2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sanırım seninle aynı hastanede doğum yapacağız. doktorun kim. benim ki nevra hanım.

ewet canım aynı hastanede doğum yapcaz allahın izniyle ben ayşe hanıma gidiyorum tatlı dilli güler yüzlü asistanıda cana yakın kendide hayırlısı bakalım..nevra bana biraz soğuk geldi onada gitmiştim ayşe hoşuma gitti benim için güleryüz daha önemli:)))

kızlar ben biraz dışarı çıkıyorum lohusa şerbeti falan bakıcam aktarcılara azcık dolaşam gelem
:CüvCüv:

bnde istiyorum kıslar ayva cekirdeği .:)))
okadar yedim çekirdekleri attım çöpe heba oldukaydirigubbakcemile3

Nurcum maŞallahhh dÜn bende gıttım benım kızımda 2197 gr teyzesııı yerım ben o topaÇları yaaa

nurcum maşallah seninkinide toraman olcak desene
ılsu 4 ten fazla doğar bence canımcım bu şekilde giderlerse 3900 normal doğum için çok kilolu değil olabiliyo yani 4ün üstü zorlar kafamçokkarıştı

nur 4 kiloya yakın doğar ilayda :)))

Nurcum maŞallahhh dÜn bende gİttİm benİm kızımda 2197 gr teyzesİİİ yerİm ben o topaÇları yaaa

nurcum maşallah seninkinide toraman olcak desene
İlsu 4 ten fazla doğar bence canımcım bu şekilde giderlerse 3900 normal doğum için çok kilolu değil olabiliyo yani 4ün üstü zorlar kafamçokkarıştı

drumuz 3600 anca olur dedi bakalım sağlıklı olsunlarda kiloları çok mühim değil ama allaha şükür sağlıkları yerinde

burko canım ben bugün comebaby ile konuştum stardust 3 kutu bulmuş ilaç günde 1 tane kullanıcakmış şimdilik istirahat halindeymiş şuan için bulduğu ilaçlar yeterliymiş canımcım

X