmişe bakamadım bi yaramazlık yok değil mi?
nur maşallah kızına tombiş olmuş.Sana da geçmiş olsun dikkat et kendine.bu ara herkeste idrar yolu enfeksiyonu,bel ağrısı..Sağlıkla bitirsek şu hamileliği..

kızlarr maşallahh bebişlerinize 2 kiloyu geçmişlerr.. benim paşam ne kadar oldu acaba? dahaçok var randevuma.. 4 haziran da gidicem :KK43:(

meraba canım biz iyiyiz
çok katılamıyorsun gözlerimiz arıyor

Hosgeldın eyetkıner ıyıyız sen nasılsın

Hoşgeldin canım.biz iyiyiz sen nasılsın?çoktandır yoktun topikte..

eyetkıner hosgeldın canım nerelerdesın:1hug:

hoşbuldukk... biz de oğlumla çok iyiyizz.. hep evdeyim. evde olunca misafir bitmiyoo annem de yanımda biliyorsunuz eşim de yok...zaman geçirmeye çalışıyoruz.. günde 2 kere yürüyüşe çıkıyordum ama artık pek çıkamıyorum çok sıcak havalar.. yüzümde hafif bi lekelenme oldu ayaklarım ve ellerim şişiyo son 3-4 gündür.. rahatsızlıklar başlıyo yanii mutlu sona yaklaştıkça...

X